Jump to content
damokles

Gps Navigation

Recommended Posts

Βρε συ archery τα μηχανήματα αυτά είναι όλα ίδια αφού τρέχουν wince. Η φάτσα τους μόνο αλλάζει.

.

Ξέρεις γιατί το λέω? Γιατί ο μπατζανάκης μου έχει το Navigon δουλεύει και αυτό με WindowsMobile λειτουργικό και όταν πήγα να του περάσω το Destinator δεν το δεχότανε!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις γιατί το λέω? Γιατί ο μπατζανάκης μου έχει το Navigon δουλεύει και αυτό με WindowsMobile λειτουργικό και όταν πήγα να του περάσω το Destinator δεν το δεχότανε!

Υπάρχουν δυο versions dest μια για PNA που είναι τα δικά μας και μια για PDA που είναι του μπατζανάκης. Απλός δεν διάλεξες την σωστή version. Αν θέλεις περισσότερα www.navimania.gr

.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά τα χρήματα μπορείς να βάλεις γύρω στα 7-8 κινέζικα :whistling::whistling:

Είναι επιλογή μου και δεν το μετανιώνω γιατί εχω πάει Κίνα και δεν έχω την καλύτερη γνώμη για τα Κινέζκα :whistling:

Και βάλε! :lol: Σπύρο βγάλε καμιά φώτο και ανέβασε να το δούμε!

Κάτσε να το πάρω και θα σου ανεβάσω όσες φωτογραφίες θέλεις ;):D

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Είναι επιλογή μου και δεν το μετανιώνω γιατί εχω πάει Κίνα και δεν έχω την καλύτερη γνώμη για τα Κινέζκα ;)

Ουτε εγω εχω αλλα 2800 σε κλειδωμένο μηχάνημα δεν δίνω με τίποτα.

.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εχω εχω αλλα 2800 σε κλειδωμένο μηχάνημα δεν δίνω με τίποτα.

Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του ;)

Σε αυτό συμφωνώ με +1000 :D

.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δυο versions dest μια για PNA που είναι τα δικά μας και μια για PDA που είναι του μπατζανάκης. Απλός δεν διάλεξες την σωστή version. Αν θέλεις περισσότερα www.navimania.gr

.

Δεν μου λες φίλε μου, το δικό σου σε τι λειτουργικό δουλεύει? Εμένα αναφέρεται σε Operating system: Win CE net 5.0 θα τρέξει το Destinator και αν γνωρίζεις ποια version? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του ;)

Και εγώ μαζί σου! Αλλά θα πρέπει οι επιλογές σου να μπορούν να συνδιαστούν με την τσέπη σου. Το σίγουρο είναι Σπύρο ότι αν είχαμε όλοι λεφτά θα το βάζαμε το εργοστασιακό αβλεπή!!! Πάντως καλορίζικο σε όλους μας, με αυτά που μπορεί ο καθένας μας! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες φίλε μου, το δικό σου σε τι λειτουργικό δουλεύει? Εμένα αναφέρεται σε Operating system: Win CE net 5.0 θα τρέξει το Destinator και αν γνωρίζεις ποια version? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :D

ΤΡΕΧΕΙ

Dest gia PNA

Destinator 7 για συσκευές PNA (Τρεχουν WinCE TO ΔIKO ΣOY)

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=8154

δεν σχολιασατε οτι μεσα βραδυ με βαση τη φωτο το αμαξι ειναι ΚΑ$#%$Α !!!!!!!!!

Τι θέλει να πει ο ποιητής??

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕΧΕΙ

Dest gia PNA

Destinator 7 για συσκευές PNA (Τρεχουν WinCE TO ΔIKO ΣOY)

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=8154

Τι θέλει να πει ο ποιητής??

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Θα πρέπει να ψάξω να κατεβάσω κάποιο πρόγραμμα για PNA το θέμα είναι ότι χρόνια χρησιμοποιώ PDA και δεν ξέρω που και αν υπάρχουν Destinator 7, με ραντάρ και τα σχετικά. Ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Θα πρέπει να ψάξω να κατεβάσω κάποιο πρόγραμμα για PNA το θέμα είναι ότι χρόνια χρησιμοποιώ PDA και δεν ξέρω που και αν υπάρχουν Destinator 7, με ραντάρ και τα σχετικά. Ευχαριστώ και πάλι!

Δοκιμασε στο gpspocketpc.gr ειναι φοβερο site και θα σε βοηθησει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

@ nikos

οτι το αμαξι ειναι πολυ ομορφο μεσα το βραδυ με τα φωτακια στα κουμπια.. ο χρματισμος του κοντερ και το ναβι το κανουν πολυ ωραιο.. απλα

Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι για να λυσω αποριες σχεστικα με την κεραια...

Πραγματικά είναι απίθανο!!! :o

Link to comment
Share on other sites

zenec mc2000 photos στο Scirocco μου

Φίλε 'Scirocco08' να σε ρωτήσω, ο φωτισμός του αλλάζει, ξέρεις πως γιατί εγώ το δικό μου δεν το έχω τοποθετήσει και δεν ξέρω ακόμα, και για όσους ενδιαφέρονται έχω περάσει στο Destinator 7 στα skin με την ονομασία Scirocco το αυτοκίνητο που τρέχει στο πρόγραμμα να είναι "Scirocco"

μόνο που δεν βρήκα ανάλογες φωτογραφίες σε κόκκινο και το πέρασα σε λευκό tongue.gif για τους λάτρεις του! Και όχι μόνο το αρχείο το έχω ανεβάσει εδώ και θα το ξεζιπάρετε μέσα στα skin και όταν ανοίξετε το Destinator θα πάτε στις ρυθμίσεις "όψη & αίσθηση" και θα επιλέξετε "Scirocco" κάντε και μια επανεκκίνηση για να δείτε και το λογότυπο που το έχω αλλάξει και έχω βάλει αυτή την φορά ένα κατά κόκκινο "Scirocco" tongue.gif;)

Υ.Γ. 1 Συγνώμη από την βιασύνη μου ξέχασα να σας δώσω το λινκ! :lol::lol:http://rapidshare.com/files/203542176/Scirocco.zip.html

Υ.Γ. 2 επειδή δεν βρήκα φωτογραφίες κατάλληλες για 2D μόνο σε 3D απεικονίζεται το "Scirocco" Αν μπορεί κάποιος φίλος να τραβήξει από μπαλκόνι κάθετες φωτογραφίες και να τις ανεβάσει ώστε να τις πάρω να τις δουλέψω για να τις φτιάξω. και καμία από κόκκινο ρε παιδιά! tongue.gif:lol: οι φωτογραφίες που πρέπει να τραβηχτούν είναι βλέποντας πάντα το αυτοκίνητο από πίσω, από πάνω κάθετες και από πίσω και πάνω με μια γωνία περίπου 35-45 μοίρες!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia kai apo enan neo ypopsifio agorasti tou scirocco!!! Me endiaferei kai emena gia to poio ixosystima na dialeksw....Enas synadelfos mou pire to passat to cc kai evale to proteinomeno tou filou Dimitri to Zenec M kai mporw na pw oti einai para poly kalo kai arketa xristiko toso gia mousiki, navigation (oson afora tin Ellada)..Theloume vevaia na tou kanoume kai test gia Dvd ktl... Eseis pou to exete xrisimopoisei mporeite na mou peite an mpainei xwris provlimata kai sto scirocco kai an nai aksizei i na proteimisoume tis seiras RNS?

Euxaristw e twn proterwn!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.