Jump to content
Black Widow

Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας, 15/11/2009

Recommended Posts

Σερρες ημασταν ολοι εκει!

ανεβαζω μια αναμνηστικη φωτο στα γρηγορα θα κανω κ zipaki οποιος τις θελει ολες.

η αναμνηστικη που βγηκαμε ολοι μαζι με φοντο τα αυτοκινητα μας ειναι τελεια αν θελετε την ανεβαζω (φαινονται φατσες δε ξερω ποσοι ειστε ντροπαλοι)

επισης θα ανεβασω κ το βιντεακι που τραβηξα ενω οδηγουσα κ σας περνουσα εναν εναν για να σας βγαλω.Κανω ακροβατικα για να σας περασω με το αλλο χερι να κραταω το κινητο κ παραλληλα να κοιταω μπροστα-την οθονη του κινητου και να προσπαθω οταν σας περναω να φενεται το αυτοκινητο του καθενος στον καθρεπτη του συνοδηγου.μιλαμε ηταν πολυ ακροβατικο το σκηνικο.Πηγαινανε κ γρηγορα αν κανεις κοιταξει τις μπαριερες θα δει οτι για νας σας φτασω ολους το πατησα το γκαζακι αρκετα

εν ολιγης ηταν μια πολυ ομορφη κ επιτυχημενη συναντηση γιατι ειδαμε παλιους κ νεους στο φορουμ.

Ηταν ατομα απο βολο-καβαλα-σερρες-θεσσαλονικη.

Χαρηκα για την γνωριμια παιδια (γιαννη, γιαννη, σιμο, ηλια αν ξεχασα καποιον σορρυ)

Ελπιζω την αλλη φορα να μπορουνε ολοι να ερθουν για καφε κ να τα πουμε πιο ανετα

Μερικοι στην διαδρομη για το 2 καφε χαθηκαν ...ακους μακη?θα σου παρω GPS στην γιορτη σου

Επιτελους ο SAVVASGT ηρθε κ μονοπωλησαμε τα γκρι golf (στο κομβοι θεσσαλονικη - σερρες για να μην παρεξηγηθω)

Ηπιαμε ενα καφεδακισ την πιστα ενα καφεδακι σερρες( καποιοι ηταν ΠΟΛΥ πεινασμενοι κ πηγανε για φαι)

Στην επιστροφη ανοιξαμε κ με τον langman να δουμε τι κανει η νεα του εξατμιση.

Ανοιξα για πλακα κ με μια BMW ο τυπος τα πηρε εγω εκοψα γιατι μπροστα ειχε εργα κ μετα στρουμφ,,,δεν τον χαλασε που τον σταματησαν

εμεις langman περασαμε απαρατηρητοι κ συνεχισαμε κυριλε

Πρσωπικα περασα πολυ ωραια κ αναμενω για την επομενη

http://rapidshare.com/files/307419605/DSC02342.3GP.html VIDEO

img0023nq.jpg

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το διασκεδάσατε και περάσατε όμορφα παιδάκια!

Πολεμικούς χαιρετισμούς από έναν "οικογενειακά εγκλωβισμένο" που δε μπόρεσε να παρευρεθεί τελικά, αλλά ροφανώς άφησε σε άξιους απογόνους την πόλη αυτή :)

Link to comment
Share on other sites

Να δω και καμια φοτο απο μενα στην πιστα, ελπιζω να με εβγαλε κανεις tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να δω και καμια φοτο απο μενα στην πιστα, ελπιζω να με εβγαλε κανεις tongue.gif

Ο φωτογράφος στον χώρο της πίστας ήταν ο mourh(τον δίνω στεγνά tongue.gif) ! Ότι έχει αυτός υπάρχει από την πίστα ... από έξω έχω πολλές αλλά δυστυχώς χωρίς εσένα που είχες μπει ήδη στην πίστα :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ο φωτογράφος στον χώρο της πίστας ήταν ο mourh(τον δίνω στεγνά tongue.gif) ! Ότι έχει αυτός υπάρχει από την πίστα ... από έξω έχω πολλές αλλά δυστυχώς χωρίς εσένα που είχες μπει ήδη στην πίστα :)

mourh mou adikepses to amaksi ee oute fenete:)xxixixixi!!!elpizo aftes tis meres na anewasis oles tis foto pou ebgales !!!!!!perasame teleia simera imastane mia orea parea!!!!

