Jump to content
marinaioan

Προβλημα Με Την Πισω Αριστερη Κλειδαρια

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα μολις εγινα μελος ...

εχω το golf 5 και εχω προβλημα με την πισω αριστερη κλειδαρια ξαφνικα μπλοκαρε και δεν ανοιγει ουτε απο εξω ουτε απο μεσα... το πηγα στην αντιπροσωπια και μου ειπαν να αλλαξω κλειδαρια 200 ε η κλειδαρια και κανα 40 ε τα εργατικα .

ομως χτεσ ανοιξε για μια στιγμη την εκλεισα για να τη δοκιμασω κ δεν ξανα ανοιξε.

αυτο που με προβληματιζει ειναι πως οταν παταω το κουμπι για ξεκλειδωμα αυτη η κλειδαρια κανει ενα διπλο ηχο δηλ. μια ποθ ανοιγει και στα καπακια κανει κ ενα δευτρο κλακ. τι να κανω sossssssssssssss..........

Edited by marinaioan
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μολις εγινα μελος ...

εχω το golf 5 και εχω προβλημα με την πισω αριστερη κλειδαρια ξαφνικα μπλοκαρε και δεν ανοιγει ουτε απο εξω ουτε απο μεσα... το πηγα στην αντιπροσωπια και μου ειπαν να αλλαξω κλειδαρια 200 ε η κλειδαρια και κανα 40 ε τα εργατικα .

ομως χτεσ ανοιξε για μια στιγμη την εκλεισα για να τη δοκιμασω κ δεν ξανα ανοιξε.

αυτο που με προβληματιζει ειναι πως οταν παταω το κουμπι για ξεκλειδωμα αυτη η κλειδαρια κανει ενα διπλο ηχο δηλ. μια ποθ ανοιγει και στα καπακια κανει κ ενα δευτρο κλακ. τι να κανω sossssssssssssss..........

Το ιδιο ακριβως προβλημα αντιμετωπισαμε με το skoda octavia 4 του πατερα μου.Δυστυχως δυσκολη περιπτωση και μας παιδεψε αρκετα....

Αρχικα το πηγαμε να μας ανοιξουν την πορτα και αφου ο μαστορας παιδευτηκε ωρες την ανοιξε και επιδιορθωσε την υπαρχουσα κλειδαρια(Εσενα στην αντιπροσωπεια καταφεραν να σου ανοιξουν την πορτα???) Βεβαια μας ειπε οτι αργοτερα θα χρειαστει αλλαγη αλλα εως τωρα εδω και 1 χρονο ειναι οκ...

Οποτε για ψαξου λιγο και σε κανα συνεργειο εκτος αντιπροσωπειας μπας και σου την κανει ετσι την δουλεια και γλιτωσεις τα 240 ευρω! :nea:

Edited by SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω την πεδευα ανοιξε κλεισε απο το κλειδι καθε φορα που ειχα χρονο καποια στιγμη ανοιξε και πηγα κατευθειαν και την εκανα.Πεδεψε την θα ανοιξει αρκει να εχεις υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.