Jump to content
mpoukou22

Black Diamond Clutch

Recommended Posts

επειδή είναι το 2ο μαμα sach δισκοπλατο που χαλαω από ότι φαινετε δεν με καλυπτει το μαμα.

επειδή δεν θελω να καταφυγω στην λυση να ενισχυσω το δικο μου δισκο με κεβλαρ ελεγα μηπως εχει δοκιμασει κανεις τα δισκοπλατο της black diamond?όχι μονο σε πολο αλλα γενικα.

 

σιγουρα δεν θελω να καταφυγω στην λυση της sachs perfomance μιας και είναι αρκετα τα λεφτα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο.

αν σκεφτομουν μια δευτερη λυση θα ηταν ένας δισκος από την helix.

Link to comment
Share on other sites

επειδή τελικα αποφασισα να το φτιαξω μια και καλη και το θεμα του δισκοπλατο ειπα να παραγγειλω το κιτ της helix το λεγομενο fast road clutch kit.

το θεμα είναι ότι στο μοντελο το δικο μου(6n 1996-2001) δινεις σαν επιλογες τους κωδικούς κινητήρες AFK , AHW , APE , AUA και AUB.

για τον AFH δεν λεει τιποτα.μιλησα με τον εμπορο και δεν ηξερε αν κανει στο δικο μου.

επισης εχει και από τον 1.6 16V του AJV,ARC και AVY.

ξερει κανεις αν κανει για τον σασμαν του AFH?

 

 

επισης με κατι παραπανω μπορω να παρω και το κιτ της sachs perfomance το SRE perfomance clutch kit που είναι και αυτος οργανικος δισκος και αντεχει αρκετη ροπη σε σχεση με το δικο μου...

 

για πειτε καμια αποψη...

Link to comment
Share on other sites

Ένα φιλαράκι έφτιαξε δίσκο στον γνωστό Roder.Βέβαια έχει κλείσει το μαγαζί του αλλά ακόμα ασχολείται και μπορεί να φτιάξει οποιοδήποτε δίσκο κατά παραγγελία!

Ενδιαφέρεσαι?

Α και έχω διαβάσει κάπου ότι ο κωδικός σασμάν είναι κάτω από τη μοκέτα του οδηγού.

Σε ξένο site νομίζω Αγγλικό ψάξτο λίγο μήπως βρείς κωδικό σασμάν και παραγγείλεις ακριβώς αυτό που θες!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.