Jump to content
scorpione

R32 μπροστινος προφυλακτηρας

Recommended Posts

OI ΣΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΑ XENON ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 600

ΓΙΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ. ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΗ ΛΥΣΗ-ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟ VW?

Όταν θα μοντάρεις τον προφυλακτήρα στο αμάξι, οι δικοί σου λασπωτήρες θα είναι πιο μέσα και δε θα μπορέσουν να δέσουν στον προφυλακτήρα. Οι αντάπτορες που σου λέω είναι κάτι σαν επέκταση του δικού σου λασπωτήρα για να δέσει ο προφυλακτήρας.Είναι γνήσιο ανταλλκτικό VW.

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω.

Επισης ποσο θα ηταν φυσιολογικο να πληρωσω για βαφη και τοποθετηση?

τα 200 ειναι οκ? γιατι μου φαινονται πολλα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον υστερα απο ψαξιμο για τα παρελκομενα του προφυλακτηρα στα εξουσιοδοτημενα οι γνωμες διαφερουν γιαυτο και τα γραφω μη τυχον γνωριζει κανενας χριστιανος τι χρειαζεται και τι λειπει.

1. μπροστινος προφυλακτηρας

2. βασεις (ειναι ιδιες με του απλου)?

3. 2 γριλιες μικρες

4. 1 γριλια μεγαλη

5. σποιλερ (υπαρχει????? γιατι στις φωτο δεν φαινεται κατι. Υποψη ο προφυλακτηρας εχει τρυπες στο κατω μερος)

6. πλαστικο συνδεσης προφυλακτηρα στο κατω μερος με την υπολοιπη ποδια

7.θολοι τροχων Ρ32

8. καπακια για τα ξενον πλυστικα

9. πλαινες εξωτερικες προεκτασεις (????)

Ο πιος φθηνος ο παζαροπουλος μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε χρειάζεσαι:

1. μπροστινος προφυλακτηρας

2. 2 γριλιες μικρες

3. 1 γριλια μεγαλη

4. καπακια για τα ξενον πλυστικα

5. πλαινες εξωτερικες προεκτασεις (????).είναι αυτα τα ανταπτοράκια που σου έλεγα.Αυτά τα βάζεις για να μην αλλάξεις θόλους

Τα παρακάτω δεν τα χρειάζεσαι:

1)Βάσεις δε θες. βιδώνει εκεί που βιδώνει και ο απλός

2)Σπόιλερ υπάρχει και είναι διαφορετικό με του απλού, αλλά μπορείς να έχεις τον προφ και χωρίς αυτό

3)Εγώ δεν έχω το πλαστικο συνδεσης προφυλακτηρα στο κατω μερος με την υπολοιπη ποδια

4)θολοι τροχων Ρ32

200 ευρά είναι ακριβά

Link to comment
Share on other sites

2)Σπόιλερ υπάρχει και είναι διαφορετικό με του απλού, αλλά μπορείς να έχεις τον προφ και χωρίς αυτό

καταρχας ευχαριστω για τις οδηγιες.

Αλλα επειδη δεν νομιζω να το εχω δει πουθενα (spoiler) μηπως εχεις καμμια φωτο?

Λεει να μπει και αυτο?

Το μαμα R32 δεν πρεπει να το φοραει μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω το κωστοπουλο για τον φανοποιο του ο οποιος εκτος της πολυ καλης τιμης ηταν και πολυ εξυπηρετικος εστω και αν δεν εχω βαλει το αυτοκινητο μεσα ακομη.

Περιμενω μερικες μερες για να δω μηπως υπαρχει δυνατοτητα παραγγελιας μεταχειρισμενου.

Επισης ειδα οτι οι 2 γρυλιες οι μικρες δεν ειναι διατρητες. Θα επρεπε να τις ανοιξω? Αυτο βεβαια θα ηταν απαραιτητ αν φορουσα το μαμα ic το οποιο ειναι στο πλαι.

Link to comment
Share on other sites

Tipota και μακαρι να μπορουσα να αφιερωσω χρονο προσωπικα οπως εχω κανει με αλλα παιδια αλλα πνιγομαι παιδιαααα ειλικρινα λυπαμαι που δεν εχω ασχοληθει φιλε μου οσο πρεπει

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και βαφεται... απο Παζαροπουλο στα 590 κομπλε. Λετε να προλαβω για την φωτογραφηση??

Προλαβα και την φωτογραφηση!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.