Jump to content
vagelat

Βελτιώσεις

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Ανοίγω ένα θέμα για να συζητήσουμε τυχόν βελτιώσεις που έχει κάνει ο καθένας μας στο Touran - CrossTouran του.

Εγώ προς το παρόν, δεν έχω κάνει κάτι (είναι σχετικά καινούργιο).

Ψάχνω όμως για σχάρα ποδηλάτων (είτε πάνω είτε πίσω...).

Αρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα.

Είμαι και εγώ νέος κάτοχος (...επιτέλους) του CrossTouran μου.

Θέλω κι εγώ να κάνω κάποιες βελτιώσεις με σημαντικό αντίπαλο την αντιπροσωπεία της VW που δεν σου δίνει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τιμές για τα αξεσουάρ της, και για να είμαι δίκαιος δεν σου τα δίνει μέσω email, φάντάζομαι οτι αν πας σε μια αντιπροσωπεία θα σου τα δώσει αλλά που ??? χρόνος ...

Προς το παρόν έχω βάλει λαστιχένιο πάτο στο πορτμπαγκάζ μου (έχω το 7θέσιο) και ψάχνω ένα %#$@* μέρος για να βάλω το κινητό μου (δεν θέλω να απαντήσετε με το πρώτο πράγμα που σας ήρθε στο μυαλό...ευχαριστώ)

Λίστα με αξεσουάρ έχω βρει στην ΚΑΡΕΝΤΑ http://www.karenta.gr/site/pdf/VW_Touran_acce.pdf

Αν κάποιος βρει και τιμές για τα αξεσουάρ αυτά θα ήταν πολύ καλό.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα.

Είμαι και εγώ νέος κάτοχος (...επιτέλους) του CrossTouran μου.

Θέλω κι εγώ να κάνω κάποιες βελτιώσεις με σημαντικό αντίπαλο την αντιπροσωπεία της VW που δεν σου δίνει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τιμές για τα αξεσουάρ της, και για να είμαι δίκαιος δεν σου τα δίνει μέσω email, φάντάζομαι οτι αν πας σε μια αντιπροσωπεία θα σου τα δώσει αλλά που ??? χρόνος ...

Προς το παρόν έχω βάλει λαστιχένιο πάτο στο πορτμπαγκάζ μου (έχω το 7θέσιο) και ψάχνω ένα %#$@* μέρος για να βάλω το κινητό μου (δεν θέλω να απαντήσετε με το πρώτο πράγμα που σας ήρθε στο μυαλό...ευχαριστώ)

Λίστα με αξεσουάρ έχω βρει στην ΚΑΡΕΝΤΑ http://www.karenta.gr/site/pdf/VW_Touran_acce.pdf

Αν κάποιος βρει και τιμές για τα αξεσουάρ αυτά θα ήταν πολύ καλό.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

καλημέρα έχω την λίστα με τις τιμές των αξεσουάρ, και θα στην στείλω με την πρώτη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα έχω την λίστα με τις τιμές των αξεσουάρ, και θα στην στείλω με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Βάλε την καλύτερα σε κοινή θέα για να διευκολυνθούν και άλλοι φίλοι.

Μια πολύ ενδιαφέρουσα βελτίωση - και απο πλευράς ασφάλειας - είναι η εγκατάσταση TPMS η οποία είναι προ των πυλών.

Έχω σχεδόν καταλήξει στο ELECTRON E-109S και βέβαια με βοήθησε πολύ η ανάγνωση του forum.

Επόμενη θα είναι η αγορά αλυσίδων TRAX μιας και δεν θέλω να μπλέξω με "τραυματισμούς" του εσωτερικού μου.

Sorry ....... παρασύρθηκα

Αυτά ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.