Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στο Vive Mar

Recommended Posts

Την Κυριακή 26 Απριλίου οι φίλοι του Hellenic VWClub στην πόλη της Αθήνας θα πραγματοποιήσουν την συνάντηση τους στις 16:00 στο Vive Mar στη παραλία της Βούλας (στο ύψος που συναντιούνται η Λ. Βουλιαγμένης με την Λ. Ποσειδώνος).

Εκεί θα συζητηθούν όλα τα γεγονότα των διακοπών του Πάσχα και ... όχι μόνο αφού είμαστε στην μέση της άνοιξης και προετοιμαζόμαστε για δυνατές καλοκαιρινές εξορμήσεις!

Φυσικά μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την δική σας παρέα! Και σίγουρα με την φωτογραφική σας μηχανή!

Όσοι έχετε παραγγείλει αξεσουάρ της λέσχης θα μπορέσετε να τα παραλάβετε. Όσοι τα έχετε μπορείτε απλά να τα φορέσετε. Αν δεν έχετε... φροντίστε να παραγγείλετε. μπλουζάκια,μπουφάν και καπελάκια το απαραίτητο dresscode για έναν απολαυστικό καλοκαιρινό καφέ....

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. doumasj, +1)

Συμμετοχές:

  1. kouliss
  2. Scirocco08
  3. svouras
  4. N.O.S.-->
  5. skaraviaios_potasas
  6. Vento_Furious
  7. Blackadder
  8. Doumasj+1
  9. passat T
  10. PanosVR6
  11. Scirocco08
  12. lupakos
  13. doggy
  14. tsotsoros +1
  15. undertaker
  16. managercor
  17. ta6ape+1
  18. koraki01
  19. ToToS + ToTouLa
  20. golfgti9a+1+1/2
  21. Giorgos79+1
  22. karpathoulinos

Link to comment
Share on other sites

καποιος να φερει τις αιτησεις γιατι ως γνωστον θα εχουμε μεγαλο θεμα την κυριακη με τα νεα μελη.....

εγω μεσα φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη μεσημερακι?, τουρμποφραπεδουμπα?, θαλασσα (ωωωωω ναι)?, υψηλου επιπεδου κουβεντα?..........μεεεεεεεεεεεεεεσα :lol::lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Ο κ.Δοικ/της θα κανει την εμφανιση του με το χρυσο F-16 αφου θα εχει κανει και το Update το θα ειναι ετοιμο για μαχες :)

guest star ΜΑΣΤΡΟ ΦΩΤΗΣ ( My Father )

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Τα λέμε από κοντά παίδες :)

Ο κ.Δοικ/της θα κανει την εμφανιση του με το χρυσο F-16 αφου θα εχει κανει και το Update το θα ειναι ετοιμο για μαχες :lol:

Καλά κάτσε να πιάσουν οι καλές οι ζέστες... tongue.gif

Edited by Vento_Furious
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Τα λέμε από κοντά παίδες B)

Καλά κάτσε να πιάσουν οι καλές οι ζέστες... tongue.gif

ρε αστα διαλα τσογλανε αμεσως με κακια στο στομα ου να μου χαθεις θα βαλω Water Beck ρε :lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

ρε αστα διαλα τσογλανε αμεσως με κακια στο στομα ου να μου χαθεις θα βαλω Water Beck ρε B)tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif

Βαλε μια δεξαμενη στο χωρο αποσκευων καλυτερα :lol::blink: .

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
ρε αστα διαλα τσογλανε αμεσως με κακια στο στομα ου να μου χαθεις θα βαλω Water Beck ρε B)tongue.gif:Dtongue.gif:Dtongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:tongue.gif

εσυ μην μιλας γιατι ανεβαινει η θερμοκρασια fire.gif και θα σου ραψω κανενα αρμανι..........!!!ετσι για να εισαι στη μοδα το καλοκαιρι του 2009! upyours.gif αν δεν εργαζομαι μεσα και γω παιδια

Υ.Γ. ΟΧΙ WATER BECK ΜΑΝΩΛΑΚΗ,ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΓΟΚΥΨΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΣΕΦ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ 40 ΑΤΟΜΑ ΘΥΜΑΣΑΙ...........? :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
εσυ μην μιλας γιατι ανεβαινει η θερμοκρασια fire.gif και θα σου ραψω κανενα αρμανι..........!!!ετσι για να εισαι στη μοδα το καλοκαιρι του 2009! upyours.gif αν δεν εργαζομαι μεσα και γω παιδια

Υ.Γ. ΟΧΙ WATER BECK ΜΑΝΩΛΑΚΗ,ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΓΟΚΥΨΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΣΕΦ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ 40 ΑΤΟΜΑ ΘΥΜΑΣΑΙ...........? :rolleyes:;)

αυτο θα μου κάνεις

αφιερωμένο

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα μου κάνεις

αφιερωμένο

Kαλα μιλαμε Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α :rolleyes:;) Προβλεπεται πολληηη.......καυτη η Κυριακη

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

αυτο θα μου κάνεις

αφιερωμένο

[

παιδια αυτη θα ειναι η δουλεια η καλοκαιρινη του μανου :lol: :lol: ,ετσι θα χρησιμοποιει το χρυσαφουλη μιας και θα του ειναι αχρηστος για οποιαδηποτε καλοκαιρινη βολτα fire.giffire.gif !θα τον κανει datsun και θα πουλαει χαλια και κιλιμια............!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

