Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @ Αττική - 19/7 - Αχίλλειον - Βάρκιζα!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Ένεκα καιρού (οι θερμοκρασίες είναι ήδη άνω των 40 βαθμών κελσίου), είπαμε να βρούμε μαγαζί παραλιακό, σε ειδυλλιακό μέρος, με θέα το απέραντο γαλάζιο (μαύρο την ώρα που θα φτάσουμε, αλλά δεν πειράζει!!!) και ας ελπίσουμε επίσης σε ένα καλό φεγγάρι!!!

Έτσι λοιπόν, για αυτή τη Πέμπτη, κανονίσαμε να σας βολτάρουμε στο Αχίλλειον στη Βάρκιζα (Κλασσικά πατάτε δορυφόρος για καλύτερο προσανατολισμό, και αυτός που δεν καταλαβαίνει, ξέρει αυτός, ας στείλει pm)!!!

Η ώρα που θα αλληλοδείχνουμε τα καμάρια μας στο πάρκινγκ του μαγαζιού, είτε εργοστασιακά, είτε πολεμικά όπλα, θα είναι από τις 21:15 έως τις 22:15, όπου λίγο αργότερα θα μας υποδεχθεί το μαγαζί για να μας σερβίρει, τον τελευταίο καφέ, ή ποτό της ημέρας!!!

Μη ξεχνάτε, αν είστε λίγο πριν το γάμο, ή μετά, ή ακόμα και αν είναι φρέσκο το αμόρε, μη ντραπείτε να το φέρετε, δεν δαγκώνουμε, και δεν ασχολούμαστε μόνο με τον τετράτροχο αχώριστο φίλο και υπηρέτη μας!

Παρακαλώ, δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αριθμός ατόμων!!!

Συμμετοχές:

  1. skaraviaios
  2. MasterMindD +1
  3. PanosVR6
  4. maria_Vor
  5. Miltos_Golf6
  6. Amarillia
  7. Sotiris_golf +1

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

εεε..αν η καλή μαμά VW μου το έχει έτοιμο αύριο,γράψε MasterMindD+1!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

εννοειται μεσα!δεν χανω αχιλλειο κ την απιστευτη θεα του..

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

μετα απο δυο μηνες λεω να σκασω και εγω παιδια...scaravaie που εισαι??στειλε μου με π.μ το κινιτο σου ρε...στο ribas δεν ειναι το μαγαζι??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.