Jump to content
MaGiCPaiN

Ανάβαση Πλατάνι

Recommended Posts

Ανάβαση Πλατάνι 2010 (23-24 Οκτωβρίου) 21/10/2010 3:34 μμ

Οι επίσημες δοκιμές θα ξεκινήσουν το Σάββατο 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ώρα 11.00 και

Ο αγώνας θα ξεκινήσει την Κυριακή 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 ώρα 10.00.

WOW !!!!

Φοβερός αγώνας. Ελπίζω να προλάβω !!!

Πάω να ετοιμάσω το DeLorean...

backfuture16.jpg

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

ας μην κρινουμε ετσι ενα ποστ.ο καθενας μπορει να επειλεξει αν θελει να παει σε μια τετοια αναβαση η οχι ;)

ΥΓ αν εχεις αυτο το αμαξι το ανταλλασεις?

Link to comment
Share on other sites

ας μην κρινουμε ετσι ενα ποστ.ο καθενας μπορει να επειλεξει αν θελει να παει σε μια τετοια αναβαση η οχι :roadrage:

ΥΓ αν εχεις αυτο το αμαξι το ανταλλασεις?

Νομίζω θα έπρεπε να δώσεις περισσότερη προσοχή σε αυτά που διάβασες και να ρίξεις μια ματιά και στο ημερολόγιό σου, όπως και ο δημιουργός του topic !!

Στη συγκεκριμένη ανάβαση μόνο με αυτό το αυτοκίνητο μπορεί να πάει κάποιος πλέον...

:laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

τωρα καταλαβα το ποστ σου..οτι νανε τσαμπα το ποστ μου.το θεμα αν δεν υπαρξει ανανεωση απο τον δημιουργο του κλειδωνει

Link to comment
Share on other sites

WOW !!!!

Φοβερός αγώνας. Ελπίζω να προλάβω !!!

Πάω να ετοιμάσω το DeLorean...

backfuture16.jpg

Νομίζω θα έπρεπε να δώσεις περισσότερη προσοχή σε αυτά που διάβασες και να ρίξεις μια ματιά και στο ημερολόγιό σου, όπως και ο δημιουργός του topic !!

Στη συγκεκριμένη ανάβαση μόνο με αυτό το αυτοκίνητο μπορεί να πάει κάποιος πλέον...

:angry2: :angry2:

-Γιατί πρέπει να ευτελίζουμε έτσι κάποιες προσπάθειες για αγώνες στην Ελλάδα?

-Αντί λοιπόν να ρίχνουμε "μπιχτές" για πιθανά λάθη σε posts μπορούμε πολύ ωραία να διορθώνουμε τους προλαλήσαντες!

-Δεν ωφελεί ΚΑΝΕΝΑΝ να ειρωνευόμαστε ο ένας τον άλλον εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

-Γιατί πρέπει να ευτελίζουμε έτσι κάποιες προσπάθειες για αγώνες στην Ελλάδα?

-Αντί λοιπόν να ρίχνουμε "μπιχτές" για πιθανά λάθη σε posts μπορούμε πολύ ωραία να διορθώνουμε τους προλαλήσαντες!

-Δεν ωφελεί ΚΑΝΕΝΑΝ να ειρωνευόμαστε ο ένας τον άλλον εδώ μέσα!

Αυτή είναι η δική σου άποψη....Σεβαστή βεβαίως.

Το ότι αντέγραψε ο φίλος από άλλο site περσινή είδηση και προσπάθησα να του το επισημάνω με μια δόση χιούμορ είναι προσπάθεια ευτελισμού των αγώνων στην Ελλάδα, "μπιχτή" και ειρωνεία...

Έχουμε πολλά να διαβάσουμε ακόμα τελικά...Τύφλα να 'χει ο Φώσκολος και ο Spielberg !

Η πολύ ωραία δηλαδή κατά την άποψή σου διόρθωση θα ήταν : "Αγαπητέ μου φίλε και συμφορουμίστα θα ήθελα να σου επισημάνω ότι οι ημερομηνίες που αναφέρεις για το πολύ σοβαρό αυτό γεγονός έχουν παρέλθει. Αν είχες την καλοσύνη διόρθωσε τη δημοσίευση σου. Με συγχωρείς κιόλας για την παρέμβαση. Φιλικά και ελπίζω να βοήθησα " ???

