Jump to content
dino_the_nino

ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΕΧΩ ΕΝΑ GOLFAKI V 1.4,ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ

ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΠΙΧΛΑ ΕΠΑΝΟ ΤΟΥ

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ Α) ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ

Β) ΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΚΡΥΒΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ????.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣ Η' ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟ

ΑΝΑΜΑ ΤΟΥ.

ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ Η' ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ

ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΣΑΣ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΝΤΙΝΟΣ B)

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια εδω

Γραφε επισης με μικρους ελληνικους χαρακτηρες γιατι με κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις B)

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες πρεπει να ξερει αυτος που θα το κανει.

ΚΑΛΥΨΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ.

Α Φ Ο Β Α !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου ειναι να το πλυνεις στο χερι....δλδ με ενα σφουγγαρι με λιγη σαπουναδα και μετα με ενα βετεξ.

παντως αν 8ες να το πλυνεις με πιεση καλυψε οτι ηλεκτρικο μπορεις,οσο πιο πολλα καλυψεις τοσο το κεφαλι εχεις πιο ησυχο!

δλδ (δυναμο,συναγερμο,πολλαπλασιαστη,τρισιμπιτερ,φιλτρο αερα αν εχεις χοανη και οσο λιγοτερο νερο στα μπουζι) και μετα φυσημα με αερα και αμεσως βαλε μπροστα να φυγει ολη η υγρασια!

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου ειναι να το πλυνεις στο χερι....δλδ με ενα σφουγγαρι με λιγη σαπουναδα και μετα με ενα βετεξ.

παντως αν 8ες να το πλυνεις με πιεση καλυψε οτι ηλεκτρικο μπορεις,οσο πιο πολλα καλυψεις τοσο το κεφαλι εχεις πιο ησυχο!

δλδ (δυναμο,συναγερμο,πολλαπλασιαστη,τρισιμπιτερ,φιλτρο αερα αν εχεις χοανη και οσο λιγοτερο νερο στα μπουζι) και μετα φυσημα με αερα και αμεσως βαλε μπροστα να φυγει ολη η υγρασια!

+1000000000000000 :D (εγω χτες την καθαρισα, οπου μπορουσα δλδ).

(Στο πολο ειχα παρει το ρισκο κανα 2 φορες και το ειχα πλυνει, αλλα μετα εκανα προσευχες worthy.gif )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.