Jump to content
Guest Scorpio

Cd Holder

Recommended Posts

Guest Scorpio

Μήπως έχετε δει αυτά τα cd holders?

corrupted%20picture.jpg

Μπαίνουν κουτί στο ταμπλό και σου αδειάζουν το ντουλαπάκι από τα cd και τα έχεις μπροστά στα μάτια σου.

Εγώ το είχα βρεί στην κατεχάκη 50€.

Το έχετε βρεί πουθενά αλλού?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Γρηγόρη!! Τι θα γίνει επιτέλους???!! Θα συνεχιστεί για πολύ αυτή η κατάσταση???!!! Πάνω που λέμε ότι είναι μια χαρά το αμαξάκι μας, συνεχώς μας βάζεις σε νέους πειρασμούς!! ;):thumbsup::D:D:D:baby:

Για πες που ακριβώς το βρήκες στην Κατεχάκη γιατί φαίνεται καλή ιδέα :)

Φαντάζομαι για να έχει 50 ευρώ είναι λίγο μάρκα μ' έκαψες? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ρε Γρηγόρη!! Τι θα γίνει επιτέλους???!! Θα συνεχιστεί για πολύ αυτή η κατάσταση???!!! Πάνω που λέμε ότι είναι μια χαρά το αμαξάκι μας, συνεχώς μας βάζεις σε νέους πειρασμούς!! ;)  :thumbsup:  :D  :D  :D:baby:

Για πες που ακριβώς το βρήκες στην Κατεχάκη γιατί φαίνεται καλή ιδέα :)

Φαντάζομαι για να έχει 50 ευρώ είναι λίγο μάρκα μ' έκαψες? :baby:  :rolleyes:  :rolleyes:

Χαχαχαχα!!! :rolleyes:

Έτσι έτσι... :rolleyes:

Στην Κατεχάκη το είχα βρεί σε ένα μαγαζί που βρίσκεται: Όπως έρχεσαι από 401, περνάς τα φανάρια (που περνάς πάνω από Μεσογείων), περνάς μια ΒΡ στο δεξί σου χέρι και 50 μέτρα πιο πάνω είναι ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτων. Το έδινε 50€.

Είχα ρωτήσει και στον Φιλοσίδη και μου είχε πει 40-45€ αν θυμάμαι καλά!

Πιστεύω ότι βολεύει πάρα πολύ. Αν και χωράει μόνο 4 cd, αλλά εγώ έχω mp3 rcd οπότε 4 cdακια με καλές επιλογές μέσα είναι κάτι παραπάνω από αρκετά!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
50 ευρώ για 4 cd? Συν ότι χάνεις το χώρο για κινητό, τσιγάρα κλπ? Μ@λ@κία μου φένεται.

Ναί σίγουρα δεν είναι και λίγα, αλλά αν έχεις mp3 rcd που το κάθε cd έχει 180+ τραγούδια, άρα τα 4 + 1 (μέσα στο rcd) cd είναι 900 κομμάτια. Οπότε αν έχεις κάνει και καλές επιλογές μιλάμε για 2,5 μέρες συνεχόμενη μουσική!!! Δηλαδή οι θέσεις φτάνουν και περισσεύουν...

Ο χώρος που χάνεις ναι είναι λίγο κάπως, αλλά εγώ δεν καπνίζω tongue.gif και το κιν μου το βάζω στην θήκη πίσω δεξιά από το χειρόφρενο. Φαντάσου το τασάκι το έχω κάνει συρταράκι για ψιλά και μικροπράγματα..., οπότε έχω επιπλέον χώρο στην κονσόλα. Αααα ξέχασα... άλλο ένα θετικό του ότι χάνω τον συγκεκριμένο χώρο είναι ότι όταν θα επιταγχύνω απότομα δεν θα μου πέφτουν όλα κάτω... B) Έχουμε και κάποια άλογα... :D:D:D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ωραίος :D

Μια από αυτές τις μέρες θα πάω να το τσεκάρω!

Φίλε Spy,

πέρασα χθες αργά το βράδυ και είδα το μαγαζί. Είναι το GELLY PLAST

Όταν το είχα δει το cd holder, η ποιότητα του ήταν αρκετά καλή.

Επίσης κάτι άλλο... Είχα ρωτήσει και στην Βούρβαχη σε ένα τυπά αλλά δεν θυμάμαι τιμή thumbsdown.gif Μου είχε πεί καλύτερη τιμή από την Gelly Plast + του ότι υπάρχει και κάποιο άλλο original VW part που έκανε γύρω στα 80-90€ αν θυμάμαι καλά (Αλτσχάϊμερ...)