Sorry, αλλά δεν έχω κάνει ακόμα λοβοτομή.

Χαλαρώστε λίγο...κάνει καλό. Αν έχετε όρεξη για σοβαρό moderation υπάρχουν πολλά θέματα να σβήσετε....και για να σε προλάβω...ποιος είμαι εγώ που θα σου πω πως να κάνεις τη δουλειά σου ?

Aααααααααααα....και μην ξεχάσεις να σβήσεις και αυτό το post όπως έσβησες και τα άλλα.

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η δική σου άποψη....Σεβαστή βεβαίως.

Το ότι αντέγραψε ο φίλος από άλλο site περσινή είδηση και προσπάθησα να του το επισημάνω με μια δόση χιούμορ είναι προσπάθεια ευτελισμού των αγώνων στην Ελλάδα, "μπιχτή" και ειρωνεία...

Έχουμε πολλά να διαβάσουμε ακόμα τελικά...Τύφλα να 'χει ο Φώσκολος και ο Spielberg !

Η πολύ ωραία δηλαδή κατά την άποψή σου διόρθωση θα ήταν : "Αγαπητέ μου φίλε και συμφορουμίστα θα ήθελα να σου επισημάνω ότι οι ημερομηνίες που αναφέρεις για το πολύ σοβαρό αυτό γεγονός έχουν παρέλθει. Αν είχες την καλοσύνη διόρθωσε τη δημοσίευση σου. Με συγχωρείς κιόλας για την παρέμβαση. Φιλικά και ελπίζω να βοήθησα " ???

Sorry, αλλά δεν έχω κάνει ακόμα λοβοτομή.

Χαλαρώστε λίγο...κάνει καλό. Αν έχετε όρεξη για σοβαρό moderation υπάρχουν πολλά θέματα να σβήσετε....και για να σε προλάβω...ποιος είμαι εγώ που θα σου πω πως να κάνεις τη δουλειά σου ?

Aααααααααααα....και μην ξεχάσεις να σβήσεις και αυτό το post όπως έσβησες και τα άλλα.

1) Εγώ - προσωπικά δεν σου έσβησα κανένα σου post!!!

2) Η πλειοψηφία των 454 posts σου είναι ειρωνικά σχόλια και δεν προσφέρουν παρά μόνο άτοπες αντιρρήσεις, χωρίς επιχειρήματα!

3) Σκοπός σου είναι να μπαίνεις σε κάθε topic και να το κάνεις: :angry2:

4) Εσύ πρέπει να χαλαρώσεις λίγο και να ξοδεύεις τον χρόνο σου εδώ μέσα (ή αλλού) βοηθώντας του συμφορουμητες σου παρά ειρωνεύοντάς τους!

5) Σε έχω υπερασπιστεί στο παρελθόν όταν μιλούσες με επιχειρήματα!!!

6) Σε παρακαλώ-προκαλώ να σταματήσει εδώ το θέμα, και ΝΑΙ δεν θα μου πεις εσύ πως θα χειριστώ άτομα σαν εσένα!

7) Εγώ δεν μπαίνω κρυφά (επιλογή στο login) στα topics όπως κάνεις εσύ για να παρακολουθώ τι γράφουν οι άλλοι και μόλις φύγουν να πετάω την πυκροχολία μου!

Φιλικά

Αντώνης

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Ανίκητος !!! Την ξέρω τη συνέχεια. Παραδίνομαι.

Εύγε !

ΥΓ: Τελικά η ανάβαση στο Πλατάνι θα γίνει ? Θα μας πει ο φίλος ? Ρωτήστε κάποιος που δεν ειρωνεύεται και είναι ευγενικός. Είμαι και κοντά και θέλω να πάω.

ΥΓ 2 : Σχετικά με τα σβησμένα posts, υποθέσεις κάνω μιας και ήσουν ο μοναδικός online moderator εκείνη τη στιγμή. Ας γράφετε ποιος σβήνει τι για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις.

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.