Jump to content
sodimitris

Ηχεια Με Μπασο?

Recommended Posts

παιδια αυτες τις ημερες θα βαλω ηχεια στο γκολφακι μου και θελω να μου πειτε πιο χαρακτηριστικο να κοιταξω γιατι θελω τα ηχεια να παιζουν οσο καλυτερο μπασο γινετε.ηχεια για τις μπροστινες μου πορτες 6,5' και 4,0'

Link to comment
Share on other sites

θα πας σε κατι επωνυμο και με λιγο καλη τιμουλα σιγουρα πανω απο 150 το ζευγαρι!

αν θες ενταση τοτε τα beyma ισως ειναι μονοδρομος αν θες ποιοτητα τοτε εχεις περισσοτερες

επιλογες αλλα μπορει και πιο ακριβες!

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτες τις ημερες θα βαλω ηχεια στο γκολφακι μου και θελω να μου πειτε πιο χαρακτηριστικο να κοιταξω γιατι θελω τα ηχεια να παιζουν οσο καλυτερο μπασο γινετε.ηχεια για τις μπροστινες μου πορτες 6,5' και 4,0'

Eπειδη οπως κάνουν ολοι οταν τους λεω να διαβάσουν την υπογραφή μου, δλδ δεν την διαβαζουν, να σου πω οτι το 5αρι εμπρός εχει 18,5cm μεγάφωνο για μπασο το οποιο άνετα μπορει να αντικατασταθεί απο 20cm με σαφως περισσότερα μπάσα, τωρα αν θελεις προτάσεις απο εμενα για μεγάφωνα στην υπογραφή μου υποχρεωτικά :D

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη οπως κάνουν ολοι οταν τους λεω να διαβάσουν την υπογραφή μου, δλδ δεν την διαβαζουν, να σου πω οτι το 5αρι εμπρός εχει 18,5cm μεγάφωνο για μπασο το οποιο άνετα μπορει να αντικατασταθεί απο 20cm με σαφως περισσότερα μπάσα, τωρα αν θελεις προτάσεις απο εμενα για μεγάφωνα στην υπογραφή μου υποχρεωτικά :D

σονι και ντε δηλαδη να διαβασουμε την υπογραφη σου ρε νικο γιατι να μην εξηγησουμε στο παλικαρι απλα τι μπορει να κανει???

εχω βρει σε πολυ καλη τιμη κατι earthqake τι λεσ?

αλλη ομως ηταν η ερτωτηση παιδια

θα επιλεξεις ηχειο για μπασο καθε ηχειο καπου υστερει και καπου υπερταιρει

αλλα στο μπασο αλλα στην ενταση αλλα στην ποιοτητα κοκ!

Link to comment
Share on other sites

σονι και ντε δηλαδη να διαβασουμε την υπογραφη σου ρε νικο γιατι να μην εξηγησουμε στο παλικαρι απλα τι μπορει να κανει???

θα επιλεξεις ηχειο για μπασο καθε ηχειο καπου υστερει και καπου υπερταιρει

αλλα στο μπασο αλλα στην ενταση αλλα στην ποιοτητα κοκ!

To "σονι" τι είναι μάρκα μεγαφώνων :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ηχο δεν ξερω αλλα πιστευω τα μονα ηχεια με μπασο προσφερουν τα οβαλ που πανε μονο εταζερα.Οσο για τα beyma ειναι φωκλαδικα αλλα Μητσο δεν εχουν μπασο οσο και να τα φτιαξεις απο πηγη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.