Jump to content
alex42q

Ανταπτορας Σκαστρας Για Το Polo 1.2 Tsi

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια θελω να ρωτησω αν έχει βαλει κανεις αυτον τον ανταπτορα που μπαινει μαζι με την ηλεκτρικη σκαστρα στο πολακι μας ..Αν ειχε κανεις κανενα προβλημα και αν εχασε καθολου απο την αποδοση του... Ευχαριστω...  :pardon: :pardon:

Link to comment
Share on other sites

την εχω βαλει εγω αυτην την σκαστρα φιλε μου οχι απλα το παιρνεις και την βαζεις στην πεταλουδα επανω του γκαζιου και εισαι κομπλε ..και δεν βγαζει κανενα σφαλμα μιας και ο maf κουμπωνει πανω στην σκαστρα φιλε..καλα ακουσματα με το τσαφ τσουφ θα πορωθεις

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την πληροφορία..θελω επισης να σε ρωτήσω αν ξέρεις αν θα χάσω την εγγυηση γιατί εχω την επεκταση ακόμα έναν χρονο..Να παω στην καρεντα και να τους πω να την φορέσουν? η καλύτερο θα ήταν να την αγοραζα και να την έβαζα σε συνεργειο εκτος καρεντας..?   :db: :db: :db:

Link to comment
Share on other sites

na tin baleis ektos καρεντας γτ αυτοι δεν την εχουνε..μπορεις αν θελεις να ερθεις και στον θειο μου να την βαλεις φιλε μου....εδω στην αθηνα ...οχι δεν χανεις εγγυηση σε καμια περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

Ante παμε αλλη μια φορα....το 1.2 ΔΕΝ εχει ΜΑΦ αλλα ΜΑΠ (και μπαινει στον ανταπτωρα της forge)

Απο μαμα ΔΕΝ εχει σκαστρα καθολου.....

Οσον αφορα τον ηχο ναι μεν ειναι δυνατο αλλα μην φανταστεις σκασιματα και surge γιατι ειναι πολυ μικρος ο ογκος του αερα που φευγει...(εν ολοιγοις αν εχεις ακουσει ποτε φορτηγο σταματημενο στο φαναρι την ωρα που λυβει χειροφρενο να ξεκινησει....? ε αυτος ειναι ο ηχος) Αμα πιανει το χερι σου το τοποθετεις κα μονος σου ειναι πανευκολο δυο νουμερακια torx θες και εισαι ετοιμος....

 

Απο αποδωση στο πατα ασε εχει διαφορα γιατι εχει μια μικρη καθυστερηση μεχρι να κλεισειι η σκαστρα με αποτελεσμα να το νιωθεις οτι δινει πιο αποτομα (ειδηκα 2α 3η)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.