Jump to content
vasilis77

Climactronic

Recommended Posts

Είμαι νέος κάτοχος ενός tsi gt sport 1.4 140 άλογα.Να φανταστείτε δεν το έχω δεί ακόμη.Λείπω στο εξωτερικό και πήγε ο αδερφός μου να το παραλάβει από την αντιπροσωπεία.Είναι golf 5 και το αγόρασα 17.400 καινούριο πρίν 15 ημέρες από τα stock της cosmocar.Έχω τόσες απορίες πού δεν ξέρω από που να αρχίσω!!!!

1.Η τιμή είναι παραδεκτή??(όπως και να έχει το πήρα οπότε ψιλοάκηρη ερώτηση...θέμα γοήτρου καθαρά!)

2.Τι πρέπει να προσέξω στα πρώτα km?

3.Σκέφτομαι να αλλάξω τα λάδια με castrol στα 1500 km(εντελώς προοληπτικά...μπας και έμεινε καιρό στις αποθήκες της vw) και στα 7.500..(γιατί θεωρώ πολλά τα 15.000km για αρχή).Τι λέτε??

4.Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει το link για τα τις διαφορετικές ενδείξεις της οθόνης του κλιματισμού.Κάπου το είδα αλλά το έχασα λόγω βλακείας και ήθελα να το εκτυπώσω!

5.Γενικά κάθε tip & hint που θα έπρεπε να προσέξω γιατί σκέφτομαι να το κρατήσω καιρό..

Ευχαριστώ προκαταβολικά και λάβετε υπ'όψην πώς είχα αρκετά αυτοκίνητα (saxo vts..99,subaru impreza 99,κτλ..) που για διαφόρους λόγους αναγκάστηκα να πουλήσω.Οπότε είμαι γνώστης της οδήγησης (γρήγορης ή αργής).

Edited by vasilis77
Link to comment
Share on other sites

4.Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει το link για τις διαφορετικές ενδείξεις της οθόνης του κλιματισμού.Κάπου το είδα αλλά το έχασα λόγω βλακείας και ήθελα να το εκτυπώσω!

Αν εννοεις αυτο, οριστε, δικο σου :D :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=1435

Link to comment
Share on other sites

Με γειά το νέο αμάξι....τι χρώμα το πήρες? Μπορείς να μου πείς αν υπάρχει ακόμα στοκ από gt sport στην κοσμοκάρ και αν ειναι δυνατόν τι χρώματα?

Edited by tsakdim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.