Link to comment
Share on other sites

mourh mou adikepses to amaksi ee oute fenete:)xxixixixi!!!elpizo aftes tis meres na anewasis oles tis foto pou ebgales !!!!!!perasame teleia simera imastane mia orea parea!!!!

ε οχι κ σε αδικησα εδω http://rapidshare.com/files/307491207/done.rar.html ειναι οι φωτος σου μαγκα!

Edited by Speedy
το φόρουμ διαβάζεται και χωρίς να είσαι μέλος !!
Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε... και πολυ ωραιο το scirocco μες στη πιστα worthy.gif

αντε και στην επομενη συναντηση με περισσοτερο κοσμο!!

xμμ 1 σου συναντηση κ 20 φευγα ατομα 12-15 αυτοκινητα...μακαρι να εχουμε πιο πολλα στην επομενη ολοι εκει στοχευουμε κ φυσικα να περναμε παντα καλυτερα απο την προηγουμενη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πώ ότι η πίστα ήταν γαμ@τη!!!Να είναι καλά η formula3 και το scirocco του rocco-85 που μου ανέβασαν την διάθεση!!!!Αυτά για την πίστα...!!!

Για την "συνάντηση" τώρα....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ????Έβλεπα έβλεπα συμμετοχές στο topic...λέω θα είναι ωραία!!!Όταν φτάσατε στιν πίστα είδα μπόλικους μαζεμένους και λέω θα έρθουν και άλλοι...αλλά η ώρα πέρασε και κανέναν άλλο δεν είδα...!!!!Γτ αυτό???Δλδ η Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας αυτό ήταν όλο????10 αμάξια???Αν είναι δυνατόν δλδ...!!Ο φίλος μου που είχα μαζί μου έλεγε τα χειρότερα και είναι ουδέτερος σε σχέση με το club..."ρεζίλια" ήταν η φράση του στην κυριολεξία!!!Μετά αφού τελείωσε το όλο πανυγύρι είπαμε θα πάμε όλοι μαζί για καφέ...ωραία λέω...στην διαδρομή ήδη από την πρώτη στροφή αρχίσαμε να χωρίζουμε...κάποιοι τελικά πήγαν για φαγητό όπως ήταν στο πρόγραμμα και άλλοι για καφέ...τελικά κατέληξα να ακολουθώ ένα ασημί golf που το οδηγούσε μια ξανθιά και δεν με έπειθε για το που πηγαίνει...οπότε και έφυγα μαζί με τον φίλο μου για καβάλα...!!!!.......Reply(Μερικοι στην διαδρομη για το 2 καφε χαθηκαν ...ακους μακη?θα σου παρω GPS στην γιορτη σου....):Η γιορτή μου πέρασε σχεδόν πριν ένα μήνα...επίσης έχω gps και στο κινητό και ξεχωριστή μονάδα...!!!Με λίγα λόγια εκτός της συννενόησης κλαρίνου μπουζουκιού και όποιου άλλου οργάνου θέλετε...ξενέρωσα από την συνάντηση αλλά τουλάχιστον ευχαριστήθηκα το θέαμα ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ!!!

Υ.Γ.:SAVVAS GT...ρε φίλε,ξεχάστηκα και γω μέν αλλά σου έδωσα το τηλ. μου πριν την συνάντηση αλλά και συ ένα golfaki ήταν από καβάλα...τέσπα...!!!Ακυρώνονται τα φιλετάκια...!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΗ ξεχνας ΕΓΩ ημουν αυτος που σταματησε με αλαρμ ετρεξα για νας σας φτασω στο φαναρι να με δειτε κ να στριψετε σωστα εγω ημουν αυτος που σε πηρε 2 φορες τηλ για να σου πω που να πας κ που να βρεθουμε

αν εσυ εισαι "αλλου" η δεν εχεις ορεξη να μας βρεις απο την στιγμη που χαθηκες τι να κανω...?Οκ παρακατω πηρα τηλ κ δεν το σηκωσεςεσυ αλλα το φιλαρακι σου κ μου λεει ασε θα παμε καβαλα(ποσο δυσκολο ηταν πας στην κεντρικη πλατεια των Σερρων 1 ειναι)

ε οκ λεω κ εγω εσεις κανετε το προγραμμα σας.εισαι ο μονος που δεν του αρεσε περα απο την πιστα

ΟΣΟ για τις συμμετοχες αν μερικα μελοι δηλωνουν συμμετοχη κ δεν ερχονται στην τελικη δεν ειμαστε "μπαμπουλες" ουτε θα τον παιξουμε

σε χαλασε που ημασταν 10 αυτοκινητα εκτος εσενα κ τον ροκο δλδ συνολο 12?

