Jump to content
Guest Rouleman

Turbotimer Σε Golf 4

Recommended Posts

Guest Rouleman

Εχει βαλει κανεις turbotimer σε 4αρι.??

Εχω ενα εδω και ενα χρονο και δεν το εχω περασει ακομα, αν το βαλω βγαζοντας το κλειδι θα κλειδωνει το αμαξι ή θα περιμενω να σβησει η μηχανη για να το κλειδωσω, γιατι καπου διαβασα, δεν ειμαι σιγουρος, οτι στα 5αρια δεν μπορεις να κλειδωσεις αν δεν σβησει η μηχανη.

Edited by Rouleman
Link to comment
Share on other sites

και εγω οταν ψαχνομουν για turbotimer ειχα αυτο το προβλημα και οταν ρωτησα μου ειπαν οτι επειδη το αμαξι εχει συναγερμο απο τη μανα τ και ειναι πανο στη κεντρικη πλεξουδα δε θα κλειδωνει οταν δουλευει.........και τελικα κατεληξα σε συναγερμο με turbotimer και βρηκα την υγεια μου.....το αφινω κλειδονω και σβηνει μονο τ μετα......οπως επισης το ιδιο γινεται και το πρωι που το βαζω μπροστα.....το βαζω απο το χειριστιριο του συναγερμου το αμαξι ειναι κλειδομενο και οταν παω τοτε ξεκλειδονω και φεβγω αφου ειμαι ζεστος κιολας.......

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

και μενα εχει εργοστασιακο συναγερμο, να μην προσπαθησω να τον βαλω λες? γιατι αν ειναι να περημενω να σβησει για να το κλειδωσω το ιδιο κανω και τωρα μανιουαλ.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι δε θα κλειδωνει.........και αν το σκεφτεις ειναι λογικο να μη κλειδωνει ενω δουλευει το αμαξι............γιαυτο και εγω πηγα σε συναγερμο που ειναι βεβαια πολυ πιο ακριβως αλλα εχω και διαφορα αλλα πλεονεκτηματα.........

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι δε θα κλειδωνει.........και αν το σκεφτεις ειναι λογικο να μη κλειδωνει ενω δουλευει το αμαξι............γιαυτο και εγω πηγα σε συναγερμο που ειναι βεβαια πολυ πιο ακριβως αλλα εχω και διαφορα αλλα πλεονεκτηματα.........

να φανταστω neocq?
Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω εχω τον ELSER με τηλεειδοποιηση αλλα υπαρχουν αρκετες μαρκες τορα το θεμα απο εκει και περα ειναι το ποσο ποιοτικος και αξιοπηστος ειναι ο καθενας......

Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω εχω τον ELSER με τηλεειδοποιηση αλλα υπαρχουν αρκετες μαρκες τορα το θεμα απο εκει και περα ειναι το ποσο ποιοτικος και αξιοπηστος ειναι ο καθενας......

φιλε sakasgolf,ειχες εργοστασιακο συναγερμο πριν βαλεις την τηλεειδοποιηση???αν ναι οταν στην εβαλε την τηλεειδοποιηση,χρειαστηκε να σου βαλει καινουργιο συναγερμο η πανω στον ιδιο συναγερμο σου εβαλε την τηλεειδοποιηση με το τουρμποτιμερ????και ποσο στοιχησε???
Link to comment
Share on other sites

Ειχα εργοστασιακο συναγερμο και πηγα στη vw για να μου τον βγαλουν και μου ειπαν δε βγαινει.........ε και ετσι περασα τον αλλο συναγερμο και ειναι ολα κομπλε οσο γ τη τιμη δε ξερω να σου πω ακριβως διοτι πρωτων εχει παρα πολλα μοντελα και εγω εβαλα ενα σχετηκα παλιο μοντελο και δεφτερον ο πατερας μου εχει μαγαζι με ηχοσυστηματα και συναγερμους για αυτοκινητα οποτε μου τον περασε αυτος......Παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος και δεν μου εχει βγαλει κανενα απολυτος προβλημα και δουλευει αψογα...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.