Jump to content
serraios

ΙΝΤΕΡΚΟΥΛΕΡ ΑΠΟ ΙΒΙΖΑ Cupra ΑΞΙΖΕΙ?

Recommended Posts

Τασο πηρα και στην ERGOCAR και αυτη 300 ΕΥΡΟ την εχουνε δει μου φαινετai εκει στην SEAT

Παρε κι αλλες αντιπροσωπειες και ρωτα.Αν ολοι σου λενε €300 τοτε εχει ανεβει η τιμη και τοσο κανει τωρα.

Γιατι την εχουν δει αυτοι στην Σεατ??Σου ειπανε τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενα intercooler χειροποιητο σε τι τιμη ανερχεται?...πολλα μου ακουγονται τα 300 ευρω γι αυτο της σεατ!!!...και τα υπολοιπα που θα βάλω για την τοποθέτηση ποσο στοιχίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ακριβοτερα φιλε τα ΚΑΛΑ χειροποιητα αστο.

Υπαρχουν και μουφα βεβαια φθινοτερα.

#Γιατι την εχουν δει αυτοι στην Σεατ??Σου ειπανε τιποτα?#

Ξερω εγω εχουν ανεβει οι πωλησεις τους και σηκωνουν και τα ανταλακτικα τους τωρα. Τι να πω ρε Κωστα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενα intercooler χειροποιητο σε τι τιμη ανερχεται?...πολλα μου ακουγονται τα 300 ευρω γι αυτο της σεατ!!!...και τα υπολοιπα που θα βάλω για την τοποθέτηση ποσο στοιχίζουν?

Ενα καλο χειροποιητο intercooler φιλε μου θα παιξει ετοιμο-κομπλε-τοποθετημενο στα €700 περιπου.

Αυτο της Σεατ,θα παιξει σχεδον στα ιδια λεφτα ή και κανα €50αρι λιγοτερο,με ιδιες θερμοκρασιες περιπου μονο που ειναι εργοστασιακο και τελεια μελετημενο.

Ισως ενα απο τα καλυτερα OEM intercooler που κυκλοφορουν αυτη την στιγμη.

Ειναι ακριβοτερα φιλε τα ΚΑΛΑ χειροποιητα αστο.

Υπαρχουν και μουφα βεβαια φθινοτερα.

#Γιατι την εχουν δει αυτοι στην Σεατ??Σου ειπανε τιποτα?#

Ξερω εγω εχουν ανεβει οι πωλησεις τους και σηκωνουν και τα ανταλακτικα τους τωρα. Τι να πω ρε Κωστα.

Αστα να πανε Κωστα.Δεν βγαζεις ακρη.Οπου το βρεις φθηνοτερα πιστευω!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ρωτησα στην seat στην λαρισα και μου ειπανε 300 euro......αρα τοσο θα εχει!

να ρωτησω και κατι αλλο!επειδη μπαινει μπροστα στο ψυγειο μηπως εμποδιζει τον αερα να περναει?

Edited by didymos
Link to comment
Share on other sites

Οι τρεις Κωστηδες ειμαστε εδω.

Μαλλον δεν ενοχλει πολυ Κωστα φιλε γιατι η πιεση του αερα που ασκειτε στο αμαξι οταν τρεχει ειναι πολυ μεγαλη.

Link to comment
Share on other sites

Οι τρεις Κωστηδες ειμαστε εδω.

:D:D:D:D:D

λοιπον εγω το παραγγειλα εχθες και μαλλον σημερα θα το εχω στα χερια μου!

και πιστευω μεχρι την κυριακη να το εχω πανω και να σας πω εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

:D;):D:D:D

λοιπον εγω το παραγγειλα εχθες και μαλλον σημερα θα το εχω στα χερια μου!

και πιστευω μεχρι την κυριακη να το εχω πανω και να σας πω εντυπωσεις!

Με το καλο!!

Περιμενουμε φωτογραφιες,εντυπωσεις,πληροφοριες σχετικα με την τοποθετηση καθως επισης και τελικη τιμη μαζι με κολλαρα κτλ. :D

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσαμε απο την τοποθετηση!αυριο πρωι θα παω να μου φτιαξουνε δυο σωληνες για να το συνδεσω !και μετα θα δω και τι κοψηματα θελει ο προφυλακτηρας!παντως θελει αρκετη δουλεια για να δουλεψει!αυριο θα βγαλω και φοτο γιατι τωρα δεν βλεπαμε την μυτη μας :heart:

παντως φενεται πολυ εντυπωσιακο αρκει να δουλεψει και εντυπωσιακα :heart::heart:

Link to comment
Share on other sites

σημερα το βραδυ ολοκληρωθηκε το περασμα του intercooler.......η ολη δουλεια μου πηγε

intercooler=300

σωληνες=150

κολαρο samco=20

την τοποθετηση την εκανα μονος μου με ενα φιλο μου καθως επσης και το κοψιμο του προφυλακτηρα!!!!!!θα ανεβασω και φοτο να μου πειτε την γνωμη σας......

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε και κάτι αλλο να μας πεις ομως...πως θα πηγαίνει το golfaki με το new intercooler!!!! :D

μπορω να πω οτι εχει καλα αποτελεσματα και σε θερμοκρασια που δουλευει σε ποιο χαμηλη θερμοκρασια και ποιο πολλα χλμ και σε γκαζι φορτωνει καλυτερα.....αλλα μην φανταστεις τιποτα τεραστιες διαφορες αλλα σιγουρα ειναι πολυ καλυτερα απο πριν......και εχει και λιγο καθυστερηση!πολυ ελαχιστο ομως!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μικρη καθυστερηση φιλε Κωστα μπορει να οφειλετε στο οτι μαλλον εβαλες ποιο μεγαλες σωληνες απο οτι επρεπε. οποιος το εχει βαλει μεχρι τωρα απο οτι εχω διαβασει δεν εχουν lak .

Link to comment
Share on other sites

Η μικρη καθυστερηση φιλε Κωστα μπορει να οφειλετε στο οτι μαλλον εβαλες ποιο μεγαλες σωληνες απο οτι επρεπε. οποιος το εχει βαλει μεχρι τωρα απο οτι εχω διαβασει δεν εχουν lak .

μπορει να ειναι και απο αυτο!αλλα ειναι πολυ λιγο οποτε δεν ειναι κατι το σοβαρο!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.