Jump to content
Guest Scorpio

Spoiler + Πλαϊνά για Golf Iv

Recommended Posts

HEY EVERYONE!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΥΖΗΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΓΑΠΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ!!! ;)

ΛΟΙΠΟΝ...ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ SCORPIO love.gif

ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ FAN THΣ OETTINGER...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ...ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ... :thumbsup:

ΠΑΚΕΤΟ ΤΗΣ REIGER...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ...

CHEKARETE ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...ΜΟΝΟ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

"""ΟΣΟΝ ΓΙΑ ΦΩΤΟΣ ΜΕ BODY KITS...ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ...ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ...ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ... :thumbsup:

ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΟ ΣΑΣ ΛΕΩ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!! :o

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...............ΑΝΑΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ music.gif

ΕΛΠΙ

post-1668-1118176201_thumb.jpg

post-1668-1118176283_thumb.jpg

post-1668-1118176375_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

FILE O PROFILAKTIRAS TOU RIEGER KANEI 369 EURO TO SPOILER KATO APO TON PROFILAKTIRA KANEI 115 EURO KAI TA PROBOLAKIA ASPRES H LAMPES ME ASPRO FOTISMO 48 EURO MPLE LAMPES ME KITRINO FOTISMO 54 EURO

(OLA AUTA POU ANAFERA EINAI TIMES GERMANIAS) STHN ELLADA POSO KOSTIZOUN DEN GNORIZO

Link to comment
Share on other sites

¶στα φίλε Mike... ;)

Τα είδα....

Είναι και xenon και angeleyes.... music.gif

Κάτι άλλο, χθές στο meeting είδα στην golfia νομίζω του Commando, ένα σποϊλεράκι (τον ρώτησα και μου είπε ότι είναι της VW) που έχει δεξιά αριστερά και κέντρο αεραγωγούς. Πολύ καλό! Και η τιμή που μου είπε το παλικάρι? 54€ :thumbsup:

Κοιτάξτε: post-30-1105944206_thumb.jpg Πως σας φαίνεται?

@DUKE: Αλέξη πολύ καλό το είχα δει και εγώ το κάνει badboy style? post-30-1105944332_thumb.jpg Καλορίζικο!!! :thumbsup:

Golf.bmp

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
HEY EVERYONE!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΥΖΗΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΓΑΠΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ!!! ;)

ΛΟΙΠΟΝ...ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ SCORPIO love.gif

ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ FAN THΣ OETTINGER...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ...ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ... :D

ΠΑΚΕΤΟ ΤΗΣ REIGER...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ...

CHEKARETE ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ...ΜΟΝΟ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

Επιτέλους ξεθάφτηκε το θέμα!!! Πρέπει να τα πούμε από κοντά φίλε μου :D (Έλα Ξυλόκαστρο!!!)

Λοιπόν:

Όσον αφορά την Rieger για εμένα the top είναι:

Μπροστά:

59015.jpg

Πίσω:

Golf%20IV%20rear%20skirt%20extension%20R42061.jpg

Πλάϊ:

Golf%20IV%20rear%20roof%20spoiler%20R59110%20J%20rear%20skirt%20extension%20R-RX%20R59060.jpg

Πρόσεξε το πίσω μέρος που διαλέγω εγώ με το πίσω μέρος που φαίνετε στα πλαϊνά. Η διαφορά είναι στο ότι η εξάτμιση στο πρώτο είναι κάτω από το σπόϊλερ, ενώ στο άλλο βγαίνει μέσα από το σπόϊλερ :D . Προτιμώ το 1ο!

Πάντως από σχεδιασμό 1η βάζω την Oetinger στον μπροστινό προφυλακτήρα

e-golf-003.jpg

Πίσω βάζω 1η την Rieger (βλέπε πιο πάνω)

Πλάϊ βάζω 1η την ABT

14.jpg

Mάσκα πάλι της ABT

nomu-g4-1.jpg

Και αεροτομή της Mattig

5-g.jpg

Δεν μπορώ να δώ την φώτο σου :D

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη λυπησου μας κι εμας με τις 56Κ.... ;):D

βαζε και κανα link... Συμφωνω σε ολα σχεδον, αλλα αυτος ο πισω της Rieger, ποτε δεν μου αρεσε, στο λαιμο μου καθοταν...Μου κανει λιγο καπως το οτι φαινεται πολυ σαν δυο κομματια, χτυπαει ασχημα στο ματι...Κατι πιο smooth look ας πουμε θα μου αρεσε πιο πολυ...

Link to comment
Share on other sites

post-1668-1118297193_thumb.jpgΚαλημέρα!

Φίλε Scorpio...Δυστυχώς δεν ξέρω αν 8α προλάβω να έρ8ω στο Ξυλόκαστρο...:-( Θα έχω πάρει τα βουνά...για το Rally Acropolis!!! :angry:

Anyway...στο θέμα μας... :D ...Σου έχω ακόμα δύο φώτος...με το αγαπημένο Front Spoiler... worthy.gif

...Ετσι για να υπάρχει ροή... :D

Στη συνέχεια θα έχω και κάποια άλλα Spoilerakia...

Καλημέρα σε όλους

post-1668-1118297336_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ακόυ γνώμες......8α ακολουθήσουν και άλλα...πολλά

....Ωρες να έχουμε...να βλέπουμε...

