Jump to content
kouliss

Weekly Night Out - Αττική - Πέμπτη 6/12, 21:15 - Secret Location

Recommended Posts

Guest methana

Μεσα και εγω +1

Εστω και τελευταια στιγμη

ο Αστραχαν πλυθηκε φουμαριστικε αλλαξε σωβρακο και ειναι ετοιμος :cool:

Edited by methana
Link to comment
Share on other sites

Μην δινεις σημασια wikipedia ξεσηκωσε...... :laugh: :laugh: :laugh:

http://el.wikipedia....g/wiki/Νηοπομπή

Μανα μου τι περιμενες να κατσω να το γραψω απο μονος μου ;; Βρηκα την ευκολη λυση , δεν ειχα πολυ χρονο στη δουλεια κ το εγραψα στο "φτερο" που λενε ......

Κ μετα λετε πως οι δημοσιοι υπαλληλοι δεν εχουν μορφωτικο επιπεδο.......

Μητσακο μου μη ξεχνας πως εχω τελειωσει 2 στρατιωτικες σχολες στην Ελλαδα , 1 σεμιναριο οπλοτεχνικης του F.B.I στη Ν.Υ , 1 σεμιναριο αυτοαμυνας στο Ισραηλ , 3 μηνες με γκουρου σαμουραι στη Ζιμπαμπουε κ 4 χρονια παρεα με σας του VWclub !!!!!!!! Πως να μην εχω υψηλο μορφωτικο επιπεδο ;;;

Ε , ΜΑΝΑ ΜΟΥ ;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Τελικα ειχα δικαιο για την Νηοπομπή

Ο Κοσμας μας εκανε βολτες απο θαλασσες και ακτες

Λιμνες και ρυακια.

summer_462.gifsummer_462.gifsummer_462.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειχα δικαιο για την Νηοπομπή

Ο Κοσμας μας εκανε βολτες απο θαλασσες και ακτες

Λιμνες και ρυακια.

summer_462.gifsummer_462.gifsummer_462.gif

xaxaxa asta mou efyge h psyxh mhn exei kana tafo katw apo ta nera kai afhsw to bodykit ekei pera :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

εχουμε επισκεπτηριο? :mom:

Nop!!! Παραλαβή από Σπάρτη!!! 5ημερη άδεια!!!

Μανα μου τι περιμενες να κατσω να το γραψω απο μονος μου ;; Βρηκα την ευκολη λυση , δεν ειχα πολυ χρονο στη δουλεια κ το εγραψα στο "φτερο" που λενε ......

Μητσακο μου μη ξεχνας πως εχω τελειωσει 2 στρατιωτικες σχολες στην Ελλαδα , 1 σεμιναριο οπλοτεχνικης του F.B.I στη Ν.Υ , 1 σεμιναριο αυτοαμυνας στο Ισραηλ , 3 μηνες με γκουρου σαμουραι στη Ζιμπαμπουε κ 4 χρονια παρεα με σας του VWclub !!!!!!!! Πως να μην εχω υψηλο μορφωτικο επιπεδο ;;;

Ε , ΜΑΝΑ ΜΟΥ ;;;;;;;;;;;;;

Ειδικά το τελευταίο είναι και το πιο σημαντικό..!!! Αλλιώς δεν θα ξερες τίποτα....!! χαχαχαχαχα

:lolu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.