Jump to content
Guest Scorpio

Spoiler + Πλαϊνά για Golf Iv

Recommended Posts

Guest Scorpio
Grigori apo pou to tsimpises? Pote les na pas na to bapseis kai pios tha sto topothetisei?

P.S. Egina kourastikos e?

Φίλε zhm ακόμα δεν τσίμπησα τίποτα B);)

Όταν το κάνω σίγουρα θα πάω στον φίλο μου να μου τα κάνει όλα.

Νομίζω σε είχα στείλει και εσένα εκεί (στην Αργυρούπολη) και για να μην βγαίνουμε off topic knife.gif στείλε pm να μου πεις εντυπώσεις και το τί σου είχε πει για το φιλέτάκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Το πίσω που έχει κόψιμο για την εξάτμιση το έχω βάλει αν θυμάμια καλά γύρω στα 45 ευρώπουλα από αντιπροσωπεία!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Το πίσω που έχει κόψιμο για την εξάτμιση το έχω βάλει αν θυμάμια καλά γύρω στα 45 ευρώπουλα από αντιπροσωπεία!

Ααα τέλεια!!! Φίλε AMITTAS μήπως έχεις/μπορείς να σηκώσεις καμιά φώτο από το car σου να δω πως είναι το σπόϊλερ?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω φωτογραφία με το spoiler αλλά αν ψάξεις στο δίκτυο το πίσω μέρος του Golf 4motion θα το δεις. Θα κοιτάξω και εγώ να δω αν μπορώ να βγάλω φωτογραφία το ΣΚ να την ανεβάσω αλλά το βλέπω λίγο χλωμό μιας και το αυτοκίνητο μου το έχει πάρει εργολαβία ο πατέρας μου μιας και πούλησε το δικό του!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Φίλε ΑΜΙΤΤΑ,

Μάλλον αυτό είναι:

post-30-1106207656_thumb.jpg

Καλό είναι δεν λέω αλλά νομίζω ότι είναι λίγο ψηλό. Γιατί όταν θα βάλω και τα side skirts δεν ξέρω κατα πόσο θα φαίνεται ωραία B)

Για το μπροστινό δεν λέω μου αρέσει αρκετά, συν του ότι είναι μαμά άρα όχι τόσο χαμηλό ώστε να βρίσκω...

Link to comment
Share on other sites

Το πίσω δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις από μόνος σου εάν έχεις το μαμίσιο.

Μετράς και κόβεις προσεκτικά με ένα μαχαιράκι, εγώ έτσι το έκανα για να χωρέσω το μπουρί και είναι τζάμι, ούτε καν φαίνεται το κόψιμο. ¶σε που το κόβεις ακριβώς στο σχήμα της εξάτμισης και φαίνεται πολύ ωραίο και εφαρμοστό.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Updated News:

Βρήκα ένα τρομερό Bodykit!!! :thumbsup:

Για check:

Ms Design

Επίσης κοιτάξτε και κάποιες άλλες φώτο που βρήκα στο net με το συγκεκριμένο bodykit αλλά με τις δικιές μου ζάντες:

post-30-1106661475_thumb.jpg Modified by Scorpio: post-30-1106661507_thumb.jpg

post-30-1106661540_thumb.jpg

post-30-1106661574_thumb.jpg

Ακούω γνώμες...

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Γρηγόρη φοβερό, πάρα πολύ κομψό και διακριτικό. :)

Όντως φίλε Simos είναι πολύ super!!!

Πήρα σήμερα και ρώτησα τιμές...

Τα φέρνει η TNC ΑΕ και:

Εμπρός σπόϊλερ: 334,76 €

Πίσω σπόϊλερ: 327,87 €

Πλαϊνά σπόϊλερ: 566,00 €

-----------------------------

Σύνολο: 1.228,63 €

Βάλτε και κανα 200 € για τοποθέτηση-βάψιμο

Grand Total: 1.428.63

Δεν έκανα παζάρια και μάλλον θα πάω και από κοντά για να τα δώ.

Το υλικό ΔΕΝ είναι πολυεστέρας, αλλά από ΑΒS πλαστικό=Δεν σπάει ούτε ραγίζει με το παραμικρό τσικ αλλά ούτε και με πιο βαρβάτα χτυπήματα... ¶ρα έχεις εγγύηση ότι δεν θα γίνεις κολλητός με τον φαναρτζή σου :blink:

Link to comment
Share on other sites

ωραιο μπρος πισω...απλα αν ειναι δυνατον για κατι λιγο καλυερο μπροστα...Τα αλλα μου αρεσαν...Αλλα μετα το αμαξι φωναζει για μεγαλυτερη ζαντα πιστευω tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σόρυ κιόλας αλλά νομίζετε ότι θα σας πάρουν μόνο 200 ευρώ για βάψιμο-τοποθέτηση των 4 αυτών μερών????

