Jump to content
DOUK

Owners Or Service Manual Passat 1,8T

Recommended Posts

Σας χαιρετώ και χαίρομαι πολύ που σας βρήκα. Ψάχνω Service ή Owners Manual για VW Passat 1,8 T mod 1999 σε ηλεκτρονική μορφή. Θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθειά σας.

Ευχαριστώ,

DOUK

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσορισες φιλε!!Κανε και μια παρουσιαση σου στα νεα μελη.

Για το manual που θελεις,εριξα μια προχειρη ματια και βρηκα αυτο

Πιστευω να σε βοηθησει.Αλλιως χτυπα στο google ''vw passat service manual 1999'' και θα σου βγαλει αρκετες σελιδες.

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσορισες φιλε!!Κανε και μια παρουσιαση σου στα νεα μελη.

Για το manual που θελεις,εριξα μια προχειρη ματια και βρηκα αυτο

Πιστευω να σε βοηθησει.Αλλιως χτυπα στο google ''vw passat service manual 1999'' και θα σου βγαλει αρκετες σελιδες.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!!

Μένω Άγία Παρασκευή Αττικής το αυτοκινητάκι μου είναι το προαναφερόμενο VW Passat 1,8T mod 1999 εντελώς μαμά όπου το πήρα γιατι ήταν σε πολύ καλή τιμή και όχι γιατί μου άρεσε... σιγά σιγά όμως βλέπω ότι με εξυπηρετεί αρκετά στις δουλειές μου οπότε το έχω συμπαθήσει αρκετά.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ.

Έχω ένα Passat 1.8Τ μοντέλο 2004 και δεν βρήκα κανένα βιβλίο.

Το μόνο που βρήκα στο ντουλαπάκι ήταν μια απόδειξη από ένα service στα 94000 km.

Ψάχνω Service ή Owners Manual.

Please Help.

Thanks

Κώστας..

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ριξε μια ματια κι εσυ πιο πανω σε αυτα που εχω γραψει και πιστευω θα βρεις ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα αυτος που σου πουλαει το αυτοκινητο ειναι υποχρεωμενος να σου παρεχει και το βιβλιο του αυτοκινητου και ολα τα πραγματα που υπαρχουν σε αυτο τωρα υπαρχουν και πολλα λαμογια που τα βγαζουν και τα δινουν σε γνωστους η τα πουλαν η τα κραταν για την παρτη τους αν τα αγορασατε προσφατα τα αυτοκινητα πηγαινετε και ρωτηστε τους η ζητηστε τα.

Link to comment
Share on other sites

Στα μεταχειρισμενα δυστυχως το αναφερουμε σαν προσον το να εχουμε και το manual μαζι,το οποιο κανονικα επρεπε να ειναι αυτονοητο.

Και να πας να τους τα ζητησεις,αν ο αλλος ειναι λαμογιο,σε δυο ωρες θα σου εχει φερει ενα ωραιοτατο κομπλε βιβλιαρακι συμπληρωμενο που δεν θα φαινεται τιποτα,δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Όλα ok.....

Το βιβλίο service θα μου το στείλουν τελικά.

Δανείστηκα ένα βιβλίο χρήστη και το σκανάρισα.

Αύριο θα το ανεβάσω σε torrent server το βιβλίο χρήστη για να το πάρει όλος ο κόσμος..

Στη vw ζητούσαν 40 ευρώ ??????

Edited by .kostas.
Link to comment
Share on other sites

Όλα ok.....

Το βιβλίο service θα μου το στείλουν τελικά.

Δανείστηκα ένα βιβλίο χρήστη και το σκανάρισα.

Αύριο θα το ανεβάσω σε torrent server το βιβλίο χρήστη για να το πάρει όλος ο κόσμος..

Στη vw ζητούσαν 40 ευρώ ??????

Μπράβο φίλε μας έβγαλες από αρκετή ταλαιπορία, θα ήθελα παρακαλώ να συμβάλω και εγώ με κάποιο τρόπο στο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.