Jump to content
sodimitris

Διαγνωστικο?

Recommended Posts

καλησπερα σε ολουσ τους φιλους εδω!!λοιπον εχω μερικες αποριες?

εδω και μερες εχω παρει αποφασηνα παρω καλοδιο και διαγνωστικο

ερωτησεις:

1)πιο καλοδιο πρεπει να παρω εχω γκολφ 5 τσι

2)πιο προγραμμα κυκλοφορει σπασμενο?(θα ηθελα το VAS επειδη ειναι στα ελληνικα αλλα δυστιχως δεν το βρισκω.

3)επειδη δεν τα παω καλα με τα αγγλικα αν υπαρχει καπιο προγραμμα και το εγχειριδιο του στα ελληνικα (σπασμενα παντα)

αυτες οι αποριες μου.οπιος ξερει ασ μου πει με απλα λογια.ευχαριστω προκαταβολικα.:roadrage:

Link to comment
Share on other sites

1 10,6

2 VAS άνοιξε ενα εξουσιοδοτημένο και θα στο δωσει δωρεαν η κοσμοκαρ :roadrage:

3 .......

Φιλανθρωπικό ίδρυμα είναι η Kosmocar ?

VAS-PC ελληνικό κυκλοφορεί όπως και το VCDS, αρκεί κάποιος να μπορεί να το πληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Φιλανθρωπικό ίδρυμα είναι η Kosmocar ?

VAS-PC ελληνικό κυκλοφορεί όπως και το VCDS, αρκεί κάποιος να μπορεί να το πληρώσει.

Απαντησε στο θεμα και ασε τα περιττά σχολια, ετσι δεν προσφέρεις τοποτα στην κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Απαντησε στο θεμα και ασε τα περιττά σχολια, ετσι δεν προσφέρεις τοποτα στην κοινότητα.

Δεν έχω σκοπό να προσφέρω σε κανένα δήμο η κοινότητα. Αν εσύ θες, προσέφερε ότι γουστάρεις.

Τουλάχιστον όμως δεν γράφω φίδια και όταν δεν ξέρω κάτι δεν μιλάω. Κάτι που γράφει κάποιος όμως και δεν ισχύει δεν μπορώ να το αφήνω αναπάντητο.

Τίποτα από τον εξοπλισμό των συνεργείων λοιπόν του δικτύου της Kosmocar δεν χαρίζεται από την Kosmocar και αυτή η απάντηση βοηθάει στο θέμα τουλάχιστον όσο και η δική σου.

Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω σκοπό να προσφέρω σε κανένα δήμο η κοινότητα. Αν εσύ θες, προσέφερε ότι γουστάρεις.

Τουλάχιστον όμως δεν γράφω φίδια και όταν δεν ξέρω κάτι δεν μιλάω. Κάτι που γράφει κάποιος όμως και δεν ισχύει δεν μπορώ να το αφήνω αναπάντητο.

Τίποτα από τον εξοπλισμό των συνεργείων λοιπόν του δικτύου της Kosmocar δεν χαρίζεται από την Kosmocar και αυτή η απάντηση βοηθάει στο θέμα τουλάχιστον όσο και η δική σου.

Sorry.

Θα σου απαντησω εδω και θα κανω copy paste αυτην την απαντηση σε ολα τα επομενα θεματα που θα με κανεις quote

Λοιπον: σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας.

Οποτε γλιτώνουμε και τα ποστ

Καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντησω εδω και θα κανω copy paste αυτην την απαντηση σε ολα τα επομενα θεματα που θα με κανεις quote

Λοιπον: σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας, σου απαντω μου απαντας.

Οποτε γλιτώνουμε και τα ποστ

Καλο βραδυ

Πανέξυπνο !!! Με αποστόμωσες και κέρδισες τις εντυπώσεις ενώ ταυτόχρονα προσέφερες και στην κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

το εχω εγω το VAS ΑΛΑ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΑ.σπασμενο

Το πρόγραμμα από μόνο του δεν προσφέρει κάτι. Τσάμπα χώρο στο σκληρό σου πιάνει. Δεν πρόκειται να σου χρησιμεύσει.

Το σημαντικό είναι η φύσα που για το vas έχουν γύρω στα 1000€ και είναι και δυσεύρετες.

Πάρε μια από τις τελευταίες εκδόσεις vcds να κάνεις τη δουλειά σου και μη σε απασχολεί η γλώσσα. Δε θα διαβάζεις και σελίδες ολόκληρες εκεί. Στην ανάγκη πάρε ένα λεξικό.

Να δοκιμάσεις οποιοδήποτε φτηνό καλώδιο βρεις με το vas μην το σκέφτεσαι.

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.