Jump to content
danichro

Simota Twincharger Intake System

Recommended Posts

φίλε βάλτο δεν έχεις να χάσεις τίποτα, όσο για το Simota χάνεις στα χαμηλά και πολύ βαβούρα, αμα θες να το δοκιμάσεις στο δίνω να το βάλεις να δεις τι σου ταιριάζει, εγώ το είχα το simota αλλά το έβγαλα, δεν μου άρεσε.αμα συ αρέσει ο μπάσος ήχος βγάλε όλη την εισαγωγή και βάλε ένα καλσόν όπως είχε πει και ο bit,;εκεί να δεις κ΄@υλα

Edited by Schumacher
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η επιλογη ειναι καθαρα θεμα γουστου. Κατα την ταπεινη μου γνωμη περισσοτερο κερδιζεις επειδη ξεφορτωνεσαι τον λαβυρινθο της μαμα εισαγωγης με το πνιγμενο φιλτρο παρα με τον κορυφαιο σχεδιασμο της σκουπας η του βαρελιου! Οπως λενε και οι φιλοι μας οι Αμερικανοι same shit different smell!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
φίλε μου το εκανα αυτό χωρίς καλσον όμως...σκετη κ@υλα...ποιο μου λες όμως να βάλω;το simota twincharger ή το BMC?

Μιλάει για το φιλτροκούτι της simota που το πουλάνε σαν σκούπα για Golf και καλά. Μούφα είναι, το είχα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Ναι το Carbon. Αν και το δικό μου δεν είναι το μεγάλο, κάνει για 1.6. Δεν ξέρω τους κωδικούς τους. Μένουμε κοντά, θα ήθελα ένα βράδυ να περάσεις από εδώ να το βάλεις και να πάμε βολτούλα να δεις πώς δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.