Jump to content
NVB

Πορτπαγκαζ

Recommended Posts

Γεια κ χαρα

Θελώ στο πορτπαγκαζ της γκολφως μου, να αξιοπιοιησω τον χωρο, που βρισκεται πισω ακριβως απο τα φαναρια (ειναι μια κοιλοτητα) σε καποιες φωτο στο Internet, εχω δει οταν βαζουν καποια πλαστικα (η μεταλλικα) οπως φαινεται στην φωτο...

Που μπορω να τα βρω κ ποσο παει το ζευγαρι;;;;;;

post-3919-0-86446500-1305476030_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις τη θεση που βλεπω υπαρχει απτο εργοστασιο αυτο στα γκολφ...μπορει με τον κωδικο του να μπορεις να το παραγγειλεις απο αντιπροσωπεια.:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ χαρα

Θελώ στο πορτπαγκαζ της γκολφως μου, να αξιοπιοιησω τον χωρο, που βρισκεται πισω ακριβως απο τα φαναρια (ειναι μια κοιλοτητα) σε καποιες φωτο στο Internet, εχω δει οταν βαζουν καποια πλαστικα (η μεταλλικα) οπως φαινεται στην φωτο...

Που μπορω να τα βρω κ ποσο παει το ζευγαρι;;;;;;

Υποθέτω είναι από τα πρώτα Golf V.

Καταρχάς το διαχωριστικό υπάρχει μόνο δεξιά, αριστερά έχει έναν ιμάντα.

Επίσης έχω την εντύπωση ότι για να το βάλεις πρέπει να αλλάξεις και την ταπετσαρία γιατί έχει την βάση του, ενώ η δική σου ταπετσαρία όχι.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω είναι από τα πρώτα Golf V.

Καταρχάς το διαχωριστικό υπάρχει μόνο δεξιά, αριστερά έχει έναν ιμάντα.

Επίσης έχω την εντύπωση ότι για να το βάλεις πρέπει να αλλάξεις και την ταπετσαρία γιατί έχει την βάση του, ενώ η δική σου ταπετσαρία όχι.

Tο δικο μου ειναι του 2006....δεν εχει ουτε δεξια, ουτε αριστερα......

Το κοστος μηπως ξερεις ποσο (περιπου) ειναι;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Tο δικο μου ειναι του 2006....δεν εχει ουτε δεξια, ουτε αριστερα......

Το κοστος μηπως ξερεις ποσο (περιπου) ειναι;;;;;;

Είναι μήπως trendline ?

Δεν ξέρω κόστος. Ρώτα σε μια αντιπροσωπεία αλλά όπως σου είπα νομίζω θέλει όλο το κομμάτι της ταπετσαρίας δεξιά για να έχει τη βάση για το διαχωριστικό.

Αριστερά απλώς υπάρχει ένας ιμάντας βιδωμένος στο σασί. Λογικά η υποδοχή για τη βίδα θα υπάρχει και στο δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μήπως trendline ?

Δεν ξέρω κόστος. Ρώτα σε μια αντιπροσωπεία αλλά όπως σου είπα νομίζω θέλει όλο το κομμάτι της ταπετσαρίας δεξιά για να έχει τη βάση για το διαχωριστικό.

Αριστερά απλώς υπάρχει ένας ιμάντας βιδωμένος στο σασί. Λογικά η υποδοχή για τη βίδα θα υπάρχει και στο δικό σου.

Ναι trendline ειναι το δικο μου..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.