Jump to content
thanos.k

Υποψιες Για Προβλημα...

Recommended Posts

Μετρησεις... 50-120 3η 8.6 sec (5 δοκιμες)

50-150 3η 12.5sec (4 δοκιμες)

80-120 5η 8.7sec (3 δοκιμες)

70-100 4η 5-5.1sec(2 δοκιμες)

golf 6 160 1 ατομο ,και 35 κιλα αποσκευες. 30 λιτρα ρεζερβουαρ.

Απο οτι φαινεται οχι μονο προβλημα δεν εχω αλλα και το μοτερ μου βγαζει το κατι τις παραπανω (στα 20.000 εκανα διαδοχικα ανοιγματα και με scirocco και με golf 160 φιλικα ρολαλριστες 4ες-5ες απο 90-180 και ημουν παντα μπροστα 3/4 του αυτοκινητου μου ...

Δειτε τες λιγακι και εσεις και περιμενω .Απο οτι φαινεται το εχω βαρεθει!Οσο για την αλλαγη αντλιας το αμαξι απεκτησε παλι τη σπιρταδα στις χαμηλες. Το προβλημα που νομιζα οτι ειχα ηταν στις ψηλες... απο οτι φενεται δεν εχω τιποτα,,,

Οσο για να το πουλησω να παρω τι ?Το ιδιο και να μου στοιχησει 23.500 ? ενω το πηρα 21.000 ? η να μου ερθει παλι τιποτα με οτι ναναι κρεμαγιερα και δισκο πλατο ? Γιατι προχθες οδηγησα σιροκο με παραλαβη απο Μανδυλα πριν 2 βδομαδες και η κρεμαγιερα εκανε κολληματα !...No way!!!!!! εξαλου ολα ειναι μια χαρα απο οτι βλεπω ...! εχω μια μικρη ακομα ανυσηχια με την εξατμιση αλλα θα το κοιταξω ενδελεχως ...πιθανων να ειναι υπολοιματα καυσαεριων αναμεμειγμενα με υγρασια...

Μια χαρα ειναι οι χρονοι απο οτι βλεπω, οσο για το πουλημα η αποψη μου ειναι μην το πουλησεις περασες ολα αυτα και καιρος(αν και λιγο αργα) να απολαυσεις το αμαξι σου, οσο μπορεις τουλαχιστον ετσι οπως εχει παει η βενζινη, αντε και το πουλας τι θα παρεις; βρες μου ενα αμαξι με τη δυναμη του, την καταναλωση του, τους χωρους του και την τιμη του και παρτο. Οσο για την αντλια νερου εγω που δεν εχω σφυριγμα τι να κανω θα μου την αλλαξουν αν το απαιτησω;

Link to comment
Share on other sites

χεχε...δεν υπαρχει περιπτωση για προγραμμα...Δεν τρεχω !! 8.2 Λιτρα στα 26.000 εχω ..

Να και ενα videaki http://www.youtube.com/watch?v=c5_V3sZWwbY η ληψη ειναι λιγο καπως...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν το αλλαζω ! ...κοιτα αν δεν σου κανει σφυριγμα... αστο και στα 2 χρονια κοντα πανε πες τους να στην αλλαξουν ...πες οτι δεν τριζει συνεχεια..δεν το κοιτανε...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν το αλλαζω ! ...κοιτα αν δεν σου κανει σφυριγμα... αστο και στα 2 χρονια κοντα πανε πες τους να στην αλλαξουν ...πες οτι δεν τριζει συνεχεια..δεν το κοιτανε...

Εσυ σε ποια αντιπροσωπεια την αλλαξες αν επιτρεπεται;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.