Jump to content
Guest mitS.O.S.

Tsi 160 - Κορνάρει Μόνο Του Και Δεν Σταματάει...!

Recommended Posts

Με τις λεωφόρους τελικά τι γίνετε ? Είναι στανταράκι ?

Είσαι μέγας troll αλλά έχεις ταλέντο!! (Kudos για τις απαντήσεις στην αγγελία ζήτησης τιμονιού)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μέγας troll αλλά έχεις ταλέντο!! (Kudos για τις απαντήσεις στην αγγελία ζήτησης τιμονιού)

Troll ? I don't think so, sir ! Δεν πληρώ τα κριτήρια για να είμαι ένα, δυστυχώς. Απλώς έχω μια ιδιαίτερη ευαισθησία σε...πως να το πω τώρα...ελπίζω να γίνομαι κατανοητός...

Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Troll ? I don't think so, sir ! Δεν πληρώ τα κριτήρια για να είμαι ένα, δυστυχώς. Απλώς έχω μια ιδιαίτερη ευαισθησία σε...πως να το πω τώρα...ελπίζω να γίνομαι κατανοητός...

Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια.

passater το χα διαβασει καπου!το οτι λεω κουφα πραγματα δεν σημαινει πως συμφωνω μαζι τους!αλλωστε μαζι δεν τι λεγαμε στη γυναικα του περιοδικου?;)

Link to comment
Share on other sites

passater το χα διαβασει καπου!το οτι λεω κουφα πραγματα δεν σημαινει πως συμφωνω μαζι τους!αλλωστε μαζι δεν τι λεγαμε στη γυναικα του περιοδικου?;)

Να προσέχεις τι διαβάζεις θα σου πρότεινα και να προσπαθείς να το αξιολογείς πριν το ενστερνιστείς και το μεταφέρεις.

Το συγκεκριμένο που έγραψες σε αυτό το θέμα, είναι τεράστια μπούρδα. Είμαι σίγουρος ότι αν δοκιμάσεις να το σκεφτείς θα το καταλάβεις. Δεν είναι δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Να προσέχεις τι διαβάζεις θα σου πρότεινα και να προσπαθείς να το αξιολογείς πριν το ενστερνιστείς και το μεταφέρεις.

Το συγκεκριμένο που έγραψες σε αυτό το θέμα, είναι τεράστια μπούρδα. Είμαι σίγουρος ότι αν δοκιμάσεις να το σκεφτείς θα το καταλάβεις. Δεν είναι δύσκολο.

μα το χω δει δεν ειναι κατι δικο μου η της φαντασιας μου!

Link to comment
Share on other sites

μα το χω δει δεν ειναι κατι δικο μου η της φαντασιας μου!

Μάλλον δεν με κατάλαβες. Σου είπα να προσπαθείς να αξιολογείς αυτά που διαβάζεις. Το ότι το διάβασες κάπου (δεν ξέρω που) σου αρκεί ώστε να το μεταφέρεις και αλλού ?

Είμαι σίγουρος ότι αν το σκεφτείς καλά θα καταλάβεις ότι είναι ανόητο να απαγορεύεται η χρήση κόρνας σε (μεγάλες) λεωφόρους μόνο! Δεν μπορεί... Η χρήση της απαγορεύεται παντού και επιτρέπεται παντού όταν και μόνο όταν συντρέχουν οι λόγοι που αναφέρονται πιο κάτω.

Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας (2007)

capturesfe.jpg

http://www.yme.gr/imagebank/categories/KOK_pdf.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.