Jump to content

Recommended Posts

καιρνα τσαι το λαο............... :D:ninja::lol::lol:

Τι εγινε Κωστάκη ζηλεύουμε και κανουμε ωραια υπογραφή?

Χαχαχαχαχα να είναι καλα ο ΣΤΟΙΛΑΣ

Να δουμε τι θα δήξει ρε φιλε στο δυναμόμετρο το βαβαβουυυυυυμμμμμττττττφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μπεί σε safe mode λόγω της σκάστρας ? Μου φαίνετε λίγο περίεργο. Πρώτη φορά το ακούω.

Και όμως μπαίνει δυστυχώς ρε φιλε γιατι απλα βγάζει περισσότερο αέρα

απ’οσο πρέπει και το αισθητήρας κλειδώνει την πεταλούδα γιατι νομίζει

οτι εχει πρόβλημα το μοτερ.

Link to comment
Share on other sites

Για να λυσω την απορια και το προβλημα ολων για τα 20vt kai 5v dhladh S3 kai 1.8t balte skastra tis forge.No safe mode.

Telos.aaaaaa re και δεν εχω turboaμαξι!!!!

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό θα παραμείνει γρίφος.... Εγώ πιστεύω ότι θέλει προσεκτική ρύθμιση σε μαμα μοτέρ,αλλα πάλι δεν υπάρχει μεγάλη πίεση.Αν υπάρχει πρόγραμμα που λογικά ανεβαίνουν οι πιέσεις τότε ίσως να είναι πιο εύκολο. Εγώ πάλι γιατί βλέπω στο Tuning edition(VAG only) αυτοκίνητα με σκαστρα SSQV της HKS και της Apexi? Σε αδελφό club δουλεύουν την forge 006 - 007 τοποθετημένες ΑΝΑΠΟΔΑ και ισχυρίζονται οτι ακούγεται. Προσωπική εμπειρία δεν έχω, αλλά έχω δει πολλά 1,8τ να σφυρίζουν. Εχω και ενα videaki με τιν Greddy σε Golf. Ευτιχώς στον TFSI το πρόβλημα δεν υφίστάται (όπως όλα δείχνουν!)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό θα παραμείνει γρίφος.... Εγώ πιστεύω ότι θέλει προσεκτική ρύθμιση σε μαμα μοτέρ,αλλα πάλι δεν υπάρχει μεγάλη πίεση.Αν υπάρχει πρόγραμμα που λογικά ανεβαίνουν οι πιέσεις τότε ίσως να είναι πιο εύκολο. Εγώ πάλι γιατί βλέπω στο Tuning edition(VAG only) αυτοκίνητα με σκαστρα SSQV της HKS και της Apexi? Σε αδελφό club δουλεύουν την forge 006 - 007 τοποθετημένες ΑΝΑΠΟΔΑ και ισχυρίζονται οτι ακούγεται. Προσωπική εμπειρία δεν έχω, αλλά έχω δει πολλά 1,8τ να σφυρίζουν. Εχω και ενα videaki με τιν Greddy σε Golf. Ευτιχώς στον TFSI το πρόβλημα δεν υφίστάται (όπως όλα δείχνουν!)

που εισαι εσυ ρε παιδι τι εγινε παντρευτηκες? :lol::lol: ναι οντως η SSQV της HKS

και η Forge η 007 απ'οτι λενε δεν εχουν προβλημα. θα βαλω την HKS και θα σας πω

ZHTO H ATMOSFAIRA HLIA KAI KAI KOSTA

XAXAXAXAXA

Μαρινο ναι ρε αλλλλλλλλλλλλλααααααααααααα ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ. :D:D:D:D

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ Η GOLFARA ΣΟΥ!!!!!

Η ΣΚΑΣΤΡΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΛΛΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΕΙΧΕ ΜΑΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΣΕ SAFE MODE ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕ ΤΗΝ Ν75Κ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΕΣΗ!!!

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!

ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ V-POWER ΑΣ ΕΙΝΑΙ 98ΑΡΑ!

φιλε για την V-POWER μου ειπε κολλητος μου απο την αντιπροσωπεια οτι η

αντλια βενζινης βουλωνει και ειναι σηγουρο αυτο μου εδειξε 10 αντλιες ολες

ειχαν το ιδιο προβλημα. Εγω βαζω 100 μονο απο την ΒP.

Για την Ν75 ρωτησα τον θεοδωριδη εκει εκανα το αμαξι μου και λεει οτι στο δικο

μου αμαξι δεν θα κανει δουλεια γιατι κραταει καλη πιεση,οπωτε μου ειναι

αχρηστη.

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.