Jump to content
archery

Bluetooth Σε Scirocco

Recommended Posts

Παιδιά εσείς που το έχετε, για πείτε και σε μας! Ποιες συσκευές (Κινητά) παίζουν και ποια όχι. Και αν αυτά που παίζουν

μεταφέρει την λίστα από την κάρτα Sim ή την μνήμη του τηλεφώνου? Τις κλήσεις (εισερχόμενες - εξερχόμενες - αναπάντητες)?

Και εάν τύχει να διακοπεί η σύνδεση κλείνεις - ανοίγεις το τηλέφωνο & όλα είναι ξανά Ο.Κ.???

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν έχει ρε παιδιά βάλει Bluetooth να μας πει και εμάς εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα bluetooth parrot με ανοιχτη συνομιλια απο τα ηχεια στο προηγουμενο αμαξακι μου το fiesta και ηταν παρα πολυ εξυπηρετικο,οταν βαζεις μπρος τη μηχανη(εχεις βεβαια ανοιχτο το bluetooth του κινητου) συνδεεται αυτοματα και ολα οσα περιεχει το κινητο σου μεσα τον τηλ. καταλογο στο εμφανιζει στην οθονιτσα parrot bluetooth(αυτα γνωριζω,και συγνωμη αν ειμαι offtopic,και εγω ανυπομονω να παρω το scirocco μου αλλα ειμαι φανταρος,και θα παω να το παραγγειλω να μου ερθει την ιδια στιγμη που θα βγω).:)

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα bluetooth parrot με ανοιχτη συνομιλια απο τα ηχεια στο προηγουμενο αμαξακι μου το fiesta και ηταν παρα πολυ εξυπηρετικο,οταν βαζεις μπρος τη μηχανη(εχεις βεβαια ανοιχτο το bluetooth του κινητου) συνδεεται αυτοματα και ολα οσα περιεχει το κινητο σου μεσα τον τηλ. καταλογο στο εμφανιζει στην οθονιτσα parrot bluetooth(αυτα γνωριζω,και συγνωμη αν ειμαι offtopic,και εγω ανυπομονω να παρω το scirocco μου αλλα ειμαι φανταρος,και θα παω να το παραγγειλω να μου ερθει την ιδια στιγμη που θα βγω).:lol:

Καταρχήν καλώς ήρθες και κατά δεύτερον, με το καλό να απολυθείς ώστε να παραλάβεις το αγαπημένο σου αυτοκίνητο. Το θέμα είναι όπως αναφέρω αν έχει κάποιος το Scirocco! Που να του έχει βάλει bluetooth ώστε να δούμε εμείς οι υπόλοιποι αν παίζει και με ποια κινητά. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν έχει ρε παιδιά βάλει Bluetooth να μας πει και εμάς εντυπώσεις!

Εγω εχω βάλει αλλά θα σου πω εντυπώσεις τέλη Μαϊου tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω βάλει αλλά θα σου πω εντυπώσεις τέλη Μαϊου tongue.giftongue.giftongue.gif

Σπύρο μάλλον εγώ θα σου δώσω εντυπώσεις τον άλλο μήνα! tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.