Jump to content
kouliss

Beach Party, Σε Παραλία Της Αττικής

Recommended Posts

βασικο αξεσουαρ για σημερα ειναι ενα ψυγειο με παγο να κραταει κρυα τα ποτα! εχει φροντισει κανεις?

Εχω εγω :sword::wacko::blink:

Link to comment
Share on other sites

24 αστεγες μπυρες αναζητουν στεγη για να βγαλουν το βραδυ τους!!!

προτειμουνται δροσερα η ακομη καλυτερα ψυχρα μερη!!!

svouras χωρανε γιατι δεν καταφερα να βρω ψυγειακι και στου lupakou

παιζει να μην χωρανε!!!!

ΑΑΑΑ καμερα φωτογραφικη?????θα εχει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε σβουριδιο αρχοντα!!!!! γεννημενος σε camping πρεπει να εισαι εσυ τελικα χαχαχαχαχα

Edited by Zouperman!
Link to comment
Share on other sites

24 αστεγες μπυρες αναζητουν στεγη για να βγαλουν το βραδυ τους!!!

προτειμουνται δροσερα η ακομη καλυτερα ψυχρα μερη!!!

svouras χωρανε γιατι δεν καταφερα να βρω ψυγειακι και στου lupakou

παιζει να μην χωρανε!!!!

ΑΑΑΑ καμερα φωτογραφικη?????θα εχει κανεις?

Δημητρη για 24 δεν ξερω αλλα ολες οι καλες χωρανε :sword::wacko::blink::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη για 24 δεν ξερω αλλα ολες οι καλες χωρανε :sword::wacko::blink::shocked:

οσες δεν χωρανε θα τις χτυπησουμε επιτοπου στο σεφ!!!!

Link to comment
Share on other sites

οσες δεν χωρανε θα τις χτυπησουμε επιτοπου στο σεφ!!!!

:sword::wacko::blink::shocked::D

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D

Βασικα το ψυγειακι μου χωραει 224 μπυρες και θα ειναι τιγκα στον παγο

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το ψυγειακι μου χωραει 224 μπυρες και θα ειναι τιγκα στον παγο

:D 224????? θα κανεις το Lupo ψυγειο????? :D

Link to comment
Share on other sites

:D 224????? θα κανεις το Lupo ψυγειο????? :D

Αυτο ειναι που λενε χαμηλωμα :D:D:D !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιαννη τα κουβαδακια σου κ σε αλλη παραλια που λεμε!!!!

ενοειται πως θα ερθω εργενικα βεβαια!!!

αυτα τα σκηνικα δεν γινονται συζιγικα!

θα γινει χαμοςςςςςς

καλα δημητρακη μου δεν θα γυρισω μια μερα εμεινε και μετα θα σου εξηγησω τι γινετε συζυγικα και τι οχι.......

οπως και να εχει συζυγικα η οχι καλα να περασετα πολυ θα ηθελα να ειμαι εκει αλλα δουλειααααααααααα.......

δεν τα ειπαμε ρε οτι το +1 ειναι χαλκιδικη?????

γιατι ακυρωθηκαν τα κοψιδια οεο???

το +1 δουλευει δυστηχως......αλλα τελειωσαν οι μερες τωρα αδεια....οποτε θελετε κανονιστε για τα κοψιδια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που διοργανωσαν αυτη την φοβερη βραδυα! ΜΠΡΑΒΟ. :yahoo::bye::whistling:

Link to comment
Share on other sites

και γω απο τη μερια μου να πω ενα μεγαλο μπραβο για την οοοολη διοργανωση. Και τι δεν ειχε αυτο το beach party..... :yahoo::bye::whistling::whistling::lol: Ευχομαι καλο καλοκαιρι σε ολους οπου και αν πατε ο,τι και αν κανετε και ραντεβου τον Οκτωβρη

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: Συγχαρητήρια σε όλους γι'αυτή την μαγευτική βραδιά!!! Όλα υπέροχα με πολύ γέλιο και ΜΠΥΡΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!! ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

[Αν και με μερικούς θα βρεθούμε, Μαρία!!!!!!(Ξέρεις εσύ Αίγινα και έτσι! :bye: )]

Υ.Γ. Λουπάκο πάρε τ' "όπλο" σου...!!!

Edited by Miltos_Golf6
Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

:yahoo: Συγχαρητήρια σε όλους γι'αυτή την μαγευτική βραδιά!!! Όλα υπέροχα με πολύ γέλιο και ΜΠΥΡΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!! ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

[Αν και με μερικούς θα βρεθούμε, Μαρία!!!!!!(Ξέρεις εσύ Αίγινα και έτσι! :bye: )]

Υ.Γ. Λουπάκο πάρε τ' "όπλο" σου...!!!

whistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gif Δεν μιλάμε πολύ Μίλτο!! Θα μας πάρουν Χαμπάρι!! (Αν και στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτό θέλουμε!!!!)

Link to comment
Share on other sites

whistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gifwhistling.gif Δεν μιλάμε πολύ Μίλτο!! Θα μας πάρουν Χαμπάρι!! (Αν και στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτό θέλουμε!!!!)

λες??????????? :yahoo::bye:

Link to comment
Share on other sites

Από την πλευρά μου σαν μέλος του δ.σ. Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το διαφορετικό πάρτυ καθώς επίσης και σε αυτούς που βοήθησαν στο στήσιμο του σκηνικού που πιστεύω να άρεσε γιατί ήταν μοναδικό...

Σας εύχομαι καλό καλοκαίρι, καλές διακοπές και να περάσετε καλά και ραντεβού τον σεπτέμβρη με άλλα πιο διαφορετικά events...

Και μην ξεχνάτε την μεγάλη εκδρομή του οκτώβρη στη γερμανία. Μέσα στον αύγουστο θα μάθετε περισσότερα οπότε ρίχνετε και μια ματιά στο φόρουμ εκτός από τις βουτιές σας...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους εργαστηκαν για αυτο το μοναδικο γεγονος!

παντα οι ανθρωποι του κλαμπ μας μας εντιπωσιαζουν ευχαριστα με τις ενεργειες τους!

συγχαρητηρια σε ολους.

ελπιζω εμεις οι 5-6 συνηθεις υποπτοι να μην γιναμε πολυ ρεζιλι αλλα πραγματικα αυτη η

τρελα του καλοκαιριου μας συνεπηρε ισως λιγακι παραπανω!

καλο καλοκαιρι σε ολους ραντεβου παλι επισημα τον σεπτεμβρη!!!!

ανεπισημα, τα λεμε.....

Link to comment
Share on other sites

Απα πα πα τι χάλια party ήταν αυτό καλέ;;

Η θάλασσα χάλια, η παραλία βρώμικη, οι μπύρες ζεστές, η μουσική άθλια................

..............

..............

ΠΑΛΙΑ! Αυτά ίσως σε άλλα clubs.

Γιατί το δικό μας party ήταν φοβερό, τρελό και ανεπανάληπτο.

Ένα μεγάλο μπράβο στους συνήθεις υπόπτους που έτρεξαν για το στήσουν, αλλά και σε όσους ήρθαν και διασκέδασαν, συμμετείχαν, χόρεψαν, ήπιαν, έφαγαν, έφεραν ποτά, φαγητά κλπ.

Ήταν ο καλύτερος τρόπος για πούμε αντίο και να πάμενα κάνουμε τις διακοπές μας.

Και του χρόνου σε πιο μεγάλη παραλία και με τον τριπλάσιο κόσμο :thumbsup:

Καλές διακοπές σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.