Jump to content
tyxodioktis100

Τοποθετηση Ipod

Recommended Posts

Μου χαρησε ενας φιλος τον εργοστασιακο ανταπτορα του υποβραχιονιου για ipod.

Δεν θυμαμαι το part number ( αν θελετε τον βρισκω απλα ειμαι δουλεια τωρα) αλλα ειναι ενα πλαστικο που τοποθετητε στο υποβραχιονιο και εχει την υποδοχη για ipod.)

Η ερωτηση ειναι...

Εχω το κλασικο το RCD300 ( μαυρα πληκτρα), πως μπορει να γινει η τοποθετηση..? χρειαζετε και αλλο υποβραχιονιο η απλα τοποθετητε ευκολα?

Προφανως καλωδια η κονσολα δεν θα εχει οποτε ποσο γενικα θα παει το μαλλι και ειναι δυσκολη ιστορια? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

1η παρατηρηση: Αμαν ρε DIS οσες φορες εχω ρωτησει κατι πρωινες ωρες εχεις απαντησει μεσα σε 5 λεπτα!! ( ευχαριστω προφανως γιαυτο το λεω..)

2η παρατηρηση: Δηλαδη δωρον αδωρο το πλαστικο, αφου δεν εγω εχω κανονικο υποβραχιονικο με το ντουλαπακι, δεν εχω ουτε τον ανταπτορα 110-120 ευρω τρεχα γυρευε....

Μηπως γινεται πατεντα στον ντουλαπακι να αλλαζει μονο πατος τπτ τετοιο? (λεω μπας και το εχει κανει κανεις...)

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Κόστος ? κανα 200ευρω αν θυμάμαι καλά. Αλλά και η πλαστική βάση που σου δώρισαν δεν είναι φτηνή. Αν πάλι θυμάμαι καλά 150+ ευρώ έχει.

έλεος ρε γαμώτο.....οτι και αν θες να κανεις το 200αρι το φτανεις για πλάκα..... :D

Link to comment
Share on other sites

el1wf3l9gfwoemenza7a_thumb.jpg

Δείτε τιμή για ένα κομματάκι πλαστικό μεγέθους περίπου 1din. Το ίδιο έχει και για το usb. Και είναι η βάση μόνο, έτσι ? Ένα τμήμα δηλαδή του υποβραχιονίου.

BTW εγώ έχω κάνει μια ψιλοπατεντούλα. Έχω βάλει την βάση του iPod nano στο κομμάτι του εσωτερικού του υποβραχιονίου που αποσπάται. Αυτό δηλαδή που ανάλογα με την έκδοση είτε έχει την θυρίδα για τον αέρα, είτε την 12V πρίζα είτε είναι σκέτο. Δεν είναι κι άσχημο. Και δεν κάνεις και μεγάλη ζημιά γιατί το κομματάκι αυτό είναι αρκετά φτηνό.

;):rolleyes::Dnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.