Jump to content
Kostas_Golf 5

Χρειάζομαι λύση επειγόντος

Recommended Posts

Το αυτοκινητο μου το πήρα χωρίς εργοστασιακό ραδιοcd(GOLF 5)!!

Οπότε πήγα και έβαλα ενα cd/mp3 της Pioneer στην πάνω θήκη όπου και χωράει..

απο κάτω ως γνωστό μένει ένα κενό που εκ των πραγμάτων χρησιμοποιήται σαν ραφάκι για κλειδιά cd και μικροπράγματα...Το θέμα είναι οτι αγόρασα μια οθόνη (7'')και θέλω να κάνω τα εξής:Θέλω να αλλάξω θέση το cd να το βάλω στην κάτω θήκη.....Η οποία δεν το χωράει ώστε να μπορέσω στην πάνω να βάλω την οθόνη!!!Δεν ξέρω τον τρόπο....πήρα στην αντιπροσωπεία για να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο σχετικο αξεσουαρ ώστε να είναι και οι δύο τρύπες ίδιες σε μέγεθος για να μπορούν να χορέσουν και τα δύο!Η απάντηση αρνητική :(:blink: Πείτε μου ρε παιδιά καμία λύση γιατί έχω σπασει το κεφαλι μου...και στο μόνο που καταλήγω είναι καμιά τρελομόντιφα......... :blink::cry:

Edited by Kostas_Golf 5
Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι εχω στο μυαλο μου οτι αυτες οι τρυπες ειναι καθε μια 1DIN αρα εχουν και τις ιδιες διαστασεις?

Link to comment
Share on other sites

Είναι σταθερή....και δεν χωράνε στάνταρ τώρα μόλις το δοκίμαζα με φίλο!!

Πολύ μανούρα για το τπτ τελικά....Βέβαια κλασικά ελληνικά μυαλά.... :D

βρήκαμε πατέντα...και τελικά την τοποθετήσαμε!!!Ρε παιδιά κάτι ακόμα....για να μπορείς να δείς TV πρέπει να πάρεις ειδική κεραία...έτσι δεν είναι??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest elvis in ibiza
Είναι σταθερή....και δεν χωράνε στάνταρ τώρα μόλις το δοκίμαζα με φίλο!!

Πολύ μανούρα για το τπτ τελικά....Βέβαια κλασικά ελληνικά μυαλά.... ;)

βρήκαμε πατέντα...και τελικά την τοποθετήσαμε!!!Ρε παιδιά κάτι ακόμα....για να μπορείς να δείς TV πρέπει να πάρεις ειδική κεραία...έτσι δεν είναι??? :blink:

Στο σπίτι πως βλέπεις τν? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι αγόρασα μια οθόνη (7'')και θέλω να κάνω τα εξής:Θέλω να αλλάξω θέση το cd να το βάλω στην κάτω θήκη.....Η οποία δεν το χωράει ώστε να μπορέσω στην πάνω να βάλω την οθόνη!!!
Η οθόνη είναι ανακλινόμενη ή σταθερή 2din???
Είναι σταθερή....

Μία ερώτηση μόνο.... Πως γίνεται η οθόνη σου να είναι κ σταθερή κ 1din κ 7"???? :blink:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΟΘΟΝΗ ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...δεν ξέρω αν τα μπέρδεψα...η οθόνη που πήρα για να σας δώσω να καταλάβετε είναι σαν και αυτή που χρησιμοποιούν οι ταρίφες(δεν ξέρω αν έχετε προσέξει)αποσπόμενη και ειναι 7 ίντσες....Πάντως τέλος καλό...γιατί βρήκα τρομερή πατέντα σε γνωστό ηλεκτρολόγο στην Νεάπολη...ξέρουν οι Σαλονικείς νομίζω..και όλα μια χαρά...και παιδιά το συνιστώ σε όλους όσους κυκλοφορούν μέσα σε πόλη λόγω δουλειάς!!!!Είναι τέλειο....και υποστηρίζει απο κάμερα παρκαρίσματος μέχρι και που δέχεται και κάρτα μνήμης απο κινητό...και ακους βλέπεις τα πάντα.....!!!!

tongue.gif:blink:tongue.gif:blink:

Edited by Kostas_Golf 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Ignatios

ναι ρε φιλε βαλε κανενα φοτο αν μπορεις να δουμε γιατι ψηνομαi πολυ να κανω κατι τετοιο εδω κ πολυ καιρο αλλα λυση δ εχω βρει. ειμαι κ γω απο σαλλονικα,το μαγαζι στη νεαπολη π βρισκεται? thanks..

Edited by Ignatios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.