αν δε του αρεσε του φιλου σου τωρα το αφηνω ασχολιαστο

οσο για το φαγητο ρε μακη μονο ο speedy πηγε ΟΛΟΙ οι αλλοι για καφε ημασταν κ η ξανθια που δε σε επεισε ηταν η κοπελα του...κ μια χαρα η κοπελα σου τεο βρηκε το μερος που ειχαμε παρκαρει....(ναι η ξανθια που ειπες οτι δεν σε επεισε)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πώ ότι η πίστα ήταν γαμ@τη!!!Να είναι καλά η formula3 και το scirocco του rocco-85 που μου ανέβασαν την διάθεση!!!!Αυτά για την πίστα...!!!

Για την "συνάντηση" τώρα....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ????Έβλεπα έβλεπα συμμετοχές στο topic...λέω θα είναι ωραία!!!Όταν φτάσατε στιν πίστα είδα μπόλικους μαζεμένους και λέω θα έρθουν και άλλοι...αλλά η ώρα πέρασε και κανέναν άλλο δεν είδα...!!!!Γτ αυτό???Δλδ η Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας αυτό ήταν όλο????10 αμάξια???Αν είναι δυνατόν δλδ...!!Ο φίλος μου που είχα μαζί μου έλεγε τα χειρότερα και είναι ουδέτερος σε σχέση με το club..."ρεζίλια" ήταν η φράση του στην κυριολεξία!!!Μετά αφού τελείωσε το όλο πανυγύρι είπαμε θα πάμε όλοι μαζί για καφέ...ωραία λέω...στην διαδρομή ήδη από την πρώτη στροφή αρχίσαμε να χωρίζουμε...κάποιοι τελικά πήγαν για φαγητό όπως ήταν στο πρόγραμμα και άλλοι για καφέ...τελικά κατέληξα να ακολουθώ ένα ασημί golf που το οδηγούσε μια ξανθιά και δεν με έπειθε για το που πηγαίνει...οπότε και έφυγα μαζί με τον φίλο μου για καβάλα...!!!!.......

Reply

(Μερικοι στην διαδρομη για το 2 καφε χαθηκαν ...ακους μακη?θα σου παρω GPS στην γιορτη σου....):Η γιορτή μου πέρασε σχεδόν πριν ένα μήνα...επίσης έχω gps και στο κινητό και ξεχωριστή μονάδα...!!!Με λίγα λόγια εκτός της συννενόησης κλαρίνου μπουζουκιού και όποιου άλλου οργάνου θέλετε...ξενέρωσα από την συνάντηση αλλά τουλάχιστον ευχαριστήθηκα το θέαμα ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ!!!

Υ.Γ.:SAVVAS GT...ρε φίλε,ξεχάστηκα και γω μέν αλλά σου έδωσα το τηλ. μου πριν την συνάντηση αλλά και συ ένα golfaki ήταν από καβάλα...τέσπα...!!!Ακυρώνονται τα φιλετάκια...!!!

Στο ασημί ήμουν κι εγώ και τελικά πήγα για φαγητό .... σε έβλεπα από τον καθρέπτη που ακολουθούσες και μετά την έκανες .... κρίμα ... θα τρώγαμε όλοι μαζί ...

Link to comment
Share on other sites

Tεο για να καταλαβω "την εκανε" η χαθηκε?ηταν στο 2 κομβοι κ εγω δεν ξερω τι εγινε..

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Tεο για να καταλαβω "την εκανε" η χαθηκε?κ αφου χαθηκε γιατι δεν μπηκε στον κοπο να μας βρει?

