Jump to content
nikoskallithea

Ws-6530 (Aftermarket Multimedia System)

Recommended Posts

Επειδή χάθηκα λίγο

Μπορείτε να μου δώσετε τα link απο τα Online shops που αγοράστηκαν?

Τελικά τι έγινε με το τελωνείο? (εαν ήρθαν εκτος eu)

Μιλάω φυσικά για το WS-6530 ή το witson 723 εκτος αν βγήκε νέα έκδοση (ποιο είναι καλύτερο??)

Αναφέρθηκε ότι παίζει και κάποιο ομαδική αλλα δεν βρηκα καμια αναφορά, μάλλον πάμε για μεμόνωμένα κομάτι

Επειδή είναι ενας ΄φίλος αγγλία θα ΄λεω μπας και χτυπησω κάποιο.

Edited by vassilis3
Link to comment
Share on other sites

Επειδή χάθηκα λίγο

Μπορείτε να μου δώσετε τα link απο τα Online shops που αγοράστηκαν?

Τελικά τι έγινε με το τελωνείο? (εαν ήρθαν εκτος eu)

Μιλάω φυσικά για το WS-6530 ή το witson 723 εκτος αν βγήκε νέα έκδοση (ποιο είναι καλύτερο??)

Αναφέρθηκε ότι παίζει και κάποιο ομαδική αλλα δεν βρηκα καμια αναφορά, μάλλον πάμε για μεμόνωμένα κομάτι

Επειδή είναι ενας ΄φίλος αγγλία θα ΄λεω μπας και χτυπησω κάποιο.

Θα σου διναμε αλλα εχουν προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου διναμε αλλα εχουν προβλημα.

Και τι περιμένουμε Νίκο? να πλουτίσουμε? να να βγάλουν κανένα καλύτερο?

Ποιο πολλές πιθανότητες έχουμε για το πρώτο μιας και μέχρι τώρα και ενώ ήταν γνώστες των προβλημάτων, αυτά παραμένουν και σε επόμενες εκδόσεις.

Αρκετοί πάντως σε διάφορα άλλα forums ( http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/home/memarea/134-rns510 ) προχωράνε σε ομαδικές προφανώς γνωρίζοντας τα προβλήματα, ή μήπως όχι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ...βοηθεια

Το δικο μου Κινεζακι εχει ενα θεματακι με το ραδιοφωνο. Δεν πιανει καλα σταθμους.

Σκεπτομουν να παρω καλωδιο με ενισχυτη σηματος αλλα θυμαμαι οταν το εγκατεστησα το καλωδιο της δικης μου κεραιας , ειχε

-Απο την μια πλευρα τα δυο βυσματα κεραιας (συνεδεσα το ενα , αφου το Golf6 εχει μια κεραια),

-Στην μεση του καλωδιου ειχε ενα κουτακι (δεν ξερω τι ειναι)

-Και στην αλλη ακρη ειχε το καλωδιο που κουμπωνει πανω στην συσκευη & ενα λεπτο καλωδιακι με ενα βυσματακι στην ακρη. Μηπως αυτο κουμπωνει καπου και παιρνει ρευμα? Αν ναι ...που ??

Το καλωδιακι αυτο ειναι σαν το μπλε καλωδιο πανω δεξια στην φωτο...

http://www.studiosound.gr/product_info.php?products_id=1448

Edited by Panosz
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το μπλε καλωδιακι το συνδεεις στα 12ν. Συνδεσε το στην ταση της αυτοματης κεραιας που διαθετει το κινέζικο και εχει 12ν μονο οταν λειτουργεί το μηχάνημα.

Off Topic

@vassilis3 Βασίλη που είσαι χάθηκες, επεσε πολύ δουλειά ε΄?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βρήκα μπλέ καλωδιάκι, και τράβηξα διακοπτόμενη τάση απο την ασφαλειοθήκη για τον ενισχυτή κεραίας τηλεόρασης.

Κοιτα αν έχει διακοπτόμενη τάση ο αναπτήρας που είναι ποιο κοντά και ποιο εύκολος στην προσβαση, εμένα ήταν μονιμη.

Off Topic

@vassilis3 Βασίλη που είσαι χάθηκες, επεσε πολύ δουλειά ε΄?

Γεια σου Νίκο, γενικά χαθήκαμε αν και εγω ήμουν τις δύο προηγούμενες Πέμπτες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το μπλε καλωδιακι το συνδεεις στα 12ν. Συνδεσε το στην ταση της αυτοματης κεραιας που διαθετει το κινέζικο και εχει 12ν μονο οταν λειτουργεί το μηχάνημα.

που ακριβως να το συνδεσω δεν καταλαβαινω...εχω κοιταξει αλλα δεν βλεπω καποιο βυσμα που να ταιριαζει.

Μπορεις να με βοηθησεις?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νίκο, γενικά χαθήκαμε αν και εγω ήμουν τις δύο προηγούμενες Πέμπτες.

Εμμ αυτα κανεις ριξε ενα πμ.

που ακριβως να το συνδεσω δεν καταλαβαινω...εχω κοιταξει αλλα δεν βλεπω καποιο βυσμα που να ταιριαζει.

Μπορεις να με βοηθησεις?

Μην περιμένεις να ταιριάζει κιόλας, ειναι ενα καλωδιακι απο το μηχάνημα που λεει "Αnt", αν δεν το εχεις τοτε κανε αυτο που λεει ο @vassilis3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.