υ.γ.τ.τ.ν :rolleyes:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
αυτο θα μου κάνεις

αφιερωμένο

[

παιδια αυτη θα ειναι η δουλεια η καλοκαιρινη του μανου :lol: :lol: ,ετσι θα χρησιμοποιει το χρυσαφουλη μιας και θα του ειναι αχρηστος για οποιαδηποτε καλοκαιρινη βολτα fire.giffire.gif !θα τον κανει datsun και θα πουλαει χαλια και κιλιμια............!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

υ.γ.τ.τ.ν :ninja: :ninja: :ninja:

ΤΕΛΟΣ ΣΚΟΤΩΘΗΚΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
Ο κ.Δοικ/της θα κανει την εμφανιση του με το χρυσο F-16 αφου θα εχει κανει και το Update το θα ειναι ετοιμο για μαχες :ninja:

guest star ΜΑΣΤΡΟ ΦΩΤΗΣ ( My Father )

guest star ο μαστροφωτης βεβαιως,βεβαιως. ευκαιρια να μαθει απ ολο το club τα κατορθωματα του υιου του σωστα? :lol: :lol: οποτε ολοι την κυριακη να τον ενημερωσουμε clubers new_wasntme.gif και μετα δεν θα του γραψει ουτε το πομολο απ την εξωπορτα του σπιτιου :ninja: :ninja: ουτε το pc δεν θα παρεις μανωλακη new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο κ.Δοικ/της θα κανει την εμφανιση του με το χρυσο F-16 αφου θα εχει κανει και το Update το θα ειναι ετοιμο για μαχες ;)

guest star ΜΑΣΤΡΟ ΦΩΤΗΣ ( My Father )

Φοβάμαι πως θα έχουμε Φαγο...Φώτη...., Φαγο...Φώτη θα έχουμε βεβαίως, βεβαίως.

Μάνο, πρόσεξε όμως μη χρειαστεί μετά όλο το μουσείο του Coolανδρή για να ψύχεται ο πυρινικός αντιδραστήρας.

Elpizo na eimai kai ego ekei san '' neos'' sto club ;) ;) +1

Να έρθεις, γιατί βλέπω το Passat να μένει μόνο του, χωρίς Τ. tongue.giftongue.giftongue.gif

Να έρθεις και να μας συστηθείς...

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

guest star ο μαστροφωτης βεβαιως,βεβαιως. ευκαιρια να μαθει απ ολο το club τα κατορθωματα του υιου του σωστα? :whistling: :whistling: οποτε ολοι την κυριακη να τον ενημερωσουμε clubers new_wasntme.gif και μετα δεν θα του γραψει ουτε το πομολο απ την εξωπορτα του σπιτιου :lol: :lol: ουτε το pc δεν θα παρεις μανωλακη new_killpc.gif

Καλα εννοειται οτι οχι πομολο δεν θα του αφησει, νυχτα βλεπω να φευγει απο το σπιτι ο Μαωλακης tongue.gif

Φοβάμαι πως θα έχουμε Φαγο...Φώτη...., Φαγο...Φώτη θα έχουμε βεβαίως, βεβαίως.

Μάνο, πρόσεξε όμως μη χρειαστεί μετά όλο το μουσείο του Coolανδρή για να ψύχεται ο πυρινικός αντιδραστήρας.

Ξερεις τι αυτοκολλητο θα εχει ο χρυσαφουλης.......της ραδιενεργειας :lol:

Edited by doumasj
διόρθωση quote μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

εγω λογο δουλειας δν θα μπορεσω να παρεβρεθω!καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω λογο δουλειας δν θα μπορεσω να παρεβρεθω!καλα να περασετε!!!

έχεις πολλές απουσίες...έχεις χαθεί εσύ μικρέ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

έχεις πολλές απουσίες...έχεις χαθεί εσύ μικρέ tongue.giftongue.giftongue.gif

τρεχω γιαννακη τρεχω!μου πεσανε παρα πολλα μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

μανωλακη μηπως να το ξανασκεφτοσουνα για το αν θα φερεις τον μαστροφωτη? :lol: γιατι ο μπρειν και γω σε περιμενουμε με αγριες διαθεσεις shockgun.gif ασε μην :( μετα!εγω παντως προειδοποιησα :lol: η ευθυνη δικη σου............................!!! smurf2.jpg

Υ.Γ. οχι τιποτα αλλο μας απειλης κι ολας,γι αυτο την κυριακη θ αρχισουν τα new_sugkrotima.gif και να δω πως θα δικαιολογηθης !!! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που στο vive mar εχει θαλλασα για δυο βασικους λογους...

1, μολις δεις τα σκουρα μπορεις να αποδρασεις γρηγορα κολυμπωντας

και

2, πετας τα υπερθερμενομενα και πυρινοκινητα Golf μεσα για να κρυωσουν

εγω ονοματα δεν ειπα...ουτε οικογενεις εθιξα...

ειμαι ο Αρτεμης και μολις τελειωσα

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

Aφηστε τον Μανο τι εκανε τωρα που ετοιμαζει και το προγραμμα.πιο θα ειναι?το vista η το xp profesional?

Θα τα πουμε την κυριακη

Ο Μανος μεσα στον χρυσαφουλη

Edited by lupakos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.