Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

μαλλον το corsa club που θα ειναι διπλα μας θα πρεπει να βρει αλλο σημειο για συναντηση!χαχαχαχαχα εγω μεσα τελικα, ο κυρ Δημος εκανε πολυ καλη δουλεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

έτσι έτσι.......πάντα κομφούζιο από το HELLENIC VWCLUB...

............αυτο κατι μου θυμιζει(Εδώ έπρεπε να βάλω Emoticons αλλά δυστυχώς είμαι από τους άτυχους της αναβάθμισης 9.gif)

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα συνάντηση του Hellenic VWClub πραγματοποιήθηκε και φυσικά όπως πάντα δεν έλειψαν τα απρόοπτα!!!

Εννοώ την έκπληξη για τον Polo1.6t και την καλή του που θα χορέψουν τον γνωστό χορό του Ησαϊα!!! ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!

Να θυμήσω ότι σήμερα το VWClub βρέθηκε σε ένα απο τα πρώτα μέρη συναντήσεων της παρέας του 2004 και παρόλο που ο χρόνος πέρασε και δεν ήταν όλοι εκεί η παρέα είχε μια καρδιά, ένα κοινό χτύπο! Μπορώ να πω ότι με την παρουσία των νεότερων μελών η παρέα συνεχίζει να μεγαλώνει και ... να χτυπά ακόμα πιο δυνατά!

Ραντεβού στο επόμενο γεγονός!!!

Οι φωτογραφίες και τα video μπορούν να ανέβουν στο άλμπουμ εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=283

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά κάναμε αισθητή την παρουσία μας στο OLYMPICO και όλα τα βλέμματα ήταν στραμμένα πάνω μας...Συγχαρητήρια σε όλους όσους ήρθαν και τίμησαν με την παρουσία τους το γεγονός αυτό και εύχομαι κάθε πέμπτη πλέον στο γνωστό σε όλους μας σημείο να γίνεται ο ίδιος πανικός....

HELLENIC VWCLUB 4 EVER......

Να μας ζήσουν οι νεόνυμφοι Θοδωρής* & Ρούλα και τα καλύτερα έρχονται την ημέρα του γάμου τους που θα είμαστε όλοι εκεί....

* ή αλλιώς προικοθήρας...... (άκου εκεί 2 ακίνητα στο όνομα του με την πρόταση και μόνο....)χαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.