Jump to content
kouliss

Κυριακή 29 Ιουνίου βρέχουμε τα άλογα στη Aνάβυσσο!

Recommended Posts

Γιάννη θα διαφωνήσω φίλτατε μαζί σου, ΔΕΝ πρέπει να ξεχνάμε πως ΟΔΗΓΟΥΜΕ.

Ως γνωστόν η οδήγηση κάτω από την επίρρεια αλκοολ, μπορεί να φέρουν πολύ δυσάρεστα αποτελέσματα.

Οπότε άντε το πολύ 1 μπύρα.

Υ.Γ.

Ίσως να λείπω, έσκασε έκτακτο ταξίδι για Λονδίνο από την δουλειά... θα ξέρω αύριο.

Προεδρε μια μπυρα θα πιεις δεν ξερουμε με ποσες θα λουστεις ομως ? θυμασαι περσι στον καλαμο ε? θυμασαι ? :DB)

Link to comment
Share on other sites

Προεδρε μια μπυρα θα πιεις δεν ξερουμε με ποσες θα λουστεις ομως ? θυμασαι περσι στον καλαμο ε? θυμασαι ? :blink::o

Για λεγε Θοδωρη...ξερνα τα ολα να παιρνουμε ιδεες... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά 8α είμαι και εγώ εκεί με τοτο και την γυναίκα του. Αλλιώς ούτε τοτος ούτε γυναίκα του ούτε εγώ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες κατεβαινω απο Πευκη! Θελει κανεις να βρεθουμε αυριο κατα τις 10κ κατι? Π.μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ ;)΄Ραντεβου Στεργιου για φραπα και κανα βρωμικο για πρωινο!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες κατεβαινω απο Πευκη! Θελει κανεις να βρεθουμε αυριο κατα τις 10κ κατι? Π.μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ B)΄Ραντεβου Στεργιου για φραπα και κανα βρωμικο για πρωινο!!

ακομα σε περιμενουμε ρε στον Στεργιου!!!!!!!!!! tongue.gif

Πολυ ωραια περασαμε παλι!!!

λιγοι και καλοι....

παιξαμε ρακετουλες καναμε τισ βουτιες μας ειπιαμε και 2-3-6-7-10 μπυριτσες tongue.gif

και καναμε παλι πανικο....

αντε να ανεβασουμε και καμια φοτο.... :D

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και πάλι.....όπως πάντα περάσαμε σούπερ με καλή παρέα εμείς και γύρω γύρω ωραίοοοοοοοοοοοοοοοοο κόσμο....!!!!!!!

Γεμάτη παραλία και επειδή όπου πάμε γίνεται πανικός χθες με το που φτάσαμε δημιουργήσαμε αμμοθύελλα....Τί να κάνουμε τους αναστατωνούμε.....

Το πρόγραμμα περιελάμβανε ρακετούλες με επίδειξη ικανοτήτων από subarogolfakia,bunny,bad boy,trelara582,doumasj & blackadder....

Οι υπόλοιποι όπως και ο μικρός πετράκης επιδώθηκαν στις βουτιές....αν είχαμε κουβαδάκια θα έχτιζε στην παραλία......παλάτια...!!!!!!

O afterdark ήρθε με κέφια και πείραζε τους πάντες και τα πάντα...Ο γαμπρός επειδώθηκε στο αγαπημένο του άθλημα αλλά χθες δεν έπιασε τπτ....τζίφος η δουλειά....

Και να τελειώσω ότι πάλι καλά που έφυγε ο πρόεδρος νωρίς μιας και είχε δουλίτσα και μεις ήπιαμε την μπυρίτσα μας....μία ήταν πρόεδρε.....μόνο...!!!!!!!

Σύντομα και οι φώτο αφού ανοιχτεί το gallery.....

*********************************************************************

Επόμενο μας ραντεβού για μπανάκι στην ΑΚΡΑΤΑ στις 20/07/2008......

έως τότε όμως έχουμε και το night cruise στην παραλιακή στις 10/07/2008....

Και να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι από σήμερα ξεκινάει η βδομάδα αιμοδοσιας για την λέσχη μας....Δείτε το σχετικό τόπικ και βοηθήστε μας ώστε να συγκεντρώσουμε αίμα που είναι πολύτιμο σε κάποιο κακό που μπορεί αν συμβεί στον οποιοδήποτε...15' από το χρόνο σας ζητάμε για να φτιάξουμε κάτι καλό...

*********************************************************************

Link to comment
Share on other sites

Για δείξτε μας καμιά φωτογραφία σας : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=215

Link to comment
Share on other sites

Ο γαμπρός επειδώθηκε στο αγαπημένο του άθλημα αλλά χθες δεν έπιασε τπτ....τζίφος η δουλειά....

:o καλα ξεχασες???? Την Πεμπτη τη μου κανατε? :lol:

δεν επιασα γιατι δεν η8ελα....εδω εχουμε ανοιχτο 8εμα hearts.gif ...και τι 8εμα!