Υπολογίστε χαλαρά γύρω στα 2000+ συνολικά, εκτός αν έχετε κονέ σε τόσο φθηνό φανοποιό, οπότε πάω πάσο...

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να δωσω δικιο στον φιλτατο Spy...

Ρε παιδια, εδω θελουν 150 για εναν προφυλακτηρα και θα θελουν μονο 200 για ολα αυτα...?

Δεν το νομιζω, αν και καλα θα ηταν tongue.giftongue.gif

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Παιδιά σόρυ κιόλας αλλά νομίζετε ότι θα σας πάρουν μόνο 200 ευρώ για βάψιμο-τοποθέτηση των 4 αυτών μερών????

Υπολογίστε χαλαρά γύρω στα 2000+ συνολικά, εκτός αν έχετε κονέ σε τόσο φθηνό φανοποιό, οπότε πάω πάσο...

Πρεπει να δωσω δικιο στον φιλτατο Spy...

Ρε παιδια, εδω θελουν 150 για εναν προφυλακτηρα και θα θελουν μονο 200 για ολα αυτα...?

Δεν το νομιζω, αν και καλα θα ηταν tongue.giftongue.gif

Ναι παιδιά βλακεία είπα υπλογίστε 350€ για το βάψιμο. :)

Τοποθέτηση πάει ανάλογα με το υλικό, π.χ. αν είναι πολυεστέρας+πλαστικό ή μόνο πολυεστέρας ή μόνο πλαστικό

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia. Hthela na sas pw oti mou exoun zhthsei gia na mou vapsoun ta "mama" mpros-pisw fileta sto katw meros tou profulakthra 150€. Kserw oti o anthrwpos kanei kalh douleia kai einai ligo "psiras". Auto prin ena xrono. Prin duo xronia evapsa se antiproswpeia ton mprosta profulakthra kai edwsa 250€. To thema einai kai ti douleia tha sou kanei, etsi?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αφου κατεχετε απο προφυλακτήρια για πειτε μου λιγο για αυτον? Τον βρηκα στο ebay. Αν τον ξερετε, τιμουλα στην Ελλαδα, απο τι υλικο. Οτι ξερετε

post-1002-1111427724_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ωπ! Καλός είναι!

Μάλλον θα είναι πολυεστέρας. Εγώ δεν τον έχω ξαναδεί τον συγκεκριμένο.

Έχεις να δώσεις διεύθυνση του e-bay? Πάντως και από την τιμή που θα δίνει μπορείς να καταλάβεις αν είναι πολυεστέρας ή πλαστικός=500€+++.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Scorpio ακου τιμουλα και πες μου

194¤+70¤ μεταφορικα για Ελλαδα

Τελικα αυτο το ebay ειναι Παραδεισος!!!

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7963308529&rd=1

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Πολύ καλή τιμή!

Αλλά η σελίδα είναι στα Γερμανικά και δεν μπόρεσα να καταλάβω από τι υλικό είναι.

Μετά όμως θα θες πλαϊνά, πισινό σπόϊλερ, ζάντες, ελατηρια, αμορτισερ, κλπ κλπ.

Κατα την γνώμη μου αν είσαι έτοιμος και αποφασισμένος να κάνεις ένα φουλ body kit πρέπει να ξέρεις ότι θα σκάσεις πολλά! Αλλιώς μην κάνεις ημίμετρα γιατί δεν θα είναι καθόλου ωραίο. Πχ αν βάλεις μόνο τον μπροστά προφυλακτήρα και πίσω είσαι μαμά...... dead.gif Επίσης αν δεν βάλεις τα πλαϊνά πάλι κουτσό θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ξερω ποσο χαμηλα απο τον μαμα πεφτει. Χαμηλωμα το εχω 3,5 ποντους. Ετσι και αλλοιως στο body kit με αυτον τον προφυλακτηρα δεν μου αρεσε ο πισω προφυλακτηρας. Κατι αλλο θα εβρισκα να βαλω. Τα πλαϊνα του βεβαια μου αρεσαν..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.