Στην αρχή ήμασταν ο Σερραίος , ο Ροκο , Εγώ και ο Μάκης . Έδωσε στον Ρόκο οδηγίες ο Σερραίος και μετά τους χάσαμε . Μετά όπως κοιτούσα πίσω είδα το Μάκη και πηγαίναμε πιο σιγά . Εγώ τον έβλεπα από τον καθρέπτη του συνοδηγού . Σε μια φάση κι ενώ ήμασταν στο αριστερό μέρος του δρόμου και καταλάβαμε ότι δεν προχωρούσαν οι μπροστινοί γιατί ήθελαν να στρίψουν αριστερά (στο πλακόστρωτο που είναι οι καφετέριες) ενώ εμείς θέλαμε να πάμε ευθεία , κάναμε ελιγμό (κι εγώ και ο Μάκης, τον είδα από τον καθρέπτη) και συνεχίσαμε ευθεία και καπάκι αριστερά για να βγούμε στο γήπεδο του Πανσ. Μόλις μπήκαμε στο στενό κοίταξα πίσω και από εκεί και μετά δεν τον ξαναείδα πίσω μας . Εντάξει δεν έγινε κάτι μεγάλο μιας και ο καθένας μπορούσε να φύγει ότι ώρα ήθελε .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

oxi Speedy εγινε ...γιατι ΔΕΝ γινεται να ημαστε τελικα ολοι στο παρκινκ κ ενας να χαθηκε κ να μην ενδιαφερεται να παρει τηλ να δει που ημαστε να παιρνω εγω τηλ κ να μου λεει οτι τελικα θα πανε καβαλα κ μετα να ριχνει φταιξιματα

κ στην τελικη τι τον χαλασε που εσυ πηγες να φας δεν καταλαβα,ΟΛΟΙ οι αλλοι πιναμε καφε.

κ για τον φιλο του που χαλαστηκε οτι ηημασταν 12 αυτοκινητα αυτο τι να πω ας εφερνε κ ο φιλος του το δικο του να γινουμε 13

Link to comment
Share on other sites

1)ΜΑΚΗ ξεχνας ΕΓΩ ημουν αυτος που σταματησε με αλαρμ ετρεξα για νας σας φτασω στο φαναρι να με δειτε κ να στριψετε σωστα εγω ημουν αυτος που σε πηρε 2 φορες τηλ για να σου πω που να πας κ που να βρεθουμε

2)αν εσυ εισαι "αλλου" η δεν εχεις ορεξη να μας βρεις απο την στιγμη που χαθηκες τι να κανω...?Οκ παρακατω πηρα τηλ κ δεν το σηκωσεςεσυ αλλα το φιλαρακι σου κ μου λεει ασε θα παμε καβαλα(ποσο δυσκολο ηταν πας στην κεντρικη πλατεια των Σερρων 1 ειναι)

ε οκ λεω κ εγω εσεις κανετε το προγραμμα σας.εισαι ο μονος που δεν του αρεσε περα απο την πιστα

3)ΟΣΟ για τις συμμετοχες αν μερικα μελοι δηλωνουν συμμετοχη κ δεν ερχονται στην τελικη δεν ειμαστε "μπαμπουλες" ουτε θα τον παιξουμε

σε χαλασε που ημασταν 10 αυτοκινητα εκτος εσενα κ τον ροκο δλδ συνολο 12?

4)αν δε του αρεσε του φιλου σου τωρα το αφηνω ασχολιαστο

5)οσο για το φαγητο ρε μακη μονο ο speedy πηγε ΟΛΟΙ οι αλλοι για καφε ημασταν κ η ξανθια που δε σε επεισε ηταν η κοπελα του...κ μια χαρα η κοπελα σου τεο βρηκε το μερος που ειχαμε παρκαρει....(ναι η ξανθια που ειπες οτι δεν σε επεισε)

1)Γτ κεφαλαίο "εγώ"??? closedeyes.gif Επίσης δεν είδα ποιος οδηγούσε το group(άν ήσουν εσύ μπροστά πάω πάσο... αλλά δεν θα ήταν σωστό να είσαι εσύ μπροστά ή ο speedy που είστε και moderators να μας δείχνετε τον δρόμο???Διόρθωσε με αν κάνω λάθος...Το ότι με πήρες τηλ καθώς οδηγούσαμε τα λέει όλα ώς προς την συννενόηση...Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ...θα πάμε εκεί...Δεν άκουσα κάτι τέτοιο...

2)Που "αλλού" να είμαι???Δεν με είδες???Εκεί ήμουν... :wacko:

3)Ναι με χαλάει...Από εκεί και μόνο φαίνεται η οργάνωση του club...Δεν είναι για μία πόλη μόνο αλλά Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας !!!Δλδ έλεος!!!