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωπ! Ωραιος και παλι ο Γρηγορης! Λοιπον αυτο πρεπει να ειναι universal και να κανει και σε αλλα τουτου! Βασικα το βλεπω στις porsche φορεμενο και λιγο που το δουλεψα, βολευει!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ωωωωπ! Ωραιος και παλι ο Γρηγορης! Λοιπον αυτο πρεπει να ειναι universal και να κανει και σε αλλα τουτου! Βασικα το βλεπω στις porsche φορεμενο και λιγο που το δουλεψα, βολευει!

Χαχα το έχεις στην Porsche σου και δεν το έχεις στο polo??? Τσ τσ τσ... :D:D:D

Πάντως όντως πρέπει να βολεύει πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania
Ναί σίγουρα δεν είναι και λίγα, αλλά αν έχεις mp3 rcd που το κάθε cd έχει 180+ τραγούδια, άρα τα 4 + 1 (μέσα στο rcd) cd είναι 900 κομμάτια. Οπότε αν έχεις κάνει και καλές επιλογές μιλάμε για 2,5 μέρες συνεχόμενη μουσική!!! Δηλαδή οι θέσεις φτάνουν και περισσεύουν...

Ο χώρος που χάνεις ναι είναι λίγο κάπως, αλλά εγώ δεν καπνίζω  tongue.gif  και το κιν μου το βάζω στην θήκη πίσω δεξιά από το χειρόφρενο. Φαντάσου το τασάκι το έχω κάνει συρταράκι για ψιλά και μικροπράγματα..., οπότε έχω επιπλέον χώρο στην κονσόλα. Αααα ξέχασα... άλλο ένα θετικό του ότι χάνω τον συγκεκριμένο χώρο είναι ότι όταν θα επιταγχύνω απότομα δεν θα μου πέφτουν όλα κάτω... :thumbsup: Έχουμε και κάποια άλογα... :D  :blush:  :lol:  :lol:  :lol:

Τί θες να πείς? Ότι εμάς που δεν πέφτουν τα τσιγάρα και τα κινητά δεν έχει άλογα το αμάξι μας? shockgun.gifrocket.gif:)

Υ.Γ. Εγώ καπνίζω πολύ. Γουστάρω να έχω μπροστά μου το πακέτο και να το βλέπω. Ηδονίζομαι.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την δικη μου γνωμη, αξιζει να χαλασεις (χαραμισεις) την θηκη σου, για μολις 4 cd??

Ενω μπορεις να εχεις μια ωραιοτατη θηκη (τις κλασσικες) στην πορτα του οδηγου-συνοδηγου. Που χωραει και περισσοτερα και δεν φαινεται εκει που ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

einai wraia sumfonw alla, allo einai na les mwraki mou skupse na breis thn thhkh oxi ekei,, ekei mesa sto ntoulapaki einai!!!!!!! ma kala den thn eides ??? rocket.gif

ax!! oxi dipla sou einai telika.................. kai alla tetoia nosthma pragmata!!!!!!!!!! :)

anyway mou fainetai ligo akribh!!! alla thn exw dei mesa kai se upobraxionio an den kanw lathos!!! isxuei??

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί να μην βάλετε τα CD σε μια θήκη (πχ caselogic, argoodaki, BURN OUT) και να την έχετε στο ντουλαπάκι? Ποιο φτηνή είναι και δεν χάνεις χώρο για τσιγάρα και κινητό!

Edited by AMITTAS
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε Scorpio...Αμαν πιαααααα....Δεν ξανανοιγω θεμα σου...Τι ειναι αυτο το πραγμα πια...Παααααααλι σε ιδεες και εξοδα θα με βαλεις...?

Λοιπον μου αρεσε πολυ η θηκη για τα cd και αν μπαινει σε οποιαδηποτε θεση Din,σκεφτομαι να την βαλω κι εγω...Γιατι σκεφτομαι το ιδιο με τα MP3 συν το οτι γεμιζει ο εκει χωρος και μου αρεσει...Πλεον αν θελω πραγματα,εχω θηκη στο υποβραχιονιο... :)

Λοιπον Θεσσαλονικη αντε βρες το, ετσι... ? :):(

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί να μην βάλετε τα CD σε μια θήκη (πχ caselogic, argoodaki, BURN OUT) και να την έχετε στο ντουλαπάκι? Ποιο φτηνή είναι και δεν χάνεις χώρο για τσιγάρα και κινητό!

