Jump to content
tserkes

Τακακια Pagid

Recommended Posts

Να βαλεις τα δικα του της ΑΤΕ

Το "ΜΑΣΤΟΡΙΑ" απο που προκύπτει :bling:

δεν υπαρχουν δικα του..απλα η vw εχει μια συμφωνια με τα ate...και δεν ειναι και τοσο καλα τακακια..4-5 δινατα φρεναρισματα και εφιναν πολτος....τα pagid εχουν μερικα πολυ καλα μοντελα!

εγω πηρα Hawk hps Μπρος πισω περιμενω να μου ρθουν..μπορει να παω σε κατι πιο xtreme Οπως hawk hp+ στο μελλον.ειναι τακακια δοκιμασμενα αρκετα στα αμαξια μας...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχουν δικα του..απλα η vw εχει μια συμφωνια με τα ate...και δεν ειναι και τοσο καλα τακακια..4-5 δινατα φρεναρισματα και εφιναν πολτος....τα pagid εχουν μερικα πολυ καλα μοντελα!

εγω πηρα Hawk hps Μπρος πισω περιμενω να μου ρθουν..μπορει να παω σε κατι πιο xtreme Οπως hawk hp+ στο μελλον.ειναι τακακια δοκιμασμενα αρκετα στα αμαξια μας...

αμα βαλεις τα hawk,θα φρεναρεις και θα γυρνανε ολοι να δουν τι σταματαει,κανα λεοφωρειο ισως? :bling: αυτες ειναι εμπειριες απο φιλο με ρχ8 και φιλο με scirocco που τα εχουν και καθε φορα που πατουν φρενο γινεται το παραπανω. δεν λεω,πολυ καλα τακακια,αλλα..

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ GOLF G5 TSI 170hp 2008 ME ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΙΤΗΡΑ BLG....ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΣΩ ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΙΣ PAGID...ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΙΑ???????????

εγώ εχω golf 5 tsi gt sport λόγο πολλών ταξιδιών φορτομένος φαγώθηκαν περισσότερο τα πίσω και έβαλα pagid, μέχρι στιγμης όλα καλά ουτε τριξίματα ούτε τίποτα.αλλα και στου πατέρα μου το passat που έβαλα προς πίσω οπότε έχω πιο ολοκληρομένη άποψη είναι μια χαρά για αντικατάσταση των εργοστασιακών.και ούτε σε αυτό τριξίματα και άλλα παρατράγουδα που έχω διαβάσει με άλλα τακάκια.έλπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

αμα βαλεις τα hawk,θα φρεναρεις και θα γυρνανε ολοι να δουν τι σταματαει,κανα λεοφωρειο ισως? ;) αυτες ειναι εμπειριες απο φιλο με ρχ8 και φιλο με scirocco που τα εχουν και καθε φορα που πατουν φρενο γινεται το παραπανω. δεν λεω,πολυ καλα τακακια,αλλα..

γι αυτο βαζω τα hps τα hp+ σφυρανε ναι. λεοφωρειο αχαχαχ..παιζει ρολο η σωστη τοποθετηση κτλ αν μπουν κανονικα δεν εχεισ κανενα προβλημα.και μη γενικευουμε καθε μια μαρκα βγαζει πολλα τακακια δεν ειναι ολα το ιδιο.αν θες για πιστα θα σφυρανε τι να κανουμε?δεν μπορεις να τα χεις ολα...αν μπεις με μαμα τακακι για σοβαρη πιστα αστω.... τα hps ειναι ακριβως στο οριο πιο σπορ δηλαδη απο τα μαμα και οχι τοσο πισταδικα!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Να βαλεις τα δικα του της ΑΤΕ

Το "ΜΑΣΤΟΡΙΑ" απο που προκύπτει :thumbsu:

λες εεε? οκ φιλος...ολοι μαστορια ειμαστε :thumbsup:

εγώ εχω golf 5 tsi gt sport λόγο πολλών ταξιδιών φορτομένος φαγώθηκαν περισσότερο τα πίσω και έβαλα pagid, μέχρι στιγμης όλα καλά ουτε τριξίματα ούτε τίποτα.αλλα και στου πατέρα μου το passat που έβαλα προς πίσω οπότε έχω πιο ολοκληρομένη άποψη είναι μια χαρά για αντικατάσταση των εργοστασιακών.και ούτε σε αυτό τριξίματα και άλλα παρατράγουδα που έχω διαβάσει με άλλα τακάκια.έλπίζω να βοήθησα.

ΞΕΣ ΚΑΝΕΝΑ LINK ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΙΛΩ ΤΙΣ PAGID????

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΣ ΚΑΝΕΝΑ LINK ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΙΛΩ ΤΙΣ PAGID????

εγώ τα είχα πάρει από μαγαζί με ανταλλακτικα αυτοκινήτων.Οπότε λινκ δυστυχώς δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.