4)Το αφήνεις ασχολίαστο...???Είσαι σίγουρος???Δλδ θέλεις να μου πεις δεν σε νοιάζει η εικόνα του club στους μη vwclubίτες...Αυτό θέλεις να μου πεις...

5)..............................!!

Link to comment
Share on other sites

Στο ασημί ήμουν κι εγώ και τελικά πήγα για φαγητό .... σε έβλεπα από τον καθρέπτη που ακολουθούσες και μετά την έκανες .... κρίμα ... θα τρώγαμε όλοι μαζί ...

Δεν ήρθα για το φαγητό ρε συ speedy!!Τα αμάξια μου αρέσουν!!! :wacko:

Tεο για να καταλαβω "την εκανε" η χαθηκε?ηταν στο 2 κομβοι κ εγω δεν ξερω τι εγινε..

Αυτό τώρα τι είναι???Σαν να είσαι ο δάσκαλος και να ρωτάς ένα μαθητή για να μάθεις τι έκανε ένας άλλος μαθητής!!! :lol: :lol:

Στην αρχή ήμασταν ο Σερραίος , ο Ροκο , Εγώ και ο Μάκης . Έδωσε στον Ρόκο οδηγίες ο Σερραίος και μετά τους χάσαμε . Μετά όπως κοιτούσα πίσω είδα το Μάκη και πηγαίναμε πιο σιγά . Εγώ τον έβλεπα από τον καθρέπτη του συνοδηγού . Σε μια φάση κι ενώ ήμασταν στο αριστερό μέρος του δρόμου και καταλάβαμε ότι δεν προχωρούσαν οι μπροστινοί γιατί ήθελαν να στρίψουν αριστερά (στο πλακόστρωτο που είναι οι καφετέριες) ενώ εμείς θέλαμε να πάμε ευθεία , κάναμε ελιγμό (κι εγώ και ο Μάκης, τον είδα από τον καθρέπτη) και συνεχίσαμε ευθεία και καπάκι αριστερά για να βγούμε στο γήπεδο του Πανσ. Μόλις μπήκαμε στο στενό κοίταξα πίσω και από εκεί και μετά δεν τον ξαναείδα πίσω μας . Εντάξει δεν έγινε κάτι μεγάλο μιας και ο καθένας μπορούσε να φύγει ότι ώρα ήθελε .

Ακριβώς!!!

oxi Speedy εγινε ...γιατι ΔΕΝ γινεται να ημαστε τελικα ολοι στο παρκινκ κ ενας να χαθηκε κ να μην ενδιαφερεται να παρει τηλ να δει που ημαστε να παιρνω εγω τηλ κ να μου λεει οτι τελικα θα πανε καβαλα κ μετα να ριχνει φταιξιματα

κ στην τελικη τι τον χαλασε που εσυ πηγες να φας δεν καταλαβα,ΟΛΟΙ οι αλλοι πιναμε καφε.

κ για τον φιλο του που χαλαστηκε οτι ηημασταν 12 αυτοκινητα αυτο τι να πω ας εφερνε κ ο φιλος του το δικο του να γινουμε 13

Το γτ χάθηκα θα μπορούσες να το διαπιστώσεις άνετα αν απλά κοίταγες την πίστα που θα έβλεπες πως το scirocco είχε σκασμένο λάστιχο και έπρεπε να βοηθήσω...μην μου πεις δεν το είδες...

Όσο για τον φίλο μου σου απάντησα πιο πάνω...

Link to comment
Share on other sites

1) το ΕΓΩ με κεφαλαιο γιατι ξεχνας που εκανα τον τροχονομο στο φαναρι

2) το group το οδηγουσαν αυτοι που κατεχανε την περιοχη.Κ εγω κ ο Τεο χωριστηκαμε σε 2 ομαδες στην πορεια γιατι ειναι αδιανοητο να μπορεσουμε στα φαναρια κ στενα να περασουμε ολοι μαζι.Εκτος απο εμας εχει κ αλλα αυτοκινητα δυστηχως.Κ να σου πω κατι?ΟΛΟΙ φτασανε στο σημειο συναντησης.