Ρε παιδιά αν κατάλαβα καλά δεν είναι απλά θήκη, είναι CD/MP3 changer... :thumbsup:

Αν είναι απλά θήκη τότε δεν αξίζει thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

Μια χαρά είναι και οι Caselogic :thumbsup:

Edited by Spy
Link to comment
Share on other sites

να ειχατε blaupunkt θα σας ελεγα να βαλεται εκει που λετε την συντιερα της.

παντως αν ενδιαφερεται κανεις εχω στο μαγαζι ενα ελαφρως μεταχειρα σετ της blaupunkt.στο ενα din r/cd η ραδιοκασσετοφωνο δεν θυμαμαι και στο δευτερo din η συντιερα με 5 η 6 cd.δεν θυμαμαι καλα.οποιος ενδιαφερεται ενα πμ να μαθω τιμη και μοντελα ακριβως!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Πω πω ρε Scorpio...Αμαν πιαααααα....Δεν ξανανοιγω θεμα σου...Τι ειναι αυτο το πραγμα πια...Παααααααλι σε ιδεες και εξοδα θα με βαλεις...?

Λοιπον μου αρεσε πολυ η θηκη για τα cd και αν μπαινει σε οποιαδηποτε θεση Din,σκεφτομαι να την βαλω κι εγω...Γιατι σκεφτομαι το ιδιο με τα MP3 συν το οτι γεμιζει ο εκει χωρος και μου αρεσει...Πλεον αν θελω πραγματα,εχω θηκη στο υποβραχιονιο... :thumbsup:

Λοιπον Θεσσαλονικη αντε βρες το, ετσι... ? :thumbsup::D

Χαχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν Mike το πιστεύεις ότι όλα αυτά τα είχα στο μυαλό μου να τα γράψω κάποια στιγμή? :thumbsup::thumbsup::thumbsup: (Έχω κι άλλα! ;) )

Η αντιπροσωπία που τα φέρνει αυτά είναι στην Θεσσαλονίκη!!!

Τώρα που μου το είπες το θυμήθηκα!!!

Οπότε από εκεί θα είναι πιο φθηνά!!!

Moment πέρνω κάποια τηλ και ξαναποστάρω!!!

Ρε παιδιά αν κατάλαβα καλά δεν είναι απλά θήκη, είναι CD/MP3 changer... :rolleyes:

Αν είναι απλά θήκη τότε δεν αξίζει thumbsdown.gif  thumbsdown.gif  thumbsdown.gif

Μια χαρά είναι και οι Caselogic ;)

Φίλε Spy,

Δεν είναι cd changer, είναι cd holder. Δηλαδή θήκη για cds... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Case logic rulezzzzzzzz....Αλλα αν αξιζουν σε εμφανιση,τοτε δεν ξερω... :thumbsup:

Τεσπα...Αντε να δω τι αλλο θα μου βρει ο Scorpio... :thumbsup:

Χεχεχεχε...

Λοιπόν στην Σαλόνικα το έχει ο κ. Καρράς, τηλ.: 2310 537819, διευθ.: Μοναστηρίου 124

Τιμή που μου είπε 53€ και ότι αν πάρουμε 4-5 κομμάτια θα μας κάνει 10% έκπτωση.

Mike τί λες? Αν έχεις χρόνο και δεν είναι πολύ μακριά σου μπορείς να πας να την δεις? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ tongue.gif ΗΑCKER-SCORPIO tongue.gif ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΝΕΤ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΤΗΖΟΜΕΝΗ CD-ΟΘΗΚΗ! ! ! ! ! ! ! ! ! Ε? ΤΙ ΛΕΣ?ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ???????

ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΡΕ ΓΜΤ!!!!!! popeye.gif

ΠΑΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΗ Η ΘΗΚΗ ΡΕ C ΑΛΛΑ ΔΕΝ

ΧΑΡΑΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Scorpio, μενω ανατολικα και η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να παω,μιας και εκει δεν ξερω και πολυ καλα τους δρομους...Παντως θα προσπαθησω...Η τιμη δεν ειναι και μικρη οφειλω να ομολογησω...Αν ηταν και φωτιζομενο δεν θα ηταν πολυ καλυτερο...?

Τοτε θα το εβαζα στα σιγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο (scorpio)

Πιστεύω ότι η ιδέα σου είναι πολύ καλή . Έιχα βάλει cd holder στο προηγούμενο αυτοκίνητο μου (Opel Corsa) και με είχε βολέψει απίστευτα.Τώρα με το Golf V επειδεί έβαλα mp3 έχω το κενό απο κάτω και ήθελα να το γεμίσω με ένα cd holder.Και οχι τίποτε άλλο έχω και τεμπέλη οποτε μου δεν με βολελυει πουθενα το κενό κάτω απο το mp3.

Έγω πάντως θα το πάρω.

Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.