αχ και βαχ :wub:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ακομα σε περιμενουμε ρε στον Στεργιου!!!!!!!!!! tongue.gif

Θαναση χθες δεν την παλευα την μερα με καμμια δυναμη. Ετοιμαζομαι να ρθω και παιρνει τηλ ενας υποψηφιος αγοραστης για το οικοπεδο που πουλαω. Λεω δε γ@@@@ παω και γυρναω και παιρνω και την....αλλη, ας αργησω και λιγακι, φευγω παιρνω γονεις και κανω το tsi ιπταμενο :wub: . Τρωω μια ουρα στην κεντρικη προς Λουτσα νααααααααααααααααααααααα εφτασα. Ηρθε ο @@@@@@@ και μονο που δεν τον εδειρα fire.gif ., γιαιτι μονο τσαμπα new_grrrr.gif δε το ηθελε!!! new_killpc.gifnew_killpc.gif Φευγω πισω μπρος, αλλη μια ουρα ναααααααααααα στην επιστροφη. Λεω χ@@#α, αφηνω τους επιβατες, αρπαζω την αλλη και γρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηγορα για αττικη. Φτανω πευκη μετα απο μια ωρα. Παω στην αλλη και μου χωνει κτ μπινελικια για το στησιμο, γιναμε π@#@#@#. Το γνωστο ποιημα, ξερεις ποια ειμαι εγω που με στηνεις και για ποια με περασες κτλ κτλ κτλ. Τελικα και με το οικοπεδο δεν εγινε τπτ, και εσας εχασα, αναθεμα την ωρα και με εκανε η αλλη @##@###. Αστα σου λεω σκ@@# μερα.

Link to comment
Share on other sites

χααχαχαχα....ωραία η ιστορία σου παναγιώτη.......χαχαχαχαχ....ειδικά αυτό με την μίακαι την άλλη είχε πολύ γέλιο....

Μαζί μας να πω επίσης ότι ήταν ο αγαπητός φίλος και μέλος μας που είχε μία περιπέτεια που όλοι μάθατε από δω μέσα ο totos που παρόλα τα προβλήματα το παιδί ήρθε και χαρήκαμε όλοι όσοι ήμασταν εκεί...καλή αποθεραπεία ρε κωστάκη.....ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

χααχαχαχα....ωραία η ιστορία σου παναγιώτη.......χαχαχαχαχ....ειδικά αυτό με την μίακαι την άλλη είχε πολύ γέλιο....

Για :wub: ή για :o ειναι?? Αστα σου λεω και μπανιο δεν εκανα και με την αλλη γιναμε βιλαμπαχαλο!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και η ωρα μ για να γραψω την εμπειρια μου με το τρελοκομειο που ονομαζεται vwclub( :o:o:heart:love.gif:thumbsup: ) γιατι ηταν η πρωτη φορα που πηγα μαζι τους για μπανακι B):cry:

ηταν απιστευτα!απλα!!!!τρελο γελιο απιστευτος χαβαλες πολλες μπυρες και ατελειωτες ρακετες!!!!το τσογλανι ο afterdark λυσαξε να με πεταξει στην θαλασσα!τα καταφερε αφου με εκανε να χορεψω ζεμπεκικο και τελικα με πεταξε μεσα στην θαλασσα με το τσιγαρο στο χερι!!!! :lol::lol::lol:

ο μικρος πετρακης δεν ελεγε να βγει απο την θαλασσα και το ΔΣ δεν ελεγε να μπει στην θαλασσα!!τελικα αφου βγηκαν οι ανθρωποι των σπηλαιων στην στερια(εγω,ο μιχαλης,ο afterdark kai o μικρος πετρακης) τους τρομαξαμε και πεταξαμε τον προεδρο μεσα και οι αλλοι ακολουθησαν!!! :lol::lol::lol::lol::rolleyes::rolleyes: χεχεχε

επισης οπως ανεφερε και ο γιαννης ο ντουμας εκανε την εκπληξη ο totos και ηρθε!!!!

ηταν απλα απιστευτα και ζηλεψτε οσοι δν ηρθατε!!!! tongue.giftongue.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

παρα πολυ γελιο!!!!!!

περιμενω πως και πως το επομενο μπανιο!!!!! B)B)B):D:D:D

vwclub rules sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

H Ελενη με ποιανου φωτογραφικη εβγαζε φοτο? 8α ανεβασετε καμια τι 8α γινει...

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

H Ελενη με ποιανου φωτογραφικη εβγαζε φοτο? 8α ανεβασετε καμια τι 8α γινει...

αφου δεν πηρες εσυ [εχεις σταματησει να φερνεις τελευταια] και αφου δεν ηρθα εγω δεν βλεπω φως tongue.gif:cry::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν πηρες εσυ [εχεις σταματησει να φερνεις τελευταια] και αφου δεν ηρθα εγω δεν βλεπω φως tongue.gif:cry::lol::lol:

ειχα παρει αμζι αλλα δεν ειχα ορεξη...ημουν αλλου!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει αμζι αλλα δεν ειχα ορεξη...ημουν αλλου!!! tongue.gif

μαλλον αλλου για αλλου ησουν :cry::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

απλά τώρα τελευταία είναι :cry:φουλ ερωτευμένος :lol: που τραγουδάει και ο διονύσης μακρής.......

με την δικιά μου έβγαζε ρε......σουττττττττττ....θα τις ανεβάσω τώρα...περιμένετε.....

ανέβασα ΔΕΙΤΕ

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.