Jump to content
KostaZ

Πακέτο R-Line Plus

Recommended Posts

Καλησπέρα, επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του καινούριου Golf (122 ή 160, δεν έχω καταλήξει ακόμα) αλλά δεν έχω πάρει σαφή απάντηση από την αντιπροσωπεία θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να με διαφωτίσει σε ορισμένα θέματα.

Το προσπέκτους διαχωρίζει τα πακέτα εξοπλισμού R-Line σε exterior kai plus (για το εσωτερικό) παρ'όλα αυτά η αντιπροσωπεία λέει οτι αυτά τα 2 πάνε μαζι υποχρεωτικά. Μιας και μιλάμε για εσωτερικές και όχι μηχανικές παρεμβάσεις είναι δυνατόν αν πιέσω να δεχτεί η εταιρία να βάλει το πακέτο για το εσωτερικό σε έκδοση που δεν προβλέπεται? (πχ 1.4 122 highline ή 1.4 160 generation).

Η όλη αλλαγή βέβαια γίνεται κυρίως για το τιμόνι του R-Line μιας και το τιμόνι της έκδοσης Highline δεν μπορώ να το βλέπω, αλλά και για τα sport καθίσματα... Και γιατί μια τέτοια μετατροπή θα προτιμούσα να είναι εργοστασιακή.

Επίσης η VW έχει διαθέσιμο το τιμόνι του R-Line σκέτο ?

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

τo r line ειναι χωρις το εσωτερικο πακετο,το οποιο παει εξτρα περιπου 900-1000 ευρω.ο εξοπλισμος ειναι του highline με σπορ καθισματα.το πακετο εσωτερικου αλλαζει μονο ταπετσαριες που κατα εμενα οι μαμα σπορ με αλκανταρα μου αρεσουν παραπαω,ακομα εχει μαυρη οροφη εσωτερικα,πεταλιερες και σπορ τιμονι...το τιμονι μονο αξιζει...πεταλιερες κανουν του gti 130 κομπλε...εγω εχω το r line μονο εξωτερικο με 18αρες ζαντες,rcd 510 με οθονη και πεταλιερες gti

vwgolfmk6rline005.jpg

Uploaded with ImageShack.us

post-17228-0-18781500-1318771815_thumb.j

Edited by alex19871987
Link to comment
Share on other sites

Οκ :) Οπότε ένα είναι το ζητούμενο πλέον. Το εργοστάσιο μπορεί να σου βάλει το εν λόγω τιμόνι σε περίπτωση τέτοιας παραγγελίας?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=110748805370

ή

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=320755135866 (νομίζω αυτό ειναι της απλής έκδοσης του scirocco)

Link to comment
Share on other sites

για μενα καλυτερα παρε το αμαξι και μετα παρε το τιμονι και βαλτο μονος σου...το βρισκεις περιπου 300 απο εξω.τις πεταλιερες μου τις εβαλαν εδω στην αντιπροσωπεια οταν ηρθε το αυτοκινητο,120 ευρω..μπορει να τους πεις και για το τιμονι αν και νομιζω πως θα ξεφευγει πανω απο 500

Edited by alex19871987
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα το τιμόνι μετά γιατί είναι το μόνο που αξίζει , ρίξε και μια ματιά ebay.

http://www.ebay.com/itm/VW-GOLF-5-V-6-VI-R32-SCIROCCO-STEERING-WHEEL-GTI-MK6-MF-/110758981211?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19c9bfee5b#ht_1230wt_1185

Καλή αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.