Jump to content
ΓΙΩΡΓΟΣ-VAGARIOUS

Golf 3 ΦΡΕΝΑ

Recommended Posts

ξερει καποιοσ για τα τετραπιστονα φρενα wilwood αν ειναι καλα?τα εχει δοκιμασει καποιοσ?εχω τα galfer αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενοσ.

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου πρώτινα τα Tarox6 τα εξαπίστονα που φοράω εγώ στο Polo μου με 280mm ενγχάρακτο δίσκο. μπένουν σε 15άρα ζάντα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου πρώτινα τα Tarox6 τα εξαπίστονα που φοράω εγώ στο Polo μου με 280mm ενγχάρακτο δίσκο. μπένουν σε 15άρα ζάντα.

εξαπιστονα σε 15αρα>δεν το εχω ξανακουσει.εχω φοραω 17 απο golf 4 r32.μπορω να βρω κατι που να μπαινει χωρισ αποστατεσ?εισαι ικανοποιημενοσ?μια τιμουλα θα μου πεισ?

Link to comment
Share on other sites

εξαπιστονα σε 15αρα>δεν το εχω ξανακουσει.εχω φοραω 17 απο golf 4 r32.μπορω να βρω κατι που να μπαινει χωρισ αποστατεσ?εισαι ικανοποιημενοσ?μια τιμουλα θα μου πεισ?

εδώ έχω και φώτος

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?&am...mod&id=2447

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?&am...mod&id=2541

1800 είχε το κιτ (με κοκκινο χρώμα δαγκανές) και 1650 με ασημένιο χρώμα δαγκάνες

περιέχει της δισκόπλακες G88 αεριζώμενες και ενγχάρακτες τα σωλινάκια αεροπορικού

τύπου τακάκια και τις βάζεις για της δαγκάνες για το μοντέλο που θές.

Η δαγκάνα μπορεί να φορέσει έως το 312mm δίσκο χωρης πρόβλημα αλλα με διαφορετικό τακάκι

(το οποίο μπορείς να πάρεις τακακί και δισκόπλακα)

Αυτές που φοράω εγώ είναι 288mm για την ακρίβια.

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

σε μεγάλες πιέσεις ναι θα ακούσεις θόριβο λόγικο, λόγου τον ενγχάρατκων δίσκων, στην ζάντα που έχω χτυπάγε στα μπράτσα της και αναγκαστικά έβαλα 5mm

Link to comment
Share on other sites

έχει ιστοριά αυτό που ζητάς... δεν ξέρω όμως να σου πω. λογίκα θά θέλει κάποιον εγγέφαλο κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

έχει ιστοριά αυτό που ζητάς... δεν ξέρω όμως να σου πω. λογίκα θά θέλει κάποιον εγγέφαλο κτλπ...

οκ.thx.

eixa rotisi kai mou eipan 3.000 euro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιοσ για τα τετραπιστονα φρενα wilwood αν ειναι καλα?τα εχει δοκιμασει καποιοσ?εχω τα galfer αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενοσ.

Καλησπερα φιλε,εγω εχω βαλει ap racing 4πιστονες με 330χιλιοστα δισκους και απλα ειναι αγκυρες,αν σε ενδιαφερει εχω ενα σετ ιδιες δαγκανες καινουριες μεσα στα κουτια τους.Ο κωδικος ειναι cp5200.

Για μενα μην ασχοληθεις καθολου με τα wilwood.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.