Jump to content
ounkas

αεροτομες για Golf V

Recommended Posts

σαν καινουριος στο club θα θελα τις γνωμες σας οσον αφορα τις αεροτομες για golf V και εννοω προτιματε αυτες που ειναι συνηθως προσθετες στην μαμα αεροτομη η αυτες τις μεταλλικες που βαζουν αβαφες που ειναι ισως καγκουριστικες αλλα σιγουρα πιο εντυπωσιακες απο τισ κλασσικες αεροτομες που βαζουμε στο χρωμα του αμαξιου.δυστυχως δεν εχω καποια φωτο. για να γινω πιο συγεκριμενος και να σας δωσω να καταλαβετε.ελπιζω καποιοι να με καταλαβαν :D

υστερογραφο: για τα φρυδακια μου αρεσουν περισσοτερο αυτα που ειναι ενιαια με το καπο,πανω στο καπο δηλαδη και οχι αυτα που φαινεται το χωρισμα αναμεσα σε φαναρι και καπο thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα μάλλον καποια κλασικη και ομορφη παρα κατι τοσο extreme. Κοιτα μια της Rieger που εβαλα στο V του κουνιαδου μου. Δεν ειναι απαιχτη?

post-15-1107530220_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τις rieger τις εχω δει τις αεροτομες και μαλιστα πηγα να ρωτησω στον γνωστο στα μερη μου κιρο αλλα μου ειπε με βαψιμο πως θα βγει καπου 300 ευρω.και μαλιστα θα επρεπε να παω χαλκιδικη γιατι εκει εχει το συνεργειο του.μου φανηκαν αρκετα τα χρηματα για αεροτομη πολυ γνωστης εταιρειας μεν αλλα πολυ διακριτικη σαν αεροτομη.χωρις να μου αρεσουν τα κραυγαλαια θα προτιμουσα κατι πιο ευδιακριτο..

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι η μικρή μαμίσια δεν φτάνει αλλά μην βάλεις την extreme. Βάλε μια σαν πρόσθετη στην μαμίσια. Ο gratsias έχει ωραίες zender αεροτομές και έχουμε έκπτωση σαν μέλη του VWclub. Ρίξε μια ματιά να δεις αν σου αρέσουνε.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι η μικρή μαμίσια δεν φτάνει αλλά μην βάλεις την extreme. Βάλε μια σαν πρόσθετη στην μαμίσια. Ο gratsias έχει ωραίες zender αεροτομές και έχουμε έκπτωση σαν μέλη του VWclub. Ρίξε μια ματιά να δεις αν σου αρέσουνε.

Paidia koitaxte na vreite tin aerotomi tis ABT kai tha xexasete tis alles....

Edo stin kipro kanei CY 150 machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

δες την ρυθμιζομενη της je design μαλλον θα σου αρεσει.

αυτη ειναι ολα τα λεφτα. πολυ μουρατη και σχετικα διακριτικη. δε νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο στην αγορα

Link to comment
Share on other sites

τις rieger τις εχω δει τις αεροτομες και μαλιστα πηγα να ρωτησω στον γνωστο στα μερη μου κιρο αλλα μου ειπε με βαψιμο πως θα βγει καπου 300 ευρω.και μαλιστα θα επρεπε να παω χαλκιδικη γιατι εκει εχει το συνεργειο του.μου φανηκαν αρκετα τα χρηματα για αεροτομη πολυ γνωστης εταιρειας μεν αλλα πολυ διακριτικη σαν αεροτομη.χωρις να μου αρεσουν τα κραυγαλαια θα προτιμουσα κατι πιο ευδιακριτο..

την εχω αγορασει, την εχω βαψει και δεν τη εχω βαλει ακομα πανω. περιμενω να καταιβω πρωτα ροδο. την πηρα 200 ευρω και 30 ευρω το βαψιμο (φιλικη τιμη). πηρα και τα φρυδακια μαζι με βαψιμο 80 ευρω αλλα δεν προκειται να τα βαλω γιατι δε μου αρεσουν.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει του GTI,πιστευω δεν υπαρχει καλυτερη

Μπορεις να μας δωσεις μερικες info...?

Απο αντιποσωπεια, original...?

Τιμη...? Βαψιμο...?

Part number...?

Ευχαριστω :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
βρηκα δυο φωτο αν και καρτουνιστικες με αεροτομες μεταλλικες..δε ξερω για σας αλλα μου αρεσαν και δε τις βρισκω υπερβολικες.. love.gif

H καγκουριά σε όλο της το μεγαλείο. ¶σε που είναι Photoshop!

