Jump to content
benios

Ws-6530 Multimedia Τοποθετηση

Recommended Posts

Γιατι δεν βαζεις? δεν μπορεις? ή δεν θελεις?

Με τα Κινεζικα ενα ειναι το καλο οτι μπορεις να τα κανεις οτι θελεις και δεν εξαρτάσαι απο αλλους.

γιατι φιλε μου νικο δεν μπορω.παταω να βαλω διευθυνση και μου αλλαζει ο φωτισμος,η παταω νυχτερινη απεικονιση και μου βγαινουν πληροφοριες για τους δορυφορους,γενικα τα κουμπια δεν ανταποκρινονται.προσπαθω να μαντεψω που ειναι το καθενα,αστα να πανε φιλε,πικρα!

Link to comment
Share on other sites

η αναλυση που εχω στο igo ειναι 480χ234 δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αυτο!

To skin ayto einai lathos

Λοπον οπως σου ειπα αποκλειστικά και μονο φταίει το σκιν

κατέβασε αυτο "gj5.9_800.zip" απο το παρακάτω λινκ

http://www.i-go8.com/2009/01/igo-8-gurjon-skin-59-800x480-resolution_16.html

Μέσα στο zip "gj5.9_800.zip" θα βρεις αυτόν "ui_igo8" τον φάκελο τον κάνεις copy και κατόπιν paste στον φάκελο των σκιν του igo της καρτας του gps

Δλδ εδω ...\iGO8\content\skin

Κατόπιν βάζεις την καρτα στο μηχάνημα και πρέπει να είσαι σούπερ οσο αφορα το igo

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

ακυρο για αλλο μοντελο λεω εγω!! new_killpc.gif

Na πω εδω οτι η ανάλυση του μηχανήματος είναι 800χ480, προς αποφυγή παρεξηγήσεων :huh:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε μενα αναφερεστε?νικολα να μην το κατεβασω το skin δηλαδη?

Οπως βλεπεις δεν αναφέρομαι σε σενα αλλα στον φίλο @Nrgakos3 και γενικά σε όποιον τύχη να διαβάσει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Οπως βλεπεις δεν αναφέρομαι σε σενα αλλα στον φίλο @Nrgakos3 και γενικά σε όποιον τύχη να διαβάσει το θεμα.

παιδια καλησπερα!τελικα ολα τα προβληματα λυθηκαν,και να σας πω τι εκανα.με τα χιλια ζορια καταφερα να μπω μεσα στα windows,και αφου μαντευα στην τυχη τα κουμπια,μπηκα τελικα μεσα στο control panel-stylys-recalibration και ολα λυθηκαν επιτελους.τωρα δουλευει αψογα,και μπορω να χειριστω και το igo8,navigator7 τελος καλο ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.