Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @ Αττική - Αύγουστος - Πέμπτη - Σεφ!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Λόγω της έλευσης του αγαπημένου μήνα για σχεδόν όλους μας, φέτος όπως και κάθε χρόνο, οι οργανωμένες συναντήσεις σταματάνε για τον Αύγουστο.

Παρ'όλα αυτά, και λόγω του εθισμού που υπάρχει για εβδομαδιαία συνάντηση, και φέτος, ανακοινώνουμε πως κάθε Πέμπτη του Αυγούστου (2, 9, 16, 23, 30/8) όποιος θέλει μπορεί να πηγαίνει στο ΣΕΦ, μιας όλο και κάποιος από εμάς θα είναι Αθήνα, αλλά διευκρινίζουμε πως δεν πρόκειται να είναι οργανωμένο. Δηλαδή, δεν θα υπάρχει κράτηση σε τραπέζι.

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε, ποιοί θα παρευρίσκεστε κάθε Πέμπτη στο ΣΕΦ!

Προσωπικά, και εκτός απροόπτου, κάθε Πέμπτη κάτω θα είμαι ;).

Όποιος θέλει επικοινωνεί μαζί μου με pm, για τυχόν λεπτομέριες!

Link to comment
Share on other sites

ε ναι.και εγω εκει.ισχυει το 9:15 ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εγω στην Αθηνα θα ειμαι και εκτος απροοπτου θα ειμαι μονιμος παρωντας!

Link to comment
Share on other sites

Το γκουπ αυτό απλά δεν κοιμάται ποτέ..!

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, εννοείται πως ισχύουν οι συνηθισμένες ώρες... Επομένως, 21:15...

Link to comment
Share on other sites

όμορφα.προτείνω σουβλακοκατάσταση και μπύρα στο παρκινγκ!λιμνούλα έχουμε,δεντράκια έχουμε,τραπεζομάντηλα μονο θέλουμε και κάνουμε πικνικ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ετοιμος και εγω για αυριο παιδια θα σασ κανω την τιμη να κατεβω κατω

Λόγια παχιά και πατρινά είσαι ρε δαίμονα!

Link to comment
Share on other sites

Βροντερό παρόν η ομάδα χτες στο ΣΕΦ!Εύχομαι ξανά καλό καλοκαίρι σε όλους,για μένα το επόμενο ραντεβού θα είναι Πέμπτη 23 Αυγούστου και δηλώνω από τώρα παρουσία!Να 'στε καλά μάγκες.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε κυριε δημητρη πολυ ωραιο το πολακι σου τελικα ητανε.... :-))) επιτελους ηρθε και ο δαιμονας....

Ευχαριστω αγορινα,παρομοιως.Δεν βολταραμε με το εργαλειο σου,χρωστας.Την επομενη φορα!

Link to comment
Share on other sites

χαχα θα σε παω και μια βολτα τι να σε κανω ρε μητσακο :-) περιμενα να σε πετυχω στο κηφισσο αλλα δεν σε πετιχα σαν χελωνα πηγανα που ησουνα ρε τρελε΄΄???

Link to comment
Share on other sites

Θα περασω και εγω αν ειναι σημερα.. 21:15 παλι θα μαζευτειτε;; Και που ακριβως;;

ναι φιλε 21:15 σε αυτο το σημειο http://www.ploigos.gr/?sessionid=26fcf2d1bb3bbb42d83ff1ae8e71d264

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν φαινεται πολυ καλα, εκει στη λιμνη πριν μπεις στο παρκινγκ ειναι;

στον χαρτη που σ εστειλα πατα δορυφορος πανω δεξια για να καταλαβεις.διπλα στην λιμνουλα εχει 3 parking εμεις μαζευομαστε στο 2ο

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήρθα αλλά μάλλον άργησα και δε βρήκα κανέναν..

αντιθέτως πηγαίνοντας μία βόλτα πίσω από το ΣΕΦ έπεσα πάνω σε καγκουρομάζωξη... 8):angel:

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήρθα αλλά μάλλον άργησα και δε βρήκα κανέναν..

αντιθέτως πηγαίνοντας μία βόλτα πίσω από το ΣΕΦ έπεσα πάνω σε καγκουρομάζωξη... 8):angel:

καλησπερα φιλε.στο parking καθομαστε μεχρι τις 10 και κατι.μετα ανεβαινουμε για καφε στο ολιμπικο

Edited by chrissp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.