Jump to content
Ntinos

Vw Jetta Rcd Mp3

Recommended Posts

Παιδια μηπως καποιος γνωριζει αν το παρακατω Rcd μπορει να δουλεψει σε Golf V και τι αποδοση εχει? Αν ειναι να αφησω το Sony που εχω.. tongue.gif

Απ οτι λεει ο πωλητης ειναι απο ενα Jetta του 2005

83_1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ωραια. Βοηθηστε τωρα και σε ενα αλλο προβλημα που εχω.

Να μεινω με ενα Sony CDX 2250v που ειναι 1din αλλα ειναι στα χρωματα της VW(κοκκινο μπλε) η να παω στο RCD 300 που δουλευει σιγουρα στην Ελλαδα αλλα ισως με μικροτερη αποδοση. Δεν ειμαι απο τα Golf που πανε με ανοιχτα παραθυρα και τσιτα μουσικες. Αλλα με ενδιαφερει να ακουω δυνατα και καθαρα. Βεβαια σε ομορφια δε συγκρινεται το ενα με το αλλο.. Βοηθηστε με τι να κανω :)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η γνωμη μου ειναι περιττη,καθως και την ξερεις και ξερεις οτι πουλαω το radiocd 300! new_lol.gifnew_lol.gif Παντως σε νορμαλ εντασεις,το radiocd 300 ακουγεται πιο καθαρα!Αλλα καλο ειναι να πει και καποιος αλλος τη γνωμη του!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το RCD 500 παιζει τα mp3 η κι αυτο ειναι σαν το 300αρι. Αν ειναι να χτυπησω ενα απ εξω. Στο θεμα του Golf TSI λενε οτι παιζει αλλα δεν το χω βρει πουθενα να το διασταυρωσω.

Για το αλλο του Jetta που ελεγα στην αρχη θα εχω προβλημα με το ραδιο. Το ειχε πει και ενας φιλος παραπανω μου το επιβεβαιωσαν και απο τη Γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αποφασισα και σε καμια βδομαδα περιπου θα εχω το Navi MFD μεσα στο καρο μου

οποτε ολα οκ. Ευχαριστω οσους με βοηθησαν στα οσα ρωτησα παραπανω.

Ειναι πειρασμος αυτη ο οθονουλα τελικα. Και με ενα Ιpod θα παιζει και mp3 και videakia και απ ολα... Ορεξη να εχουμε και λεφτα να χαλαμε απ οτι καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το mfd 2 εβαλα φιλε μου στο v μου αλλα το πηρα απο ebay.

Δεν πιστευω να το πηρες απο αντιπροσωπια ε?

Ποσο το βρηκες?

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο seller από Λιθουανία διάβασα τα καλύτερα στο uk-mkivs. Ελπίζω να είναι αυτός και ο δικός σας seller. Θα 'θελα κι εγώ navi στο Golf μου αλλά δεν υπάρχουν χάρτες της Κύπρου ακόμη :blink:

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο seller από Λιθουανία διάβασα τα καλύτερα στο uk-mkivs. Ελπίζω να είναι αυτός και ο δικός σας seller. Θα 'θελα κι εγώ navi στο Golf μου αλλά δεν υπάρχουν χάρτες της Κύπρου ακόμη :baby:

Φιλε γινεται να μας πεις για ποιον πωλητη διαβασες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.