Jump to content
gbell

Τη γνώμη σας....

Recommended Posts

Καλό μήνα σε όλο το Club.

Στη παρακάτω διευθυνση βρήκα αυτές τις φώτο

Πέρνω το Polaki μου (φώτο σύντομα) σε 1-2 μέρες και σιγά σιγά ψάχνω να βρω τρόπο να το κάνω ξεχωριστό.Όποιος γνωρίζει τη γλώσσα (γερμανικά νομίζω) ας βοηθήσει με λεπτομέρειες.

Πείτε και τη γνώμη σας,Πως σας φαίνεται?

Οποιαδήποτε άλλο site για το 9Ν3 και τη εξωτερική του βελτίωση ευπροσδεκτο.

http://www.kamei.de/ww/de/pub/produkte/styling.cfm

post-2696-1141241209_thumb.jpg

post-2696-1141241234_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές για το polo !

Ακόμα δεν έχουν βγεί και πάρα πολλά πράγματα γιατί το αμάξι είναι καινούριο όμως δεν θές να το κρατήσεις και λίγο καιρό μαμά ? Αλωστε αμα του αλλάξεις αμέσως τη μούρη δεν θα νιώσεις ιδιαίτερα την αλλαγή και σύντομα θα την βαρεθείς πιστεύω.

Εχεις πολύ ψάξιμο να κάνεις. Πέρνα μια βόλτα απο το χαλκιά στο περιστέρι ! Κάνει εξαίσια δουλειά !

Link to comment
Share on other sites

Ξεχάστε το 1-2 μέρες.Σε λίγη ώρα πάω να παραλάβω.

Το Polo θα είναι κόκκινο (Flash Red, 1.4 3θ 100PS Sportline).

Για να αρχίζω να αλλάζω οτιδήποτε στο αμάξι θα πρέπει πρώτα να μαζέψω το κεφάλαιο.Σιγά σιγα, όρεξη να υπάρχει και χρήμα, θα το φτιάξω.Τώρα είμαι στο ψάξιμο γενικά.Πάντως έχω διαπιστώσει και εγώ οτι οι εταιρείες ακόμα δεν έχουν ασχοληθεί με το συγκεκριμένο μοντέλο.

Υ.Γ Thanx για τις ευχές....

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Ξεχάστε το 1-2 μέρες.Σε λίγη ώρα πάω να παραλάβω.

Το Polo θα είναι κόκκινο (Flash Red, 1.4 3θ 100PS Sportline).

Για να αρχίζω να αλλάζω οτιδήποτε στο αμάξι θα πρέπει πρώτα να μαζέψω το κεφάλαιο.Σιγά σιγα, όρεξη να υπάρχει και χρήμα, θα το φτιάξω.Τώρα είμαι στο ψάξιμο γενικά.Πάντως έχω διαπιστώσει και εγώ οτι οι εταιρείες ακόμα δεν έχουν ασχοληθεί με το συγκεκριμένο μοντέλο.

Υ.Γ Thanx για τις ευχές....

καλοριζικο νωριτερα τοτε!πες μας εντυπωσεις ελα λοιπον! tongue.gif

ασε να το χαρεις λιγο κ μετα ξεκινας πρωτη δουλεια παντως ειναι το αξεπεραστο φιμε κ ζαντες αν δεν εχεις ηδη

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο νωριτερα τοτε!πες μας εντυπωσεις ελα λοιπον! tongue.gif

ασε να το χαρεις λιγο κ μετα ξεκινας πρωτη δουλεια παντως ειναι το αξεπεραστο φιμε κ ζαντες αν δεν εχεις ηδη

οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!

Το αμάξι ειναι σουπερ!

για το φιμε τζαμι δεν υπαρχει αμφιβολία.όσο για το ζαντικο εχω βάλει της μαμας. το σχέδιο Varano 16'' 205/45 και δείχνει πολύ το Polaki!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Να χαίρεσαι την πολάρα!!! Η μάσκα είναι super και αν θες την γνώμη μου να το χαρείς λίγο μαμά πρίν ξεκινήσεις κατι..... tongue.gif Πάντως τα ζαντικά και τα φιμέ είναι πολυ καλή επιλογή το αμάξι σου θα μεταμορφωθεί αμέσως....... Αν θες να πάρεις καμιά ιδέα αν και εγω έχω 6ν2

κοίτα τις αλλαγές που του έχω κάνει αν και θα το δεις ολοκληρωμένο στην εκδρομή την άλλη εβδομάδα!!!

Αντε καλορίζικο & καλοτάξιδο!!!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.