Πολυ παραξενο που μονο εσυ δεν εφτασες.Χαθηκες απο το κομβοι του Speedy?τον πηρες τηλ?πηρες κανεναν τηλ?Εγω σε πηρα κ δε μιλησα ΜΑΖΙ ΣΟΥ.αν δε μιλησω με τον οδηγο πως θα γινει συνενοηση σμασμενο τηλεφωνο?Απο την αρχη ειπα θα παμε πλατεια για καφε κ στην πορεια βρηκαμε το παρκινκ στο γηπεδο για να παρκαρουμε ολοι μαζι κ να μην χαθουμε κ ψαχνει ο καθενας στα στενα παρκινκ κ καταληξουμε να χαθουμε στα στενα των Σερρων.Ο τεο ειπε οτι ενω ησουν στο κομβοι του σε καποια στιγμη εστριψες κ πηρες αλλο δρομο.Δεν ημουν εκει να σε δω.

3) δε σε πιανω "Δεν είναι για μία πόλη μόνο αλλά Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας" τι εννοεις?

4)ΝΑΙ δεν με απασχολει αν το φιλαρακι σου θεωρησε λιγα τα 12 αυτοκινητα (αν τον ενδιαφερει το image του club να φερει κ αυτος το δικο του)

5)Ναι τι σε χαλασε που ο Τεο ηθελε να φαει ενω ΟΛΟΙ οι αλλοι πιναμε καφε, αν ηθελες μπορουσες να ερθεις μαζι μας κ οχι με τον τεο που στην τελικη ηταν μονος του..δλδ ελειπε μονο ο τεο εκτος κ αν θεωρεις μονο τον τεο ως ολοκληρο το VW CLUB.

Link to comment
Share on other sites

oxi Speedy εγινε ...γιατι ΔΕΝ γινεται να ημαστε τελικα ολοι στο παρκινκ κ ενας να χαθηκε κ να μην ενδιαφερεται να παρει τηλ να δει που ημαστε να παιρνω εγω τηλ κ να μου λεει οτι τελικα θα πανε καβαλα κ μετα να ριχνει φταιξιματα

κ στην τελικη τι τον χαλασε που εσυ πηγες να φας δεν καταλαβα,ΟΛΟΙ οι αλλοι πιναμε καφε.

κ για τον φιλο του που χαλαστηκε οτι ηημασταν 12 αυτοκινητα αυτο τι να πω ας εφερνε κ ο φιλος του το δικο του να γινουμε 13

Είτε λόγω κούρασης , είτε δεν ενδιαφέρθηκε να πάρει τηλέφωνο , είτε χάθηκε , είτε χαλάστηκε από τον αριθμό των αυτοκινήτων που είχαν μαζευτεί στην συνάντηση , προσωπικά έχω να επισημάνω δυο πράγματα και δεν νομίζω πως πρέπει να δώσουμε παραπάνω έκταση στο θέμα .

1)Υπήρχε ελεύθερο ωράριο για όλους και κάθε ένας μπορούσε να κάνει ότι ήθελε . Προσωπική μου άποψη είναι ότι για να υπάρχει μια ξεκάθαρη αντιμετώπιση και μια χ,ψ διαπροσωπική σχέση με όλους , ένα τηλέφωνο πιστεύω ότι πρέπει να πέσει αφού πάρει την απόφαση του ο καθένας για το τι θα κάνει τελικά . Κι εγώ τον έπρηξα τον Mourh στα τηλέφωνα για το που είναι , που θα κάτσουν , εάν έκατσαν , το τι θα κάνω εγώ και πως θα βρεθούμε μετά για να γυρίσουμε μαζί .

2)Καθένας κάνει ότι νομίζει και ότι τον εκφράζει και είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του και για τις πράξεις του .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς , Καλησπέρα...

μούρη μάλλον είσαι ο τάσος από ότι κατάλαβα..Ναι μαζί μιλήσαμε όταν πήρες στο ΤΗΛ του μάκη gt εκείνη την ώρα οδηγούσε...

Λοιπόν..

Να ζητήσουμε συγγνώμη που δεν γνωρίζουμε τις σέρρες k τα στέκια τους..Δεν έχει τύχει να γυρίσουμε όλη την ελλάδα ακόμα..

Προσωπικά να σου μιλήσω,όσο ήμασταν όλα τα αμάξια μαζί..έβλεπα ότι ενημερώνατε τους γνωστούς σας μπροστά..λέω Okay θα πούνε καιεμάς...Περιμέναμε..ξεκινάμε όλοι μαζί..να μην ξέρουμε αν τελικά θα πάμε για καφέ Η για φαγητό..ξανασταματάμε..ξανά δεν μας λέει κανεις τίποτα

Είμαστε στην φάση που είναι ο rocko ο σερραίος που αναφέρατε και η κοπελια με το Ασημι το Golfaki..

