Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Χθες κατα την συναντιση αγορασθι απο μελος του club παραθαλασιο οικοπεδο 10 μετρα απο παραλια με ολα τα κομφορ στο κεντρο τις Πατρας B) Ρε φιλε Νικο ποσο πιγε για ξερουμε και μεις μηπος παρουμε κανενα εκτος και αν εχεις ακρες

:thumbsup::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

roufianos mr makis is the man who in katoxi have the money... the one that was (is) friend with the germans (audi-vw) the history cames back xixix

So .... are you Εβραιος?!!! tongue.giftongue.giftongue.gif;)

Για να βαλω το φουρνο στους 250....

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

So ....you are Εβραιος?!!! tongue.giftongue.giftongue.gif<_<

Για να βαλω το φουρνο στους 250....

Αν ομολογησει οτι ειναι Εβραιος, επετρεψε μου Μακη να σφραγισω εγω την πορτα του φουρνου :thumbsup: :thumbsup: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/09???????????????

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ KOULIS ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/09???????????????

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ KOULIS ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΑ..

Κατσε να δουμε ποσοι θα πανε απο Σάββατο....γιατι δεν βλεπω κανενα.... tongue.gif

Μαλλον για Κυριακη ειμαστε..... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

νώντα και μάκη καλό θα ήτανε να κανονίσετε να ρθειτε την κυριακή κατά της 12 όπου κάτι θα γίνει και καλό θα ήτανε να στε και σεις εκεί να ακούσετε,να μάθετε και να δείτε αρκετά......

οπότε κανονίστε το για ΚΥΡΙΑΚΗ όπως λέει και ο μάκης που δεν σηκώνει το τηλ. (σε παίρνα το απόγευμα....)

Link to comment
Share on other sites

νώντα και μάκη καλό θα ήτανε να κανονίσετε να ρθειτε την κυριακή κατά της 12 όπου κάτι θα γίνει και καλό θα ήτανε να στε και σεις εκεί να ακούσετε,να μάθετε και να δείτε αρκετά......

οπότε κανονίστε το για ΚΥΡΙΑΚΗ όπως λέει και ο μάκης που δεν σηκώνει το τηλ. (σε παίρνα το απόγευμα....)

Εκεινη την ωρα δεν μπορουσα.... tongue.gifB)

Τι γκρινιαζεις....γλιτωσες και την χρεωση.... :lol:

και εγω για κυριακη με βλεπω να ερχομαι...

Νωντα οταν ειναι στειλε p.m. η παρε τηλ.

Οταν πλησιαζει η ωρα θα κανονισουμε ολοι μαζι.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα και χτες στον μάκη κανονίστε όλοι μαζί να στε την κυριακή στις 12 στο ξενοδοχείο......

και πείτε ποιοι 8α ρθείτε για να σας υπολογίσουμε και στην ταβέρνα μετά.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΛΑΓΟ ΣΤΟΙΦΑΔΟ (Ο ΛΑΓΟΣ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΙΤΕΑΣ-ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ GOLF :o:whistling: )

XIXIXI ΚΑΛΟ ΕΕΕ

ΝΑ ΔΩ ΕΔΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΙΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΠΑΜΕ ΝΟΡΜΑΛ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 11ΜΙΣΗ ΕΚΕΙ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΑ ΦΤΥΣΑΝΕ..

Link to comment
Share on other sites

Sorry και απο εμενα παιδες που δεν μπορεσα να ερθω.

Ο λογος??

Μετα το πρωινο τηλεφωνημα του Νωντα για ξυπνημα (ευχαριστω!!!) και καθως εριχνα μια ματια στο μοτερ πριν ξεκινησω ειδα εχει σπασει η βαση του σωληνα απο την τουρμπινα προς το intercooler και πηγαινε περα δωθε σαν πουτ@ν@ και δεν μπορουσα να κανω τιποτα εκεινη την ωρα.

Ξενερωσα με το ρημαδι (σημερα το βρηκε)

Οποτε ξαναεπεσα για υπνο.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα κατι αλλο

Τι θα λεγατε να βρεθουμε την Κυριακη στις 19/10/2008 κατα της 12:00 το μεσημερι στην πιστα Μοντελοδρομιο στην Καλιθεα Πατρων

οπου εχει και Πανελληνιο αγωνα μοντελισμου F1 κλιμακας 1/8 να πιουμε και καφε και να δειτε τα πιο γρηγορα μοντελα στον Κοσμο σε επιδοσεις και κρατηματα!!!!

SITE πιστας ΠΙΣΤΑ

Oριστε και ενα

Edited by mokujin
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ηρθε κανενας απο Πατρα?

Απλα χασατε παιδια.

Κριμα...

Η επομενη στα Ιωαννινα.

Ελπιζω να σας γνωρισω εκει

Link to comment
Share on other sites

Τωρα κατι αλλο

Τι θα λεγατε να βρεθουμε την Κυριακη στις 19/10/2008 κατα της 12:00 το μεσημερι στην πιστα Μοντελοδρομιο στην Καλιθεα Πατρων

οπου εχει και Πανελληνιο αγωνα μοντελισμου F1 κλιμακας 1/8 να πιουμε και καφε και να δειτε τα πιο γρηγορα μοντελα στον Κοσμο σε επιδοσεις και κρατηματα!!!!

SITE πιστας ΠΙΣΤΑ

Oριστε και ενα

Δεν ειναι ασχημη ιδεα....!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.