Jump to content
stavros geoldasis

Σινεμπλοκ

Recommended Posts

Γεια σας παιδες επειδη παω για αλλαγη σινεμπλοκ μαλλον θα ηθελα να μου πειτε τι να βαλω απο s3 η απο cupra ταιριαζουν το αυτοκινητο ειναι ενα passat 3b η εστω κατι καλυτερο απο τα εργοστασιακα πειτε μου μαρκες τιμες και στειλτε μου και κανα link να τα παραγγειλω αμα ειναι εχω ακουσει κατι για powerflex ειναι καλα? καθε απαντηση δεκτη. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

φτηνα εχουν...Νομιζω 15 και τα 2 ή 15 το ενα!τα εχω 1,5-2 χρονια και δεν θυμαμαι καλα!Απλα ειναι μανουρα για να μπουν και θα σου παρει ο μηχανικος κανενα 50αρι!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ο μηχανικος ειναι δικος μου μπορεις να μου πεις απο που τα πηρες για να παρω τηλεφωνο γιατι ειμαι απο γιαννενα να μου τα στειλουν?

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ο μηχανικος ειναι δικος μου μπορεις να μου πεις απο που τα πηρες για να παρω τηλεφωνο γιατι ειμαι απο γιαννενα να μου τα στειλουν?

Aπο τον παζαροπουλο...Κοιτα ΕΤΚΑ για τον κωδικο!

Link to comment
Share on other sites

Αν ταιριαζουν βαλε απο S3.Ειναι πιο σφιχτα απο τα εργοστασιακα και θα νιωσεις το αμαξι πιο δεμενο.

Αν βαλεις powerflex κτλ,ειναι μεν καλυτερα,αλλα θα εχεις συντονισμους και τριγμους μιας και ειναι πολυ σκληρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια συμφωνω μαζι σας να βαλω απο σ3 αλλα δεν μου λετε απο που να τα παρω δωστε μου ενα τηλεφωνο απο μαγαζια που πατε εσεις γιατι δεν τολμαω να παω να τα βρω εδω στα γιαννενα γιατι θα μου κοψουν τον κωλο στην τιμη και δεν ειμαι και στα καλυτερα μου απο οικονομικης αποψης. αυτο το ΕΤΚΑ δεν το γνωριζω δωστε ενα τηλεφωνο απο οποιο μαγαζι ξερετε οτι ειναι καλο και φθηνο και θα τα κανονισω ολα. παντως κωσταντινε η passatia σου ειναι τελεια ποσα το εχεις?

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Δες εδω, αυτα λεει οτι ειναι meyle...

http://www.saveltrade.gr/index.php?page=shop.product_details&product_id=1196&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

...εγω τα πηρα απο μαγαζι και ηταν trophan, 8 ευρω το ενα, τα γνησια ειναι boge...

αρα και εγω 15 ευρω τα 2 τα ειχα παρει..Καλα ψιλοθυμομουν! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια συμφωνω μαζι σας να βαλω απο σ3 αλλα δεν μου λετε απο που να τα παρω δωστε μου ενα τηλεφωνο απο μαγαζια που πατε εσεις γιατι δεν τολμαω να παω να τα βρω εδω στα γιαννενα γιατι θα μου κοψουν τον κωλο στην τιμη και δεν ειμαι και στα καλυτερα μου απο οικονομικης αποψης. αυτο το ΕΤΚΑ δεν το γνωριζω δωστε ενα τηλεφωνο απο οποιο μαγαζι ξερετε οτι ειναι καλο και φθηνο και θα τα κανονισω ολα. παντως κωσταντινε η passatia σου ειναι τελεια ποσα το εχεις?

Με προλαβαν τα παιδια πιο πανω σχετικα με μαγαζια!!

Thanks για το car.Κοντα στα 230 πρεπει να ειναι. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.