Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής

Recommended Posts

Φίλοι μας,

Αυτή την Κυριακή 11 Οκτωβρίου τα μέλη της Αθήνας θα συναντηθούν στο Καματερό στο cafe ΑΤΤΑΛΟΣ.

Εκεί με φόντο το λεκανοπέδιο της Αττικής θα συναντηθούμε για να χαλαρώσουμε και να καταστρώσουμε τα πρώτα σχέδια και τις πλάκες της Πανελλήνιας Συνάντησης στην Λευκάδα.

Το ραντεβού είναι στις 15:30 στο Καματερό στο πάρκο Ειρήνης (Πάρου 2) ενώ τον χάρτη θα τον βρείτε εδώ.

Φυσικά σας περιμένουμε όλους μόνους ή με την παρέα σας αλλά ειδικότερα αναμένουμε τους νεότερους για να τους γνωρίσουμε απο κοντά.

Όσοι επιθυμούν να έρθουν στην Πανελλήνια Συνάντηση μπορούν να δώσουν το κόστος συμμετοχής κατά την διάρκεια της συνάντησης.

Δηλώστε τις συμμετοχές σας με τον γνωστό τρόπο Nick + αριθμός ατόμων, π.χ.

kouliss +1

Η παρέα Hellenic VWClub είστε όλοι εσείς!

Φιλικά,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

------

Συμμετοχές:

  1. kouliss
  2. skaraviaios_potasas
  3. svouras
  4. Zouperman!
  5. doumasj

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα! εγω οχι ολος μεσα! μην παρεξηγηθω...ακου εκει ολος μεσα!!!!! ντροπη

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα! εγω οχι ολος μεσα! μην παρεξηγηθω...ακου εκει ολος μεσα!!!!! ντροπη

Αμαν ρε Χρηστο, το μυαλο σου ολο στο πονηρο το εχεις :(:lol:

Link to comment
Share on other sites

πως να μην σε παρεξηγησω? εισαι που εισαι μπετατζης λες και ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΣ ΜΕΣΑ....που να παει το μυαλο μου? B)

Link to comment
Share on other sites

πως να μην σε παρεξηγησω? εισαι που εισαι μπετατζης λες και ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΣ ΜΕΣΑ....που να παει το μυαλο μου? <_<

Μα φυσικα στο οτι......θα ερθω στο meeting. Ειπαμε meeting χωρις σβουρα γινεται???? Εεεεε δεν γινεται B) !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα.....

Προς σωτήρη και κοσμά.....

μιλήστε με τον φώτη (mp05) ή τον νίκο με το scirocco το λευκό να μιλήσουν με τον υπεύθυνο εκεί ώστε να ανεβάσουμε τα αμάξια πάνω στο στενάκι να τα χουμε δίπλα μας και να κάνουμε πιο πολύ αίσθηση παρά να ναι κάτω μόνα τους....

Link to comment
Share on other sites

ρε! μονο 5 ατομα συμμετοχη? χαχαχαχα αυτο ειναι σαν την ΑΕΚ α-μετοχη, παντως καλα θα περασουμε εχει καλη θεα και εξω απο το μαγαζι και...... μεσα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε! μονο 5 ατομα συμμετοχη? χαχαχαχα αυτο ειναι σαν την ΑΕΚ α-μετοχη, παντως καλα θα περασουμε εχει καλη θεα και εξω απο το μαγαζι και...... μεσα!!!!!!

Και μετα λες οτι εγω σκεφτομαι βρωμικα!!! tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα λειπω απο την αυριανη εκδρομη λογο επαγγελματικου ταξιδιου!

Καλα να περασετε ολοι σας παιδια!!!

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα συνάντηση πραγματοποιήθηκε με αρκετούς φίλους της κοινότητας (24-26 αν μέτρησα σωστά) και μπορείτε να δείτε κάποιες φωτογραφίες στο σχετικό άλμπουμ εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=273

(υπομονή θα ανεβάσω κι εγώ κάποιες ;-))

Το επόμενο μεγάλο ραντεβού είναι στην Πανελλήνια Συνάντηση στην Λευκάδα!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.