Jump to content
scorpione

R32 μπροστινος προφυλακτηρας

Recommended Posts

Guest white-LSD-golf

Εγώ έχω πεί πολλές φορές οτι είναι τέλειος...αλλα μήπως είναι πάρα πολλά τα λευτά για έναν άβαφτο προφυλακτίρα?γιατί υπολόγισε οτι θα φτάσει γύρο στα 850 βαμένος...μια καλήτερη τιμή ίσως?

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τον ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

Όντως! Είναι πολύ ακριβός ο προφυλακτήρας και γενικά όλο το βόδι κιτ του R32!

Εμπρός: 700

Πίσω: 800

Πλαινά μαρσπιέ: 560

Δηλαδή περίπου 2000.

Βάλε και το βάψιμο 400 - 500.

Βγαίνει 2500 ευρά.

Ψάξε για μεταχειρισμένο.

Όμως είναι καταπληκτικό!

Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε κωστα μη δωσεις 300 ευρω για αυτο το πραμα,δεν αξιζει στη τελικα αν βαλεις μια αφτερμαρκετ οθονουλα στο αμαξι ενα carpc δηλαδη θα στα βγαζει ολα αυτα κ μιλαμε για πολυ ανωτερα πραγματα

Όντως είναι πάρα πολύ ωραίος προφυλακτήρας αλλά 700 Ευρώ δεν τα δίνω για έναν προφυλακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε...!!!!2500 χιλιαδες...θυμαται κανεις ενα topic στο παλιο forum για το θέμα...στο c3cars.com έχει δύο bodykit το ένα της Techick (MSD) και το άλλο της EuroGear USA στα 1000 $...Μου έχουν πεί κι απο εξωτερικό οτι το πρώτο έιναι μάπα και το δέυτερο just perfect...Και βγαίνει και με μονή εξάτμιση....

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Είχα πετύχει ένα παληκάρι στο Χαλάνδρι με ένα ασημί 1600άρη και με full βόδικιτ R32. Του είχα δώσει καρτούλα, δεν ξέρω αν όμως τελικά γράφτηκε... Πάντως ρε παίδες όχι τόσα λεφτά!!! Υπάρχουν και τα ημιτασιόν!

Link to comment
Share on other sites

O aghs to exei kanei foul R32 K APLA EINAI KORYFH!!!!

Den mporei na anebasei photo omws

Αλέξη ανέβασα τελικά fotos.Παιδιά εγώ τα κομμάτια τα πήρα μεταχειρισμένακαι βγήκε λίγο φτηνότερα.Η διπλή εξάτμιση ήταν λίγο δύσκολο να φτιαχτεί βέβαια, αλλά την έφτιαξα!Στοίχισε βέβαι 450 ευρά.Για δείτε στο Gallery.

My car!!!

Edited by agis32
Link to comment
Share on other sites

hearts.gifhearts.gif

ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ...

Η ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ GOLF(ΠΙΣΩ)

H BAΛE ENA R32 AΠΟ ΔΕΞΙΑ

(ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ)

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Αλέξη ανέβασα τελικά fotos.Παιδιά εγώ τα κομμάτια τα πήρα μεταχειρισμένακαι βγήκε λίγο φτηνότερα.Η διπλή εξάτμιση ήταν λίγο δύσκολο να φτιαχτεί βέβαια, αλλά την έφτιαξα!Στοίχισε βέβαι 450 ευρά.Για δείτε στο Gallery.

My car!!!

Aν μπορείς δώσε πληροφορίες για το που τα βρήκες μεταχειρησμένα γιατί εγώ όπου κι αν έψαξα δεν τα βρήκα γ@μώτο

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ομορφο φιλε μου... :thumbsup:

Γνωμη μου μην αλλαξεις τιποτα...Μην βγαλεις το σηματακι, γιατι ειναι ωραιο να το λεει, και μην βαλεις R32, γιατι πολυ απλα δεν ειναι :thumbsup:

Ασε τους να ψαρωνουν...Χεχε...Ευγε..Πανεμορφο...

