Jump to content
skouath

Πισω Προφυλακτηρας R32 Σε Gti Mkv

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια μετα απο πολύ καιρό ξανά εδώ για λύση στο πρόβλημα μου. δυστυχώς με φάγανε μπαμπέσικα.Έφυγε ενα αμάξι από το δρόμο και έπεσε πάνω στη golfάρα και...κλάφτα. τέσπα αφου βρήκα με λυση κλπ πάω για αλλαγή προφυλακτήρα πίσω και πόρτα αποσκευών

(με έσωσε η μπάρα του κοτσαδόρου για τα χειρότερα!!!) Το ερώτημα μου ειναι το εξής μπορώ να βάλω προφυλακτήρα απο R32 ΧΩΡΙΣ ομως να βάλω την εξατμιση στη μέση? δηλαδη αν μπορώ να αφήσω την εξάτμιση εκεί που ειναι και να φαίνεται κανονικά διότι υπάρχει και ο κοτσαδόρος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μετα απο πολύ καιρό ξανά εδώ για λύση στο πρόβλημα μου. δυστυχώς με φάγανε μπαμπέσικα.Έφυγε ενα αμάξι από το δρόμο και έπεσε πάνω στη golfάρα και...κλάφτα. τέσπα αφου βρήκα με λυση κλπ πάω για αλλαγή προφυλακτήρα πίσω και πόρτα αποσκευών

(με έσωσε η μπάρα του κοτσαδόρου για τα χειρότερα!!!) Το ερώτημα μου ειναι το εξής μπορώ να βάλω προφυλακτήρα απο R32 ΧΩΡΙΣ ομως να βάλω την εξατμιση στη μέση? δηλαδη αν μπορώ να αφήσω την εξάτμιση εκεί που ειναι και να φαίνεται κανονικά διότι υπάρχει και ο κοτσαδόρος.

Δεν γινετε...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θέλεις κάτι τέτοιο click me !!

Όσο αναφορά τον κοτσαδόρο που λες ίσως να χρειαστεί να κόψεις ένα κομμάτι απο τον προφυλακτήρα στην μέση εκτός και τον φέρεις απο κάτω απο τον προφυλακτήρα χωρίς να κόψεις τίποτα!!

Κάνε και μια ερώτηση στο παρακάτω τόπικ(αν και παλιό μπορεί να σε βοηθήσουν)!!

Click me

Link to comment
Share on other sites

thes kati tetoio file mou?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=45202&st=0

des tis foto apo to piso meros tou amaksiou mou..

[/quoTE+]

αυτο ακριβως εννοουσα φιλε μου. πολυ ομορφο το αμαξι σου και διακριτικο τουμπανο.ελπιζω να βρω και εγω την ακρη.μάλλον ομως θα βάλω τον μαμά πάλι και θα τον βάψω στο χρώμα του αμαξώματος γιατί δεν βρίσκω άκρη με το κοτσαδόρο και φοβάμαι αισθητικά το αποτέλεσμα. ευχαριστω πολυ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.