Jump to content
korkolasgolf3

ΠΛΕΞΟΥΔΑ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ Η ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ GOLF 2 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΣΕ GOLF 3 ? TO ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΙΤΕΡΗ ΤΟΥ ΔΥΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑΡΙ! ΤΟ ΔΥΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΟΤΙΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ Η ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ GOLF 2 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΣΕ GOLF 3 ? TO ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΙΤΕΡΗ ΤΟΥ ΔΥΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑΡΙ! ΤΟ ΔΥΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΟΤΙΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Μπορεις να παντρεψεις τη πλεξουδα του μκ2 με αυτη του 3 και να κανεις δουλεια σου αρκει να βρεις καλο κουμπαρο (μαστορα).

Αλλα γιατι να βαλεις κατι παλιοτερο σε νεοτερο μοντελο?

Link to comment
Share on other sites

το παντρεμα το ξερω αλλα αυτο θα μου κοστισει περισοτερα απο να την περασει απλα την πλεξουδα! το γιατι? το δικο μου σερνεται με 60 αλογα εχει πολλα χιλιομετρα και σιγα σιγα θα μου αφησει χρονια ενω το αλλο ειναι 2 λιτρο οπως ειναι το PL και KR δεν ειναι σαν το ABF ειναι full racing το αμαξι και με 90 χιλιαδεσ χιλιομετρα! σιρμα σου λεω!

Link to comment
Share on other sites

το παντρεμα το ξερω αλλα αυτο θα μου κοστισει περισοτερα απο να την περασει απλα την πλεξουδα! το γιατι? το δικο μου σερνεται με 60 αλογα εχει πολλα χιλιομετρα και σιγα σιγα θα μου αφησει χρονια ενω το αλλο ειναι 2 λιτρο οπως ειναι το PL και KR δεν ειναι σαν το ABF ειναι full racing το αμαξι και με 90 χιλιαδεσ χιλιομετρα! σιρμα σου λεω!

Αν μπορεις γραψε μου τον κωδικο της μηχανης που θελεις να βαλεις.Αν ειναι ABF τοτε εινα απο Golf 3 και μαλλον δεν θα χρειαστει

παντρεμα, εκτος κι αν την εχουν πετσοκοψει για να την ταιριαξουν στο ΜΚ2.

Link to comment
Share on other sites

16v ειναι με μηχανικο ijection!με πεντε ανταπτορακια καλοδια ξερω γω μετα το φιλτρο αερα που πανε πανω στο καπακι τησ μηχανης!

Μηπως ειναι ΑDL? Γιατι τα Seat φορουσαν εναν 16ν κινητηρα με αυτο τον κωδικο ο οποιος ηταν 1,8 16ν με ηλεκτρικα

μπεκ αλλα εμπαιναν και τα μηχανικα.Αρα μηπως ειχε καποτε KR 1,8 16v χτυπησε μοτερ κι επειδη δεν εβρισκε εβαλε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΑΑL ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΤΟ ΒΙΤΝΕΤ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ! ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ! ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΙΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ , ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ABF,ABA ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΖΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΑΑL ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ VW ! KE-JETRONIK MOY EIΠE O MHXANIKOΣ MOY ΓΙΑ ΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΟ .ΟΠΩΣ ΤΟ ΚR EINAI! ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ! :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΑΑL ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΤΟ ΒΙΤΝΕΤ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ! ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ! ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΙΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ , ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ABF,ABA ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΖΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΑΑL ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ VW ! KE-JETRONIK MOY EIΠE O MHXANIKOΣ MOY ΓΙΑ ΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΟ .ΟΠΩΣ ΤΟ ΚR EINAI! ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ! :(

Οτι και να ειναι φιλε μου αν εχει μηχανικα μπεκ δεν αξιζει να το βαλεις σε ΜΚ3.Βρες καλυτερα ενα ABF η ενα ADL 1,8 16ν απο seat με ηλεκτρικα μπεκ.

Δεν θα μεινεις ευχαριστημενος απο το Κ, εχω και ξερω.

Υ.Γ.Ολος ο κοσμος παει μπροστα κι εσυ θες να πας πισω????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.