Link to comment
Share on other sites

Είχα πετύχει ένα παληκάρι στο Χαλάνδρι με ένα ασημί 1600άρη και με full βόδικιτ R32. Του είχα δώσει καρτούλα, δεν ξέρω αν όμως τελικά γράφτηκε... Πάντως ρε παίδες όχι τόσα λεφτά!!! Υπάρχουν και τα ημιτασιόν!

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!Έχω τα σήματα του R32 μπροσ-πίσω!Το ξέρω ότι είναι *μη επιτρεπόμενη λέξη* και ίσως ασέβεια λίγο, αλλά έχει πολύ πλάκα να βλέπεις κάτι τύπους να ψαρώνουν!Εγώ είμαι αυτός!!!Γράφτηκα φίλε τελικά!Το club απλά είναι φοβερό!Παιδιά θα συμφωνήσω ότι είναι το καλύτερο βόδι κιτ για τη Γκόλφο μας, αλλά μεταχειρισμένο ή ημιτασιόν για όποιον δεν έχει τα ευρά!όποιος τα έχει το παίρνει και καινούριο!

Edited by agis32
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι αυτός!!!Γράφτηκα φίλε τελικά!Το club απλά είναι φοβερό!Παιδιά θα συμφωνήσω ότι είναι το καλύτερο βόδι κιτ για τη Γκόλφο μας, αλλά μεταχειρισμένο ή ημιτασιόν για όποιον δεν έχει τα ευρά!όποιος τα έχει το παίρνει και καινούριο!

Mεταχεορισμενο δεν πιστευω να υπαρχει σε Ελλαδα. Οσο για ιμιτασιον που?

Link to comment
Share on other sites

Aν μπορείς δώσε πληροφορίες για το που τα βρήκες μεταχειρησμένα γιατί εγώ όπου κι αν έψαξα δεν τα βρήκα γ@μώτο

Φίλε κανονικά θα πήγαινα για βόδι κιτ Zender αλλά έκατσε μια αγγελία από έναν τύπο και έγινε η αρχή με τον μπροστινό προφυλακτήρα.Από το ebay πήρα τον πίσω και τα μαρσπιέ.Πολύ μπλέξιμο όμως!!!!!Είχα στείλει λεφτά στη Γερμανία και τα μέρη ήρθαν μετά απο κάνα 2μηνο.Νόμιζα πως με είχαν κοροιδέψει!

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Φίλε κανονικά θα πήγαινα για βόδι κιτ Zender αλλά έκατσε μια αγγελία από έναν τύπο και έγινε η αρχή με τον μπροστινό προφυλακτήρα.Από το ebay πήρα τον πίσω και τα μαρσπιέ.Πολύ μπλέξιμο όμως!!!!!Είχα στείλει λεφτά στη Γερμανία και τα μέρη ήρθαν μετά απο κάνα 2μηνο.Νόμιζα πως με είχαν κοροιδέψει!

Aπο εδώ και πέρα θα ξεκινάω πρόταση με την φράση:Είμαι γυναίκα!!!

Αν μπορείς να μου βγάλεις μια καλή φωτογραφία των spoiler να φένονται καλά δλδ για να πάω σε έναν γνωστό μου μήπως και μπορέσει να μου τα κάνει πολιεστερικά...αν μπορούσες να το κάνεις θα ήταν μεγάλη εξυπηρέτιση για μένα...ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Εγώ είμαι αυτός!!!Γράφτηκα φίλε τελικά!Το club απλά είναι φοβερό!Παιδιά θα συμφωνήσω ότι είναι το καλύτερο βόδι κιτ για τη Γκόλφο μας, αλλά μεταχειρισμένο ή ημιτασιόν για όποιον δεν έχει τα ευρά!όποιος τα έχει το παίρνει και καινούριο!

Δεν το πιστεύω! Σε είχα πετύχει ένα βράδυ πρίν από 2-2,5 μήνες στην Κηφισιά και είχες παρκάρει απέναντι από την κρεπερί που βρίσκεται έξω από το δημοτικό πάρκινκ! Τότε δεν είχες φορέσει ακόμα την εξάτμηση... Σωστά? Σου είχα αφήσει καρτούλα δεν την είχες βρεί?

Πάντως το τουτου μαμαει και δέρνει!!! Σε στέλνει αυτό το Body Kit ρε γμτ!!!

