Jump to content
danichro

Νεα φανάρια Hella για Golf Iv με Golf V Look

Recommended Posts

Δεν ξερω αν το εγραψα στο σωστο ττοπικ αλλα γιατι τα νεα golf εχουν διαφορετικα φαναρια μπροστα απο τα παλεα ομηλω για τα 5αρια!!

στα παλια ειναι πιο σκουρα και στα καινουρια πιο διαφανα με το sηματακι τησ vw!!!!

pantos einai panemorfa ta parapanw!!!!!11

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να πω μιας και έχω πόλο και όχι γκολφάκι, αλλά τα 1α είναι ανώτερα. Πρέπει δηλαδή να κάνεις το 4άρι σου να μοιάζει με 5άρι? Δεν υπάρχει λόγος.

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να πω μιας και έχω πόλο και όχι γκολφάκι, αλλά τα 1α είναι ανώτερα. Πρέπει δηλαδή να κάνεις το 4άρι σου να μοιάζει με 5άρι? Δεν υπάρχει λόγος.

Πολύ σωστό....εξάλου κατα την γνώμη μου πάντα το 4άρι έχει κλάσεις ομορφότερα μπροστινοφάναρα....γιατί λοιπόν να βάλω άλλα που να μιάζουν με του 5αριού?!

Τα 1α είναι τέλεια πάντος....κανουν το golfaki πιο wild!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

ΠΩΩΩΩΩ!!! :blink:

Τέλεια φανάρια αυτα που είναι σαν του 5αριού!!!!!!!! :blink:

Μου αρέσουν τρελά!!!!! hearts.gif

Πόσο κάνουν βρε παιδιά ξέρει κανείς?

Ποιά εταιρεία τα βγάζει και ποιός τα φέρνει Ελλάδα?

ΜΑΡΙΝΟ ξέρεις τίποτα? Για το θέμα? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνουν βρε παιδιά ξέρει κανείς?

Ποιά εταιρεία τα βγάζει και ποιός τα φέρνει Ελλάδα?

Από το επίσημο site της Hella:

http://www.hella.com/produktion/HellaCOM/W...ade/Upgrade.jsp

και ο ελληνικός αντιπρόσωπος:

http://www.hella.gr/

Τιμή δεν γνωρίζω :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Πωπ τι αλλο θα βγαλουν...Προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ τα νεα φωτα και μπραβο στη Hella για το τοσο ομορφο αισθητικα αποτελεσμα για αλλη μια φορα...

Α ρε Γρηγορη ημουν σιγουρος οτι θα αρεσουν και σε σενα... :cry: :cry: :thumbsup::cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Πωπ τι αλλο θα βγαλουν...Προσωπικα μου αρεσαν παρα πολυ τα νεα φωτα και μπραβο στη Hella για το τοσο ομορφο αισθητικα αποτελεσμα για αλλη μια φορα...

Α ρε Γρηγορη ημουν σιγουρος οτι θα αρεσουν και σε σενα... :) :) :) :)

Έρωτας είναι έρωτας..... :heart:hearts.giflove.gif

όπως λέει και ένας λαϊκός τραγουδιστής.... (Ονόματα δεν λέμε για λόγους διαφήμισης :lol: )

ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΑΥΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟ GOLF 4

ΓΙΝΕΤΑΙ 4,5 ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΦΩΤΑ FACELIFT ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ

ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ GOLF 3 ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ 3,5 !!!!

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝΕ

ΠΟΤΕ ΤΑ "ΜΑΜΑ" ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟΥ GOLF 4,ΝΑΙ ΘΑ ΕΒΑΖΑ

ΤΑ ΝΕΑ AYTA ΦΑΝΑΡΙΑ LOOK GOLF 5 !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Μου κάνει εντύπωση που δεν σου αρέσουν του 4. Όταν είχε βγει το 4άρι είχε κάνει μεγάλη εντύπωση μόνο και μόνο με τα φανάρια του! Τουλάχιστον σε εμένα. Τελικά είδες τί είναι το γούστο. ΤΕΛΕΙΩΣ υποκειμενικό. Κάτι που τον ένα τον τρελαίνει, τον άλλο μπορεί να τον ξενερώνει εντελώς!

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα για angel eyes και της inpro τα clear εχουν περιπου 320 ενω της FK τα καπνιστα με διπλο δακτυλιο εχουν 355 πειρπου.Της inpro εχει ο Λουης.Τωρα για FK εχω βρει στη θεσσαλονικη αλλα Αθηνα δεν ξερω που εχει.Δεν το εχω ψαξει περισσοτερο ακομα.Η Hella που θα φερει οπου να'ναι και αυτη μαλλον θα ειναι ακριβοτερη.

Link to comment
Share on other sites

Guest alkis

Απο οτι ειδα εχει δυο χρωματισμους εσωτερικους και στα δυο σχεδια ο ενας νικελ και ο αλλος μαυρος πιθανον να εχω τιμη σε λιγο................... :unsure::rolleyes:

βρηκα επεισης και φαναρια για golf v εμπρος xenon hella κωλοφαναρα magik color φλασακια αλλα θα εχω και τιμες για προβολακια για golf iv εμπρος και για magik color πισω αυριο το πρωι θα ξανα postαρω με Ν Ο Υ Μ Ε Ρ Α αποκλειστικα για μας ..................... :rolleyes::thumbsup::lol:

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.