Jump to content
malikorn

Vw Beetle Cabrio

Recommended Posts

Καλησπερα,

σας γραφω για ενα προβλημα που εχω εδω κ 2 μηνες μηπως υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει.

Μου εσκισαν την κουκουλα κ πηγα το αυτ/το για service. Δε το πηγα σε επισημη αντιπροσωπεια μιας κ εκει ζητανε ο,τι θελουν, αλλα σε "εξειδικευμενο" VW συνεργειο.

Για να μη μπαινω σε πολλες λεπτομερειες αφου πλεον εχω πληρωσει το βαρος της κουκουλας σε ευρω, υποτιθεται πως ειναι ετοιμη (θεωρητικα την αλλαξανε με καινουργια).

Αλλα,

1ον. μπαινουν νερα στο πορτ παγκαζ

2ον. δε λειτουργει το θερμενομενο πισω τζαμι.

Για αν μην ασχολειθω αλλο με τον καραγκιοζη που μου το "εφτιαξε" μιας κ δε θελω να τους το ξανααφησω εστω για 1 ωρα, μηπως εχει καποιος να μου προτεινει συνεργειο που να ασχολειται με το θεμα αυτο (ναι ειναι καπως περιεργες οι κουκουλες) κ να ξερω πως ειναι συνενοησιμος και καλος στη δουλεια του;

ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς καλός μας ήρθες μιας και βλέπω οτι εχθές γράφτηκες...

κατά δεύτερον κάλο κουράγιο με την κουκούλα!

τώρα να ρωτήσω πόσο σου πήγε το "μαλλί" για να βάλεις καινούργια κουκούλα?

έχω και εγώ cabrio αλλά το golf 1 και θέλω να δω τι σου είπε αυτός.του είπες αυτά που μας γράφεις και τι σου έλεγε?

έχω κάποιον στα υπόψιν μου για να δει τι παίζει με την κουκούλα σου και έχει πάει και μέλος και σκοπεύω να πάω και εγώ.

άμα θες στείλε μ πμ να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

ποια περιοχη σε βολευει;Αθηνα,Σαλονικα,Επαρχια;εχω και γω κανα-δυο υποψιν αλλα ειναι Αθηνα(προαστια)

Link to comment
Share on other sites

Guest aleaax

Παιδες Καλησπερα,

Ενα μεγαλο Ηι σε ολους στο Forum κατ'αρχας...

Bump αυτο το post γιατι χρειαζομαι την συμβουλη σας. Εχω ενα Beetle Cabrio και θελω να επισκεθασω καποια προβληματα στην οροφη καθως τωρα δεν μου ανοιγει...

Αφου ομως διαβασα ολα τα posts για τις αντιπροσωπειες ΕΧΩ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ... μηπως λοιπον καποιος απο εσας εχει εναν αξιοπιστο μαστορα να του το παω???

θανκς ιν αντβανς...να 'ουμε :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.