Πόσο σου στοίχησε αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω! Σε είχα πετύχει ένα βράδυ πρίν από 2-2,5 μήνες στην Κηφισιά και είχες παρκάρει απέναντι από την κρεπερί που βρίσκεται έξω από το δημοτικό πάρκινκ! Τότε δεν είχες φορέσει ακόμα την εξάτμηση... Σωστά? Σου είχα αφήσει καρτούλα δεν την είχες βρεί?

Πάντως το τουτου μαμαει και δέρνει!!! Σε στέλνει αυτό το Body Kit ρε γμτ!!!

Πόσο σου στοίχησε αν επιτρέπεται?

Ναι!!Το θυμάμαι!Την είχα πάρει την κάρτα και τότε προσπαθούσα να μπω στο site και δεν έμπενε!Πριν κανα μήνα κατάφερα να μπω!Τα πήρα κομμάτι κομμάτι μεταχειρισμένα!Τον μπροστινο 350, τα πλαινα΄170 και τον πίσω βαμμένο 400.Το κακό είναι η εξάτμιση.Είδα και έπαθα για να βρω κάποιον που να την βάλει.Την έβαλα στον Ποπαυ.Με ξεβράκωσε όμως.450 ευρά.Δε συμφέρει, παρά μόνο αν είσαι τελείως τρελαμένος.Με τα λεφτα που έχω δωσει για το βοδι κιτ και την εξάτμιση θα έβαζα το μοτερ με τα 180 άλογα.Και η εξάτμιση δε δίνει τιποτα στο αμάξι γιατί αυτό που έκανε ο Ποπάυ δεν είναι σωστό για τον κινητήρα, οπότε μπορεί όποιος κάνει την κατασκευή αυτή με την εξάτμιση να χάσει σε απόδοση.Είχα δει έναν που είχε βάλει μια εξάτμιση μονο,Από δεξιά, και η αριστερή τρύπα ήταν ανοιχτή:ΑΣΧΗΜΟ.Ένας άλλλος που είχα δει την είχε στοκάρει την αριστερή τρύπα και ήταν και αυτό άσχημο γιατί ο προφυλακτήρας εχει κατι παραλληλόλγραμες τρύπες και φαίνοταν ότι είχει γίνει μοντιφα και άσχημη.....

Συμπέρασμα....

Αν θες κάτι σωστό...παίρνεις αυθεντικό R32!

Link to comment
Share on other sites

Agh, re file to amaxi einai fobero!!

Pragmatika!!

Emena h exatmish den moy fainetai kai panakribh gia popay k gia thn doyleia poy exei ginei.

Exeis ena apo ta pio omorfa Golf sthn Ellada.

Otan baleis moter meta pas k gia mia 18ara-19ara k egines!

Link to comment
Share on other sites

Agh, re file to amaxi einai fobero!!

Pragmatika!!

Emena h exatmish den moy fainetai kai panakribh gia popay k gia thn doyleia poy exei ginei.

Exeis ena apo ta pio omorfa Golf sthn Ellada.

Otan baleis moter meta pas k gia mia 18ara-19ara k egines!

Ευχαριστώ πολύ φίλε Αλέξη!Νασαι καλά!Ασ μη μιλάμε άλλο για το δικό μου car, αλλά να πούμε γνώμες για το topic που έθεσε ο scorpione!Εγώ του προτείνω να βάλει τον προφυλακτήρα!Μπορεί να πουλήσει και τον μαμά που έχει τώρα και να πάρει 200 ευρώ!Έτσι και αλλιώς γκάζια έχει, οπότε μπορεί να ρίξει κεφτά στο look!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος φίλε μου!Θα χρειαστεί επίσης και τις 3 πλαστικές σίτες που έχει καθώς και 2 αντάπτορες για να βιδώσει στους λασπωτήρες σου, γιατι το ρ32 έχει πιο φαρδείς λασπωτήρες.Μεγειες!

Link to comment
Share on other sites

OI ΣΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΑ XENON ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 600

ΓΙΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ. ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΗ ΛΥΣΗ-ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟ VW?

Edited by scorpione
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.