Jump to content
katsaleb

Ειδα Τον Χαρο Να Μου Χαμογελαει

Recommended Posts

Σημερα ετσι οπωσ γυριζα απο πειραια και πηγαινοντας σπιτι μου ετσι οπως πας στην εξοδο προς φιλαδελφεια ερχεται ενας με μια σακαρακα κ με κολλαει στον τοιχο.....:S

Με το που το καταλαβαινω παταω αυτοματα κορνα κ ξεριζωσα τα φρενα....το ABS με εσωσε κ το οτι δεν εκανα καμια στραβοτιμονια γιατι 8α εξινα ολο τον τοιχο......

Και ο αλλος στον κοσμο του...ουτε καν εκανε κατι....μονο γκαζωσε και πηγε να χωθει παλι μεσα στην εθνικη...

οταν διαβαζα στο autotriti οτι το polaki mas εχει τα καλυτερα φρενα λεω''ναι σιγα''

εεε σημερα το διαπιστωσα!!!!δεν παιζονται

προσοχη παιδια υπαρχουν πολλοι ασχετοι κ επικινδυνοι φωνιαδες............

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ετσι οπωσ γυριζα απο πειραια και πηγαινοντας σπιτι μου ετσι οπως πας στην εξοδο προς φιλαδελφεια ερχεται ενας με μια σακαρακα κ με κολλαει στον τοιχο.....:S

Με το που το καταλαβαινω παταω αυτοματα κορνα κ ξεριζωσα τα φρενα....το ABS με εσωσε κ το οτι δεν εκανα καμια στραβοτιμονια γιατι 8α εξινα ολο τον τοιχο......

Και ο αλλος στον κοσμο του...ουτε καν εκανε κατι....μονο γκαζωσε και πηγε να χωθει παλι μεσα στην εθνικη...

οταν διαβαζα στο autotriti οτι το polaki mas εχει τα καλυτερα φρενα λεω''ναι σιγα''

εεε σημερα το διαπιστωσα!!!!δεν παιζονται

προσοχη παιδια υπαρχουν πολλοι ασχετοι κ επικινδυνοι φωνιαδες............

Εφόσον είσαι καλά αυτό έχει σημασία ! Το αμάξι όλα οκ ? Έπαθε τίποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είσαι καλά αυτό έχει σημασία ! Το αμάξι όλα οκ ? Έπαθε τίποτα ?

Ναι παλι καλα αν και το αμαξι θα με εννοιαζε περισσοτερο γιατι ειναι σκετο κουκλακι!!!(το πρωτο μου αμαξι ειναι γιαυτο..)παλι καλα ουτε γρατσουνια....στα εκατοστα παιχτηκαν ολα....

Link to comment
Share on other sites

καλοκαίρι στον αττικό δρόμο.... έσκασε το πίσω λάστιχο, το τιμόνι έπαιζε.... ευτυχώς κόψαμε σταδικά ταχύτητα και μπορέσαμε να σταματήσουμε πριν την έξοδο για κάντζα... αν και ανοργάνωτοι, μας εντόπισε το γνωστό κιτρινο αυτοκίνητο του αττικού αυτού δρόμου και μας έβαλε και την ρεζέρβα... πληρώνεις 2,80 στα διόδια, αλλά αν σου συμβεί κάτι υπάρχει αρμόδιος...να κράζουμε αλλά να λέμε και τα σωστά! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.