....Λεφτά να έχουμε...να modifaroume!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Cu

post-1668-1118297626_thumb.jpg

post-1668-1118297700_thumb.jpg

post-1668-1118297739_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Όντως είναι τέλειο! Αλλά πολλά τα ευρά!!! :angry:

Εγώ δεν ξέρω αν έχεις δει παραπάνω αλλά έχω καταλήξει :D

Τώρα το έχω ακριβώς έτσι:

gallery_54_42_105914.jpg

Και σχεδιάζω να του χώσω και το σπόϊλερ του 4ΜΟΤΙΟΝ από κάτω :D

Κοίτα και εδώ: Μοντιφιά :-)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου αποψη αλλα όλες αυτές οι φωτό που βάζετε είναι καγκούρικες..Το Golf και ειδικά το τεσσάρι είναι ο ορισμός της λιτότητας και της διακριτικότητας..Αυτή είναι και η γοητέια του εξάλλου..Η μαμα VW για μένα έχει σχεδιάσει ότι πιο όμορφο και διακριτικό υπάρχει για να ομορφύνεις το αμάξι..

όλοι έχετε δεί τις παρακάτω φωτο....Και για όποιον θέλει κάτι παραπάνω υπάρχει και το r32...

1013.jpg

1006.jpg

1005.jpg

1007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Δεν διαφωνώ, αλλά οι oettinger & ABT κάγκουρες?

Αν και θα ήθελα να έβαζα τα σπόϊλερ του GTi επάνω νομίζω θα πάει πολύ ψηλά η τιμή. Για αυτό και εγώ έχω σχεδιάσει να βάλω μόνο μπρός πίσω τα σπόϊλερ από το 4ΜΟΤΙΟΝ. Νομίζω μεσοβέζικη λύση, αλλά άκρως οικονομική και κάνεις και την διαφορά :baby:

Πιστεύω καλύτερα είναι να επενδύσω είτε σε επίπεδο άνεσης (δέρμα) είτε σε επίπεδο ασφάλειας (ανάρτηση-ξένον).

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρηγγειλα τα σποιλερ μπρος και πισω απο 4 MOTION

και θα τοποθετηθουν συντομα παρεα με μια αεροτομη της motordrome :(

και οοοοοταν μπορεσω θα μπει και το τελικο :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ωραίος Χρόνη! ¶ντε καλοφόρετα! Και είπαμε όλα γίνονται :baby:

Αλήθεια πόσο σου είπαν ή δεν ρώτησες? :D

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι τέλειο! Αλλά πολλά τα ευρά!!!  :D

Εγώ δεν ξέρω αν έχεις δει παραπάνω αλλά έχω καταλήξει  :rolleyes:

Τώρα το έχω ακριβώς έτσι:

gallery_54_42_105914.jpg

Και σχεδιάζω να του χώσω και το σπόϊλερ του 4ΜΟΤΙΟΝ από κάτω  :wub:

Κοίτα και εδώ: Μοντιφιά :-)

Hello everyone,

Ποιός διαθέτει αυτόν τον Sexy Κωλαράκι hearts.gif ???

Κάποιες πληροφορίες;;; Reiger υποθέτω;;;

Κόστος;;;

Thanxxx

post-1668-1119972955_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου αποψη αλλα όλες αυτές οι φωτό που βάζετε είναι καγκούρικες..Το Golf και ειδικά το τεσσάρι είναι ο ορισμός της λιτότητας και της διακριτικότητας..Αυτή είναι και η γοητέια του εξάλλου..Η μαμα VW για μένα έχει σχεδιάσει ότι πιο όμορφο και διακριτικό υπάρχει για να ομορφύνεις το αμάξι..

όλοι έχετε δεί τις παρακάτω φωτο....Και για όποιον θέλει κάτι παραπάνω υπάρχει και το r32...

1013.jpg

1006.jpg

1005.jpg

1007.jpg

Τέλειο το body kit του 25th Anniversary Edition GTI (20th για τους Αμερικανούς) :D Πόσο κάνει άραγε; Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

350 ta mpros-pisw to kathena...ta plaina katarithikan mou eipan..i aerotomi einai toy r32 idia...

Thanx dan,

Δικια σου είναι η Golfara στην φωτογραφία; Ξέρουμε πού μπορούμε να βρούμε τουλάχιστον τον πίσω προφυλακτήρα;

Τhis is What I like... worthy.gif

Thanx àgain

Link to comment
Share on other sites

to asimi einai to 20th ani kai to kitrino to 25th..makari na itan diko mou...pou tha mou paei tha to kanw etsi...vrika olo to bodykit(mpros-pisw-plaina-aerotomi) 595 sto ebay pantws...

Φίλε danichro αντίστροφα τα 'πες :D Το ασημί είναι το 25th (Ευρωπαϊκή έκδοση, βλέπε τη Γερμανική πινακίδα) και το κίτρινο είναι το 20th (Αμερικανική έκδοση, βλέπε την τετράγωνη πίσω πινακίδα και τα sidemarkers στον μπροστινό προφυλακτήρα) :thumbsup:

Λίγο ακριβά μου φαίνονται 700 ευρώ για 2 spoilers. Το Oettinger body kit (spoilers μπροστά πίσω, όχι full προφυλακτήρας μπροστά) είναι πιο ακριβό;

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι λέτε αλλα ο luke_execute το έχει 'ετσι 'οπως το θέλω το golf και μηχανικα κ εξωτερικά αλλα δεν μπάινει πια να γράψει στο club πια + οτι βαρέθηκα να το βλέπω σε περιοδικά!

Ckeck photo παίδες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.