Link to comment
Share on other sites

τις rieger τις εχω δει τις αεροτομες και μαλιστα πηγα να ρωτησω στον γνωστο στα μερη μου κιρο αλλα μου ειπε με βαψιμο πως θα βγει καπου 300 ευρω.και μαλιστα θα επρεπε να παω χαλκιδικη γιατι εκει εχει το συνεργειο του.μου φανηκαν αρκετα τα χρηματα για αεροτομη πολυ γνωστης εταιρειας μεν αλλα πολυ διακριτικη σαν αεροτομη.χωρις να μου αρεσουν τα κραυγαλαια θα προτιμουσα κατι πιο ευδιακριτο..

ΜΙΑ ΕΤΣΙ.....

βρηκα δυο φωτο αν και καρτουνιστικες με αεροτομες μεταλλικες..δε ξερω για σας αλλα μου αρεσαν και δε τις βρισκω υπερβολικες.. love.gif

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΤΣΙ..

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ.... fire.gif

ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ OI ΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΣΤΟ ΑΘΛΙΟ PHOTOSHOP....

Link to comment
Share on other sites

το οτι ειναι photoshop το ξερω γι αυτο και τις χαρακτηρισα καρτουνιστικες..τωρα οσο για το αν ειναι αυτες απλωστρες προσωπικα δε τις βρισκω απλωστρες.απλωστρα θεωρω αυτη που εχει το impreza ας πουμε που ειναι διπλασια σε μεγεθος.

και αν θυμαμαι καλα στο fust and the furious 9 στα 10 αμαξια ειχαν ακριβως αυτο το ειδος τις αεροτομης(οχι πως συγκρινονται τα αμαξια) οποτε ολη τη ταινια τη θεωρειτε καγκουρια κλπ..νομιζω ορισμενα πραγματα ειναι καθαρα θεμα γουστου.και τη λεξη καγκουρια την οριοθετει ο καθενας διαφορετικα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΕΤΣΙ.....

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΤΣΙ..

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ.... fire.gif

ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ OI ΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΣΤΟ ΑΘΛΙΟ PHOTOSHOP....

χρονη αν διαβασεις το πρωτο μου post θα δεις πως απο μονος μου τις χαρακτηρισα σχετικα καγκουριστικες.δε τις αποδοκιμασα τελειως ομως οπως αλλοι.μια μικρη τετοια μου αρεσει.

machinegun.gif πυροβοληστε με για το γουστο μου. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

χρονη αν διαβασεις το πρωτο μου post θα δεις πως απο μονος μου τις χαρακτηρισα σχετικα καγκουριστικες.δε τις αποδοκιμασα τελειως ομως οπως αλλοι.μια μικρη τετοια μου αρεσει.

machinegun.gif πυροβοληστε με για το γουστο μου. :unsure:

φιλε συγνωμη που το λεω αλλα οτι και να πεις οι συγκεκριμενες αεροτομες που ποσταρες ειναι οχι κραυγαλεες, οχι κάργα καγκουρια αλλα δεν ξερω κ γω τι αλλο.μην συγκρινεις τωρα το imbreza που ειναι καθαρα αγωνιστικο αμαξι με το γκολφακι που ειναι κουκλι κ ποτε δεν ειχε τετοιο σκοπο.(να ειναι αγωνιστικο δηλ). knife.gifthumbsdown.gif

μουρθε νακανω εμετο

αυτην του GTi ειναι πολυ ομορφη.αυτην που εχει μαμα το sportline την θεωρω μια χαρα αν κ λιγο μικρη.δεν με χαλαει.προτιμω να βαλω ενα τελικο καζανακι (οχι μπουρι) παρα να τα σταξω για αεροτομες.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανενας φωτο. απο την αεροτομη στο gti? και μια θερμη παρακληση επειδη το θεμα ειναι αεροτομες για golf 5 και οχι κρινετε το γουστο καποιου οσον αφορα τις αεροτομες θα προτιμουσα να περιοριστουμε σε παρουσιασεις καποιων φωτο για να παρουμε ιδεες ολοι μας.απο εκει και περα ο καθενας επιλεγει το τι θα βαλει πανω στο αυτοκινητο του,το να κρινουμε νομιζω ειναι ανωφελο,ισως σε αλλα θεματα θεμιτο,στο συγκεκριμενο νομιζω οχι!

με φιλικη διαθεση :unsure:

Link to comment
Share on other sites

χρονη αν διαβασεις το πρωτο μου post θα δεις πως απο μονος μου τις χαρακτηρισα σχετικα καγκουριστικες.δε τις αποδοκιμασα τελειως ομως οπως αλλοι.μια μικρη τετοια μου αρεσει.

machinegun.gif πυροβοληστε με για το γουστο μου. :unsure:

rocket.gifrocket.gifrocket.gif

shockgun.gifshockgun.gifshockgun.gif

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.