Και πάλι δεν μας λέει κανεις τίποτα...Ευτυχώς κατέβηκε ο rocko k τον ρωτήσαμε τι θα κάνει k μας είπε ότι πάει για φαγητό με τους δικούς του..μας λέει ακολουθήστε τα παιδιά..

Όταν λέει παιδιά εγώ προσωπικά κατάλαβα τα υπόλοιπα 2 αμάξια..τα 2 ασημι golf..

Έλα όμως που η ξανθιά πάει αριστερά και ο σερραίος σταμάτησε k έμεινε εκεί..Ανοίγουμε τα παράθυρα κτλ κτλ να μην πολυλογώ ακολουθούμε την κοπέλα μπροστά...Η ιστορία από ότι είδα ειπώθηκε οποτε δεν χρειάζεται να την συνεχίσω παραπέρα..

Το νόημα είναι φιλε Τάσο ότι ούτε στου μάκη ούτε στον δικό μου χαρακτήρα υπάρχει η λέξη ΑΓΝΌΗΣΗ..Πάντως αν ρωτήσεις k τον μάκη του είχα πει ότι από όσο είδα ο μονος που νοιάστηκε ήταν ο Τάσος..Παρόλο που δεν s ήξερα..

Και επίσης επειδή θαρρώ πως είδα μια ειρωνεία και γενικά έναν εκνευρισμό από το μέρος σου..

Δεν ξέρω αν έχεις τύχει να πας σε κάποια άλλη συνάντηση άλλης εταιρίας..Επειδή έχω πάει και σε εταιρίες που είχαν λιγότερες πωλήσεις τα τελευταία 2 χρονια...Τόσα golf που είστε..k τόσοι φίλοι του VW Club θα έπρεπε να είστε σήμερα 30-40 Car's at least..k όχι 12 που το λέτε k με περηφάνια ρε παίδες...

Καταλαβαίνεις τι λέω k δεν πιστεύω να διαφωνείς..

PS: Όσο για το GPS του μάκη..του το χάλασα οποτε θα χρειαστεί new tongue.gif

PS2: Sorry gia ta greeklish molis exo kanei format :x

Edited by Speedy
Μετατροπή σε Ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα την λύση !!!!!!!!!

Θα κάνουμε ενα group buy για walkie talkie !!!! :lol: :lol:

Χαχχα!!Έλιωσα!!!Πάντος βοηθάει πολύ!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες ελπιζω να περασαττε καλα περαν του σκηνικου που διαβασα μολις(ατυχες συμβαν.)

Δυστηχος δουλευα :lol: στην επομενη συναντηση δεν υποσχομαι οτι θα ειμαι αλλα θα κανο τα αδυνατα δυνατα για να ειμαι!

Τουλαχιστον υπηρχαν αλλα 122chipped?ααα ολα κι'ολα οταν θα ερθω και γω να ανοιξω με τους παντες :wacko:

Επισης σημερα ειδα κατι απο 2005 που ηρθατε Κατερινη..Ε αντε ξαναελατε 2010 φτανει!

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες ελπιζω να περασαττε καλα περαν του σκηνικου που διαβασα μολις(ατυχες συμβαν.)

Δυστηχος δουλευα :lol: στην επομενη συναντηση δεν υποσχομαι οτι θα ειμαι αλλα θα κανο τα αδυνατα δυνατα για να ειμαι!

Τουλαχιστον υπηρχαν αλλα 122chipped?ααα ολα κι'ολα οταν θα ερθω και γω να ανοιξω με τους παντες :wacko:

Επισης σημερα ειδα κατι απο 2005 που ηρθατε Κατερινη..Ε αντε ξαναελατε 2010 φτανει!

¶ντε με το καλό να ανοίξουμε!!! :lol:

Όχι..μόνος μου ήμουν!!!

Link to comment
Share on other sites

¶ντε με το καλό να ανοίξουμε!!! :wacko:

Όχι..μόνος μου ήμουν!!!

Ε την επομενη φορα κατα πασα πιθανοτητα δεν θα εισαι μονος!

Θα ειναι και ενα 122 πιο γρηγορο :lol:

Ουφ..εχω σκασει τωρα!Επρεπε να ερχομουν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.